Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

QUOTE(Natele @ 2012 03 29, 14:17)
Jei ES priklausancioj saly darbavotes, tai gerai, staza pripliusuos prie Lietuvoj dirbto laiko- turi susidaryt 12men stazo per 24men, kad ir su pertraukom, iki isejimo i dekreta. Gerai, kad turit darbdavi, vadinas pasalpa priklausys dekreto ir vpa. Tik jei dirbant uzsieni visi mokesciai buvo mokami ne Liet. Sodrai, tai tos pajamos neuzsiskaitys, tik lietuvoj dirbti gal 5 men, ziurint kada iseisit i dekr. Padalinus tuos kelis men su pajamom is 12 men - ne kas gausis... jei priskaiciuota pasalpa bus mazesne, nei nustatyta minimali, tai gausit ta minimalia - virs 400Lt (paskaitykit, jei idomu, kelis psl. atgal - ten tiksliai buvo parasyta)


Dekui, dabar viskas aisku. Bent nudziuginot, kad stazas pliusuojas ir ES dirbus, o tai jau galvojau ant ledo liksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aureli777 @ 2012 03 30, 19:23)
Dekui, dabar viskas aisku. Bent nudziuginot, kad stazas pliusuojas ir ES dirbus, o tai jau galvojau ant ledo liksiu rolleyes.gif

Gal dar paklauskit Sodroj, maza ka, kai pats nesusiduri su tokia situacija, tai ner kaip 100pr. garantuot - kartais buna, kad prasilenkia teorija su praktika doh.gif . (istatymai su realiais ivykiais)
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2012 03 30, 20:24)
Gal dar paklauskit Sodroj, maza ka, kai pats nesusiduri su tokia situacija, tai ner kaip 100pr. garantuot - kartais buna, kad prasilenkia teorija su praktika  doh.gif . (istatymai su realiais ivykiais)


Zinoma, ne uz kalnu reikia i Sodra, tai viskas paaiskes smile.gif
Atsakyti
O klausykit, pagal dabartine tvarka ar gali pirmus metus VPA eiti mama, o antrus metus tetis?
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2012 03 31, 11:49)
O klausykit, pagal dabartine tvarka ar gali pirmus metus VPA eiti mama, o antrus metus tetis?

Gali eiti tetis ir tuo paciu metu dirbti senam darbe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenux:) @ 2012 03 31, 10:02)
Gali  eiti tetis ir tuo paciu metu dirbti senam darbe 4u.gif


O tetis gales dirbti pilnu etatu ar tik 0,5 etato?
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 04 01, 10:58)
O tetis gales dirbti pilnu etatu ar tik 0,5 etato?

Pilnu etatu 4u.gif mes ir taip planuojame daryti! tik nzn kaip del kasmetiniu atostogu darbe bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenux:) @ 2012 04 01, 09:00)
Pilnu etatu  4u.gif  mes ir taip planuojame daryti! tik nzn kaip del kasmetiniu atostogu darbe bus  g.gif

aciu 4u.gif Dar klausimukas, o tie 40 proc antrais metais skaiciuosis vel nuo mano atlyginimo ar jau nuo vyro?
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 04 01, 11:19)
aciu  4u.gif  Dar klausimukas, o tie 40 proc antrais metais skaiciuosis vel nuo mano atlyginimo ar jau nuo vyro?

Tai jau nuo vyro turetu skaiciuoti g.gif jei nuo mano algos,tai net tada neverta mano vyriskiui pasiimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2012 04 01, 11:19)
aciu  4u.gif  Dar klausimukas, o tie 40 proc antrais metais skaiciuosis vel nuo mano atlyginimo ar jau nuo vyro?

Tai aisku nuo vyro atlyginimo,jis gi eina antrais metais,prie ko cia jusu atliginimas.
Atsakyti
Nieko jau nebesuprantu.. doh.gif

I vaiko priežiūrą su antru vaiku išeisiu 2012. balandžio 30 dieną. Pirmajam vaikučiui jau 3,5 bet su juo as buvau 3 metus vaiko priežiūroje, tai yra iki 2010.08. O kitame darbe jau dirbau nuo 2010.10. Sodroje padarė paskaičiavimą ir sako, jog gausiu daugiau nei gaudavau db darbe. Beje su pirmu (gavau daugiau). Tai kaip db suprasti? Gal padėsite man? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 04 01, 09:24)
Tai aisku nuo vyro atlyginimo,jis gi eina antrais metais,prie ko cia jusu atliginimas.

Na taip, paklausiau, o tik paskiau pagalvojau... biggrin.gif
Atsakyti