Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Maggie @ 2012 01 11, 12:35)
(labai patinka blizgantis shvarkelis -OT- *pati tokio laaabai noreciau* ir apyrankes.

ne, nu tu biggrin.gif batu ir mados myletoja thumbup.gif

Gottes portretukas prie dirbtines sviesos ir man graziai ziurisi...visai smagiai susiderino spoalvytes..tik kiek trugdo skirtinas raudonis lupu ir apyrankes...man patinka siltos splavos, ziemos metu biggrin.gif lyg ir nesalta lauke, bet vis vien norisi biggrin.gif
O ka as? Pas mane tylusis periodas...po ilgo laikotarpio pasiemiau vakar savo mylimuke Mamiya...prie ezerelio...sakau pafotkinsiu...jez kaip man gera pro ja ziureti wub.gif mmm...na, bet tik isijauciau ir pykst, juostele baigesi...nu pyp..gi turejau galvoje, kad reikia prigriebti in case kita...bet neprigriebiau..o jos tokios trumputes man vistelkai, kuri pykst i kaire, pykst i desine, pykst skersai, pykst isilgai biggrin.gif doh.gif ale, kaip gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2012 01 11, 22:18)
Kojų žaidimui:
švietimas tragiškas  doh.gif kaip pavydžiu visoms toms, kurios gali fotografuot dieną.

Man patinka smile.gif gaila, kad ne visos kojos tilpo smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2012 01 11, 21:02)
Gryžtu su šiokia tokia nuotrauka... 4u.gif  Autoportretas, tiesa sena nuotrauka, bet šiandien su spalvom žaidžiau, kad muilas tai žinau... rolleyes.gif
Bet šiaip kritikos laukiu įvairiais klausimais thumbup.gif



visiškai nėra čia ką kritikuoti.. su telefonu žmonės geriau nufotografuoja.. nepyk, bet na pagalvok prieš keliant.. pasakyk ką pati gero matai šioj nuotraukoj?
Papildyta:
QUOTE(Smilguna @ 2012 01 11, 21:18)
Kojų žaidimui:

Įdomu nors kiek? Ar visiškas š...?



geras bigsmile.gif įdomu įdomu, man patiko smile.gif kaip ant mėnulio užlipus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pandre @ 2012 01 11, 21:20)
ne, nu tu  biggrin.gif  batu ir mados myletoja thumbup.gif

Gottes portretukas prie dirbtines sviesos ir man graziai ziurisi...visai smagiai susiderino spoalvytes..tik kiek trugdo skirtinas raudonis lupu ir apyrankes...man patinka siltos splavos, ziemos metu biggrin.gif lyg ir nesalta lauke, bet vis vien norisi biggrin.gif 
O ka as? Pas mane tylusis periodas...po ilgo laikotarpio pasiemiau vakar savo mylimuke Mamiya...prie ezerelio...sakau pafotkinsiu...jez kaip man gera pro ja ziureti wub.gif mmm...na, bet tik isijauciau ir pykst, juostele baigesi...nu pyp..gi turejau galvoje, kad reikia prigriebti in case kita...bet neprigriebiau..o jos tokios trumputes man vistelkai, kuri pykst i kaire, pykst i desine, pykst skersai, pykst isilgai biggrin.gif  doh.gif ale, kaip gera biggrin.gif


aš 12 kadrų 3 dienas fotkinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2012 01 11, 22:18)
Kojų žaidimui:
[img]http://farm8.staticflickr.com/7026/6680161393_892975298d.jpg
Įdomu nors kiek? Ar visiškas š...?



originalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2012 01 11, 23:20)


neiste -> Pirmojoj norėtųsi fokuso į akytes, bet dbr rankos akcentuojomas, o jos po kūdikiu lyg paslėptos atrodo smile.gif antrojoj foto kažkaip ne taip, norėtųsi kito fotografavimo kampo, kai leliukas bando nulaikyti galvytę... Trečioji miela.

dekui smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar priimsite mane? Esu absoliuciai zalia, realiai fotografuoju tik keleta dienu, taciau saziningai perskaiciau, pirmiausia visa prie fotoaparato prideta naudojimo knygele, tuomet skaiciau, kiek tai imanoma, jusu postus. Dauguma cia jau labai pazengusios, nuostabios nuotraukos!
Idedu tris nuotraukas, bet kokia kritika labai labai vertinsiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2012 01 11, 21:49)
Sveikos, ar priimsite mane? Esu absoliuciai zalia, realiai fotografuoju tik keleta dienu, taciau saziningai perskaiciau, pirmiausia visa prie fotoaparato prideta naudojimo knygele, tuomet skaiciau, kiek tai imanoma, jusu postus. Dauguma cia jau labai pazengusios, nuostabios nuotraukos!
Idedu tris nuotraukas, bet kokia kritika labai labai vertinsiu.  4u.gif

man tai idomiau, kas tau paciai tose foto yra grazu ir kuo tau jos yra idomios. aciu smile.gif
Atsakyti
Fokusas yra taciau fotkinta tikrai ne veidrodiniu ar jau sustra muiline, jo ir nepamatysit ryskiai...:] nebuvn taip balta, as nusviesinus spalvas, siaip buvo struktura rubo... Dekui bet kokiu atveju...

