Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Visą LINKSMĄJĄ EDUKACIJĄ, kurią buvo atsiuntusi b.s. sukėliau į mūsų paštą ir nuotraukų galeriją. Tikiuosi pavyks rasti, stengiausi aiškiai surašyti kas ir kaip smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 01 06, 21:57)
Visą LINKSMĄJĄ EDUKACIJĄ, kurią buvo atsiuntusi b.s. sukėliau į mūsų paštą ir nuotraukų galeriją. Tikiuosi pavyks rasti, stengiausi aiškiai surašyti kas ir kaip smile.gif.


Dėkui clap_1.gif dėkui 4u.gif Labai stropiai padirbėta.
Atsakyti
Sveikutės,
Pasimečiau informacijoje. Buvo skelbta pradinukų ir vyresnių kl. lietuvių kl. diktanto konkursas. Gal žinote, kur ieškoti informacijos? Būsiu dėkinga, jei parašysite. Gero savaitgalio ir ateinančio pirmadienio.
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2012 01 06, 23:15)
Dėkui clap_1.gif dėkui 4u.gif Labai stropiai padirbėta.

NE TAS ŽODIS doh.gif SIŲSTIS PAVARGAU lotuliukas.gif O DABAR DAR PERŽIŪRĖT TIEK mirksiukas.gif REIKTŲ SEKRETORĘ ĮSITAISYT lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 01 07, 00:03)
NE TAS ŽODIS doh.gif SIŲSTIS PAVARGAU lotuliukas.gif O DABAR DAR PERŽIŪRĖT TIEK mirksiukas.gif REIKTŲ SEKRETORĘ ĮSITAISYT lotuliukas.gif

blush2.gif
Jei aš tokią būčiau turėjus, tai viskas daug greičiau pašte būtų atsidūrę lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Jau net nesmagu prieš b.s., kad taip ilgai užtrukau, dar buvau sugebėjus pamiršti apie šį darbelį blush2.gif

Apie diktantus nieko nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 06 sausio 2012 - 23:18
Mergaitės, paštas vėl užblokuotas. Teks laukti priėjimo.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Radau pas save skaidres apie Užgavėnes, nusiunčiau į paštą. Gal tokių neturėjote smile.gif. Ir dar visokių kitokių skaidrių nusiunčiau, kurias gal tėvų susirinkimams pritaikysite ar dar kur kitur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 01 06, 18:57)
Pas mumi taip ir sudėtos atostogos smile.gif.

Na va. O Užgavėnės vasario 21 blush2.gif . Ir pas mumi taip atostogos, tik dar vasario 17 pridėta.

QUOTE(lutute1 @ 2012 01 06, 19:41)
Labai dėkoju šauniai auglinai. Kiek pašte įvairiausios medžiagos sausio 13-ai ir kitoms  valstybinėms šventėms! Džiaugiuosi, kad šiemet neteks galvos sukti, kokias pateiktis pademonstruoti 1-4 klasėms. Ačiū dar kartą lithuania.gif

Reiks viską suruošt ir palikt pavduojančiai mokytojai, kad vaikams įdomu būtų ir jai daug ruoštis nereikėtų. Pakaks jai ir pamokom ruoštis... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif Nu mergaitės ir užvertėt paštą doh.gif Šitiek gėrybių, net akys raibsta blink.gif . Labai labai ačiū visoms siuntusioms, paieškosiu ir aš savo kompe, gal ką rasiu, o tai jaučiuosi skolinga blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 01 07, 11:36)
Reiks viską suruošt ir palikt pavduojančiai mokytojai, kad vaikams įdomu būtų ir jai daug ruoštis nereikėtų. Pakaks jai ir pamokom ruoštis...  mirksiukas.gif

Kur, Aurute, iškeliauji, kad prireikė pavaduojančios mokytojos g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Sėdžiu namie, tad prisigalvoju visokių sau užduočių rolleyes.gif Gal galit pasakyti kur rasti programą, kad būtų galima konvertuoti dainas iš MP3 formato į WMP? cool.gif

Pas mus ką tik trumpa pūga praėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 01 07, 15:52)
Sveikutės 4u.gif
Sėdžiu namie, tad prisigalvoju visokių sau užduočių rolleyes.gif Gal galit pasakyti kur rasti programą, kad būtų galima konvertuoti dainas iš MP3 formato į WMP? cool.gif

Pas mus ką tik trumpa pūga praėjo bigsmile.gif


Sveikutės thumbup.gif
Kaip smagu apsilankyti nameliuose, kur visada esi laukiamas - niekad nenutrūksta jo egzistavimas thumbup.gif O tarpduryje pasitinka tokie malonūs vaizdeliai. Ačiū 22peliukui22 drinks_cheers.gif

Zuzanėle, konvertavimui ir apskritai, muzikos perkėlimui iš CD į kompiuterį, aš naudoju CDex programėlę. Ji laisvai platinam. Superelementari. Žinoma, todėl daug galimybių nesuteikia, bet man užtenka ....
Nu niekaip nesuprantu , mergičkos, kaip jūs visko tiek spėjate nuveikti doh.gif Ir pateiktis pasidaryti ir renginius organizuoti, ir pamokoms puikiai pasiruošti g.gif .. Nu , atrodo, sėdžiu ir sėdžiu prie darbo, bet tiek nenuveikiu doh.gif doh.gif doh.gif Sėkmės didžiausios visoms thumbup.gif

Papildyta:
Dar klausimėlis. Kaip jūs organizuojate dailyraščio konkursą "Rašom 2012"? Ar duodate vaikams rašyti ant paprasto balto popieriaus, po apačia pasikišus liniuotą lapą? Ar tiesiai rašo ant sąsiuvinio lapų? Aš pernai buvai pilkai atspausdinus linijas, sucentravusi. Bet nemanau, kad tai buvo gerai. Žiūriu, kad šiais metais skelbiamas iš šis ir dar piešinių bei dailyraščio konkursas apie pasakas. Gal dar kas ir dailyraščio reikalavimus turi? blush2.gif
Atsakyti