Įkraunama...
Įkraunama...

***Sargėnų mamyčių namučiai***

Labas rytas 4u.gif
Evelina tai atsikėlė pakankamai lengvai,aš tai dar miegu smile.gif



QUOTE(Ingrida.S @ 2012 01 09, 08:21)
Xantia, kaip patiko M.A.M.A.?


Patiko,gal tik per daug garso,kartais širdis tabalavos biggrin.gif Į Lietuvos ,,žvaidždes" pažiūrėjau smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Kaip gyvenat?
Mamulyyte,kaip tu?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Rytas pas mane ne rytas...nezinau ar nakti miegojau...Pribaigs mus tie diegliai... doh.gif Kad jus zinotumet kaip as noriu pavasario....Tada ir didesnes busim,ir saules daugiau bus,ir grynu oru galesim megautis kiek norim... rolleyes.gif
Reikia valgyt ka nors padaryti...Ideju nulis...MB prase sriubos...Kokia virti neturiu minciu... doh.gif
Zodziu pasibedavau tongue.gif biggrin.gif Einu toliau "pramogauti"...
Atsakyti
QUOTE(UMA3 @ 2012 01 11, 12:42)
Sveikos  4u.gif
Rytas pas mane ne rytas...nezinau ar nakti miegojau...Pribaigs mus tie diegliai... doh.gif  Kad jus zinotumet kaip as noriu pavasario....Tada ir didesnes busim,ir saules daugiau bus,ir grynu oru galesim megautis kiek norim... rolleyes.gif
Reikia valgyt ka nors padaryti...Ideju nulis...MB prase sriubos...Kokia virti neturiu minciu... doh.gif
Zodziu pasibedavau  tongue.gif  biggrin.gif  Einu toliau "pramogauti"...

Laba,


Uma3 mums pagelbedavo toks supimas: imi vaika ant rankos arba pilvu prie pilvo, arba pilvuku ant rankos ir vaikstai spyrokliuodama. Nezinau ar suprantamai parasiau. Tas spyruokliavimas mazina skausma pilvelio...mums pasiteisino toks supimas wink.gif, gal ir jums pagelbes.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2012 01 11, 12:52)
Laba,
Uma3 mums pagelbedavo toks supimas: imi vaika ant rankos arba pilvu prie pilvo, arba pilvuku ant rankos ir vaikstai spyrokliuodama. Nezinau ar suprantamai parasiau. Tas spyruokliavimas mazina skausma pilvelio...mums pasiteisino toks supimas wink.gif, gal ir jums pagelbes.

Suprantamai,nes ir pati i spyruokle pavirtus nuo tokio vaiksciojimo naktimis... tongue.gif
Bet NEPADEDA mums unsure.gif
Atsakyti
Negaliu nepasigirti... tongue.gif
Kol cia sedejau su kompu,tai mano didziuke virtuveje suplove visus indus,kuriuos rado kriaukleje...Girdejau,kad teka vanduo,bet nekreipiau demesio,nes ji klause ar gali savo zaislinius indukus issiplauti...Tai ateinu ir ziuriu-patiestas ranksluostelis ir ant jo suvozti ir tikrai graziai isplauti visi indai bigsmile.gif O ji man sako-ziurek,argi as ne tikra namu seimininke? wub.gif Nu zinokit negaliu atsistebeti savo dukra...Ji nereali... wub.gif
Atsakyti


labukas 4u.gif

nuo vakar aš namie ax.gif turiu biletenį, praeitą kart ėmė MB, šįkart man teko, mažiui ūminis bronchitas unsure.gif kosulys žiaurus, tempa ir aukšta laikosi...

QUOTE(UMA3 @ 2012 01 11, 14:13)
Negaliu nepasigirti... tongue.gif
Kol cia sedejau su kompu,tai mano didziuke virtuveje suplove visus indus,kuriuos rado kriaukleje...Girdejau,kad teka vanduo,bet nekreipiau demesio,nes ji klause ar gali savo zaislinius indukus issiplauti...Tai ateinu ir ziuriu-patiestas ranksluostelis ir ant jo suvozti ir tikrai graziai isplauti visi indai  bigsmile.gif  O ji man sako-ziurek,argi as ne tikra namu seimininke? wub.gif Nu zinokit negaliu atsistebeti savo dukra...Ji nereali... wub.gif

wub.gif super thumbup.gif
UMA, o pašildyt pilvuko nebandėt su pvz tais šildomais žaisliukais ar su kokia vyšnių kauliukų pagalve? mums toks šildymas padėdavo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Aš ir ant biletenio, apsirgau pati, sloga baisinė doh.gif Tikiuos kitų namiškių neuzkrėsiu smile.gif


UMA, šaunuolė dukrytė thumbup.gif
Atsakyti
Urtė šaunuolė thumbup.gif

Kristiniux, jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Inore ir tau 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Martynukui 4u.gif
Inorei- 4u.gif
ir umos mažajai 4u.gif mum labai padėdavo pašildyta palute palaikyt ant pilvuko, ir taip pilva prie pilvo priglaudus, atsisėdus palinguot .

Aš visa labai "graži" atrodau "fantastiškai " smile.gif gyja po truputį šašai, ale vis dar naujų išdyksta vienas kitas, blogiausia be veido, tai gerklė nes skauda baisiai, sunku valgyt, o ir kosyt pradėjau, nebežinau ar nuo spuogų ar peršalt sugebėjau. ir delnai, keli bet dideli pūliuojantys spuogai. Gerai kad jau tempos šiand nėra, bent ryte nebuvo smile.gif aišku tas malonus niežtėjimas iš proto varo, visa laik kažka veikt reik kad nesidraskyčiau,ale vistiek nusidraskau kaip reikiant, nejaučiu kada pradedu kasytis.

Mažius pirmadienį iš darželio grįžęs apsikabino, ir tyliai tyliai pasakė, kad atidavė man savo liga nes labai labai nenorėjo sirgti... psichologiškai lengviau sirgt pasidarė smile.gif
Atsakyti
Laba, 4u.gif

Mamulyte, mano maze sirgo vejaropiais, ir dabar serga dickis, abiem ziauriai skaudejo gerkles, issikvieciau gydytoja, tai sake, kad spuogu yra pridyge ir gerkleje, todel taip skauda, o baisiausia, kad vaistu nuo to nera turi savaime isgyti doh.gif
Atsakyti
Labas rytas wink.gif

Mamulyte 4u.gif eina sau kaip čia tau baisiai ta liga, linkiu kuo greičiau pasveikti, Sandri vaikučiams taip pat 4u.gif
Atsakyti