Kad muilas minejau, vidui mano kamera neisnesa geriau.
Atsakyti
pandre, aš tai labai laukiu tavo naujų kadrų su nauja technika bigsmile.gif

QUOTE(S@lsa @ 2012 01 11, 21:49)
Sveikos, ar priimsite mane? Esu absoliuciai zalia, realiai fotografuoju tik keleta dienu, taciau saziningai perskaiciau, pirmiausia visa prie fotoaparato prideta naudojimo knygele, tuomet skaiciau, kiek tai imanoma, jusu postus. Dauguma cia jau labai pazengusios, nuostabios nuotraukos!
Idedu tris nuotraukas, bet kokia kritika labai labai vertinsiu.  4u.gif

visas priimam, tik ND padaryk mirksiukas.gif

dėl kritikos, tai foto turi būti su kažkokia idėja, kažką pasakoti...ten, kur šuniukas, tai labai vargšas atrodo, toks susibaigęs, jei jau norint eiti ta linkme ir padaryti kažkokį gailestį keliantį kadrą, reiktų apie kadravimą pagalvoti, kokias detales akcentuoti ir panašiai. Pykštelėjai kaip suprantu su blicu tiesiai į akis? g.gif fotografuok dienos šviesoje mirksiukas.gif
vyro portreto idėjos irgi nelabai supratau...susimąstęs, nes niekas į pasimatymą neatėjo? g.gif JB negeras, kadras virsta, alkūnės nukapotos, rakursas - neįdomus. Modelis irgi neįdomus.

QUOTE(Eve... @ 2012 01 11, 22:14)
Fokusas yra taciau fotkinta tikrai ne veidrodiniu ar jau sustra muiline, jo ir nepamatysit ryskiai...:] nebuvn taip balta, as nusviesinus spalvas, siaip buvo struktura rubo... Dekui bet kokiu atveju...

Kad muilas minejau, vidui mano kamera neisnesa geriau.


pasakyk, ką reiškia - FOKUSAS g.gif
bet kad neišneša, tai kam tada rodyt belen ką..., tu tik nesupyk, bet kiti telefonai geriau fotografuoja doh.gif čia nei fokuso, nei apdirbimo, nei kadravimo...nieko nėr....nelabai suprantu, koks tikslas rodyti šią nuotrauką g.gif
pasižiūrėk autoportretų flickr, pagooglink, paieškok ir apgalvok idėją ir pirmyn fotografuoti, visų pirma su fokusu padaryk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 11 sausio 2012 - 22:33
QUOTE(Eve... @ 2012 01 11, 21:02)
Bet šiaip kritikos laukiu įvairiais klausimais thumbup.gif
http://images44.fotk...13365476-vi.jpg

sorry, bet man nea unsure.gif

QUOTE(GiedreB @ 2012 01 11, 21:06)

dekui, reikes panagrinet, bet siaip as dairiausi dar kazko pigiau, tik jauciu butu visai slamstas, tai gal reikes pataupyt dar biski g.gif

QUOTE(Smilguna @ 2012 01 11, 21:18)
Kojų žaidimui:
http://farm8.staticf..._892975298d.jpg
Įdomu nors kiek? Ar visiškas š...?

man irgi pirma mintis buvo, kad kaip ant menulio biggrin.gif visai fainai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
Na, reik ir man ką parodyt. Tai va, noriu paklaust ar spalviškumas nerėžia akių? 4u.gif Čia vien dirbtinė šviesa.

Visa kita man tinka ir patinka.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2012 01 11, 22:26)
pasakyk, ką reiškia - FOKUSAS g.gif
Na, neprivalus aštrus fokusas portretams, nors čia akivaizdžiai norėtųsi daugiau. Visa kita tai tikrai labai negerai. Ir spalvos, ir išdegimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG: 11 sausio 2012 - 22:40
QUOTE(rG @ 2012 01 11, 22:39)
Na, reik ir man ką parodyt. Tai va, noriu paklaust ar spalviškumas nerėžia akių?  4u.gif Čia vien dirbtinė šviesa.

Visa kita man tinka ir patinka. 

http://farm8.staticf...905c8ed8e_z.jpg

mano nuomone cia turbut tik po 12 biggrin.gif bet bandau anksciau pasisakyt biggrin.gif man labai maloniai ziurisi, svelnios spalvytes, grazu
Atsakyti