Įkraunama...
Įkraunama...

***Sargėnų mamyčių namučiai***

Labas 4u.gif
Gal dar neperskaitet

http://www.supermama...?...f=207&id=36
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Visiems ligoniukams ir ligonėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(xantia @ 2012 01 12, 09:18)

net pasižiūrėjau ką įkėliau kurdama temą biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas kam jis labas ax.gif aš jau taip nooriu į darbą, namie žiauriai sunku, naktį n kartų kėlimasis, dieną pastovus zyzimas, galva plyšta....

QUOTE(inore @ 2012 01 11, 17:25)

Aš ir ant biletenio, apsirgau pati, sloga baisinė doh.gif  Tikiuos kitų namiškių neuzkrėsiu smile.gif



vaje, kai pati tai į minusą labai eisi ax.gif žinai, kaip prastai pradžioj moka už biletenį... na, sveik 4u.gif
QUOTE(mamulyyte @ 2012 01 11, 18:16)


Mažius pirmadienį iš darželio grįžęs apsikabino, ir tyliai tyliai pasakė, kad atidavė man savo liga nes labai labai nenorėjo sirgti... psichologiškai lengviau sirgt pasidarė smile.gif

įsivaizduoju, kaip jautiesi bigsmile.gif nu bet koks gudruolis bigsmile.gif
UMA, kaip mažės diegliai?
Viotinola, kaip Tu gyvuoji? labai jau retai įlendi čia 4u.gif
Sandri, kaip Jums sekasi prašom plačiau 4u.gif
linožmona tai visai dingus ax.gif
zuzės ir nesimato postų g.gif
makra matyt ir intensyviai darbuojasi, na, kurios dar nepaminėjau greit prisiduokit 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2012 01 12, 11:01)

vaje, kai pati tai į minusą labai eisi ax.gif  žinai, kaip prastai pradžioj moka už biletenį... na, sveik 4u.gif





jau ne pirma bileteni turiu, seip mazai moka nu bet tokia serganti dirbt negaliu kalbet su zmonem labai sunku kai nosis uzgulta doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sergantiems po 4u.gif
O mano naktis dar klaikesne... doh.gif Jau nugaros skausmas toks,kad net kojos dreba... verysad.gif Siandien paskambinau mamai pasakyti,kad beatvaziuosiu jos savaitgali su gimtadieniu pasveikinti ir pratrukau... doh.gif Nu verkiau kaip mazas vaikas doh.gif Bet Urte paeme raga is manes ir sako-mociute,ji paskambins tau kai as ja nuraminsiu ...Tada stipriai mane apkabino ir priverte susiimti... wub.gif Kartais galvoju,kad nepaisant visu jos isdykelisku pokstu,oziuku ir isdykumo,as auginu angela wub.gif Poto prabudo mazoji ir padocanojo sypsena... wub.gif Susigedau savo silpnumo-juk dvi nuostabios dukrytes puosia mano gyvenima... wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, 100 metų nerašiau, nėra laiko visiškai doh.gif

Nu bet ir ligos ligelės jus užpuolę, tie vėjaraupiai tai tikrai nemaloni liga, o pasirodo, kartą persirgus, ir vėl gali susirgti g.gif

Aš tai šiandien vos pastoviu darbe, vakar pirkau pietums tuno mišrainės sveriamos, tai taip apnuodijau skarandį, su visais bajeriais, o skausmai skrandžio bebrotiški, stoviu susirietus. Eisiu paskui pas tą, kur pirkau ( aišku, ji nekalta, bet tegu savininkams perduoda, kokį brudą gamina :teisinga virtuvė")...Šįvakar važiuojam pas draugę į jubiliejų, jau taip nenoriu, taip nenoriu.. Pirmadienį egzaminas, antradienį egzaminas, eina sau, kiek visokių reikalų, baliai nerūpi, juolab, kad sveikata tragiška. verysad.gif

Mano vaikai tai Rotą turėjo neseniai, Viltė užkrėtė brolį, tai sirgo abu. Svarbiausia, rudenį grupėj rotas buvo pas Viltę, o po naujų vėl doh.gif

Linkėjimai naujiesiems gyventojams( ko nepasveikinau.. blush2.gif ), sergantiems ir besveikstantiems 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Sveikiname Gustę su 6-uoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ir mes prisidedam prie sveikinimų Gustei 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Labas rytas,
ir mes sveikinam Guste 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Gustę sveikinam su tortadieniu


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2012 01 16, 12:24)

Gustę sveikinam su tortadieniu


user posted image



Mes taip pat prisidedam 4u.gif

Ar skaitėt?..:

http://www.delfi.lt/...a.d?id=54250023

Baisu, neįžvelgė nusikalstamos veikos.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linozmona @ 2012 01 16, 15:29)
Mes taip pat prisidedam 4u.gif

Ar skaitėt?..:

http://www.delfi.lt/...a.d?id=54250023

Baisu, neįžvelgė nusikalstamos veikos.. doh.gif


Laba,
aha skaičiau, baisu. Mat dar filmavo net ne tą įvykį, o vaiką kuriam nervų priepolis užėjo, žiauru.
Atsakyti