Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"

user posted image

Oficialus RYANAIR puslapis

Lentelė su visais mokesčiais

1 Tema
2 Tema
3 Tema
4 Tema
5 Tema
6 Tema
7 Tema
8 Tema
9 Tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 02 sausio 2012 - 09:36
Sveiki,
noriu paklausti, ar vis dar galima nusipirkti bilietus be korteles mokescio su Moneybooker Master Card kortele? Skristume Kaunas- Leeds- Kaunas smile.gif
Atsakyti
turiu klausimą: trimečio kylant ant kelių laikyt, turbūt, neleis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 02, 10:51)
turiu klausimą: trimečio kylant ant kelių laikyt, turbūt, neleis?  g.gif

is esmes jam priklauso kede, bet pvz mano 3metis bijojo vienas sedet. Tad dave dirza ir laikiau sau ant keliu.
Atsakyti
QUOTE(rudenssniegas @ 2012 01 02, 11:44)
Sveiki,
noriu paklausti, ar vis dar galima nusipirkti bilietus be korteles mokescio su Moneybooker Master Card kortele? Skristume Kaunas- Leeds- Kaunas  smile.gif

Gruodžio 31 dar pirkau, galiojo
Tik skrydžiams iš Anglijos jau keli mėn. negalioja
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 01 02, 10:53)
is esmes jam priklauso kede, bet pvz mano 3metis bijojo vienas sedet. Tad dave dirza ir laikiau sau ant keliu.


tai mes jam imam kėdę, bet jis irgi bijo skristi, plius dar brolis skrenda. Man būtų labai aptogu - mažesnis ant kelių, vyresnėlis šalia. tegu lieka ta kėdė laisva, skrydžio emtu, jei norės, atsisės. Bet pvz agentūroj man pasakė, kad taip negalima ir jis turės sėdėt savo vietoj blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 02 sausio 2012 - 11:49
QUOTE(Garmina @ 2012 01 02, 11:20)
Gruodžio 31 dar pirkau, galiojo
Tik skrydžiams iš Anglijos jau keli mėn. negalioja


drinks_cheers.gif tik ne Anglijos, o Jungtinės Karalystės smile.gif ir pagal jų kainų lentelę dar Italijai tas pats turėtu galioti
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 02, 11:49)
tai mes jam imam kėdę, bet jis irgi bijo skristi, plius dar brolis skrenda. Man būtų labai aptogu - mažesnis ant kelių, vyresnėlis šalia. tegu lieka ta kėdė laisva, skrydžio emtu, jei norės, atsisės. Bet pvz agentūroj man pasakė, kad taip negalima ir jis turės sėdėt savo vietoj  blink.gif



siaip nesamones sneka agentura. suagusieji skrydziuose privalo sedet savo vietose kylant ir leidziantis, bet ir tai su stiuardesiu leidimu gali keist vieta. vaiko negali uzdraust laikyt gi ant keliu, net jei jis turi savo vieta. nezinau, kaip Ryan Air politika, gal ji ir iseina is logikos ribu, bet jei vaikas klyks ir lips is kedes, stiuardeses laikys? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2012 01 02, 13:49)
tai mes jam imam kėdę, bet jis irgi bijo skristi, plius dar brolis skrenda. Man būtų labai aptogu - mažesnis ant kelių, vyresnėlis šalia. tegu lieka ta kėdė laisva, skrydžio emtu, jei norės, atsisės. Bet pvz agentūroj man pasakė, kad taip negalima ir jis turės sėdėt savo vietoj  blink.gif


Paprašykite tik papildomo diržo pas stiuardus ir galėsite laikyti ant kelių... 4u.gif Viskas bus gerai... 4u.gif Bet gali būti pasižiūrėjęs, jog mamytė ir brolis prisisegę atskirose kėdėse ir pats užsimanys būti savarankišku:)
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2012 01 02, 10:32)
Prieš perkant dar verta pasitikrinti:
Ryanair/Manage my booking/View itinerary
jei jau ten nerodys- reiškia nenusipirkot
Šiaip jau tikrasis pirkimo patvirtinimas - laiškas, todėl emailą reikia suvest ypač atsakingai


patvirtinimo taip ir negavau ir pinigai nenuskaityti buvo , pabandziau dar karta ir viskas gerai gavosi , iskart gavau patvirtinima i emaila ir rezervavo pinigelius , skrisim i tenerife clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 01, 13:16)
Girdėjau kad Ryanair nespauzdina vietų lėktuve, tai ką teks skubėti ir grūstis kaip tarybiniame viešajame transporte?  g.gif  Kas pirmesnis- tas gudresnis, man kažkaip keista  biggrin.gif  Prieš kiek laiko iki skrydžio reik registruotis?  4u.gif


O dabar viesajame transporte grusciu nebuna? g.gif tik tarybiniais laikais? g.gif isvis kazkoks keistas palyginimas... taip pat ir- 'kas pirmesnis-tas gudresnis'. tai pagal jus jei nerandi vietos atsisesti, tai teks stovet? g.gif vietu atsisesti tikrai visiems uztenka, niekam stoveti nereikia biggrin.gif ir isvis-niekada nesibraunu tarp pirmuju prie ilaipininimo vartu, pro ilaipinimo vartus dazniausiai viena paskutiniu praeinu, bet, zinokit, atsisesti vieta visada randu, o jei noriu-ir prie lango. staciom skristi dar neteko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 01 02, 13:35)
siaip nesamones sneka agentura. suagusieji skrydziuose privalo sedet savo vietose kylant ir leidziantis, bet ir tai su stiuardesiu leidimu gali keist vieta. vaiko negali uzdraust laikyt gi ant keliu, net jei jis turi savo vieta. nezinau, kaip Ryan Air politika, gal ji ir iseina is logikos ribu, bet jei vaikas klyks ir lips is kedes, stiuardeses laikys?  bigsmile.gif



QUOTE(Tete2006 @ 2012 01 02, 13:55)
Paprašykite tik papildomo diržo pas stiuardus ir galėsite laikyti ant kelių... 4u.gif  Viskas bus gerai... 4u.gif Bet gali būti pasižiūrėjęs, jog mamytė ir brolis prisisegę atskirose kėdėse ir pats užsimanys būti savarankišku:)


ačiū aciuks.gif ir pačiai bus ramiau, keleiviams kitiems paprasčiau ir personalui lengviau hihihi.gif
Atsakyti