Įkraunama...
Įkraunama...

Ar "nutrūkstat" nuo dietos?

kadangi ir man sunku pačiai prisiversti nevalgyti, susiradau sau budelį :-) T.y. nuėjau pas dietologę, kad sudėliotų meniu. Pirmutinė sąlyga buvo: galit vienu kąsniu duot mažiau mėsos, bet saldainį įdėkit. blush2.gif Na ir ką, sudėliojo... Niekada nesu laikiusis jokių dietų, taigi matysim. Bet bent jau prieš ją (ne tik prieš save) bus gėda, jei nutrūksiu doh.gif
Atsakyti
kaloriju skaiciavimas pats efektyviausias budas metant svori, visos dietos tuo paremtos , ir dabartiniu laikotarpiu tai lengva daryti nes pilnas internetas kaloriju lenteliu , bereikia susiskaiciuoti ka i burna dedam ir uzsirasyti , su 1000 kcal per diena normaliai gali numesti per men 7-8 kg, ar daugiau Alma pamokina kaip tai daryti , nuo sausio pabaigos vel bus klubas valgau ir liekneju KAUNE almosklubas@yahoo.com Nepraleiskit progos!

Papildyta:
kaloriju skaiciavimas pats efektyviausias budas metant svori, visos dietos tuo paremtos , ir dabartiniu laikotarpiu tai lengva daryti nes pilnas internetas kaloriju lenteliu , bereikia susiskaiciuoti ka i burna dedam ir uzsirasyti , su 1000 kcal per diena normaliai gali numesti per men 7-8 kg, ar daugiau Alma pamokina kaip tai daryti , nuo sausio pabaigos vel bus klubas valgau ir liekneju KAUNE almosklubas@yahoo.com Nepraleiskit progos!
Atsakyti
QUOTE(viti @ 2010 04 07, 16:27)
kadangi ir man sunku pačiai prisiversti nevalgyti, susiradau sau budelį :-) T.y. nuėjau pas dietologę, kad sudėliotų meniu. Pirmutinė sąlyga buvo: galit vienu kąsniu duot mažiau mėsos, bet saldainį įdėkit.  blush2.gif Na ir ką, sudėliojo... Niekada nesu laikiusis jokių dietų, taigi matysim. Bet bent jau prieš ją (ne tik prieš save) bus gėda, jei nutrūksiu  doh.gif

man įdomu, kaip ten su tais dietologais? Efektyvu, ar tik pinigų išmetimas, nes daug info yra internete? g.gif
Atsakyti
Efektyvumas priklausys nuo to, kaip laikysites nurodymu wink.gif

Atsakant i temos klausima: ne, nutrukimu nebuna, nes dabartine mano mityba yra mano gyvenimo budas, jau ne vienus metus (bent 5). valgau daugiau, sveriu maziau, o svarbiausia esu sveika ir laiminga.
ps. prijauciu paleo mitybai, taciau nesilaikau aklai, greiciau 80/20.
Atsakyti