Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(gyvaciute @ 2012 06 05, 12:15)
sveikos sakykit kaip su kursais dabar ten DB aiskino kad sudaroma trisale sutartis.reikia susirasti darbdavi,kuris sutiktu priimti tave apmokymams?na tarkim noriu dar vienos specialybes.gal kas zinot placiau?


reikia susirasti darbdavi, kuris po tu kursu tave idarbins.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2012 06 05, 14:14)
reikia susirasti darbdavi, kuris po tu kursu tave idarbins.

Na mano vyras neieskojo,darbdavys pats kreipesi i birza ir paty konsultante pasiule vyrui,surinko komanda kursams,o paskui kai kuriuos idarbino.
Atsakyti
Sveiki,jei dabar esu vaiko prieziuros atostogose,po poros menesiu vaikui sueis 2 metai ir reikes grizti i darba,taciau firma,kurioje dirbau uzsidare,tai man iskarto reikia stoti i birza?ar gausiu kokiu pinigeliu?
Atsakyti
mamytes SOS ,alabi reikia jusu pagalbos,gal kuri buvo susidurusi su tokia situacija, esu idarbinta subsidijuojant is DB pusei metu iki rugpjucio menesio,pagal tokia sutarti negaliu savo noru iseit is darbo,nes jei tai padarysiu neturesiu galimybes registruotis DB ir gauti pasalpa .gal kuri pagelbes,kaip tai galeciau padaryt?
Atsakyti
QUOTE(anovi33 @ 2012 06 06, 16:21)
Sveiki,jei dabar esu vaiko prieziuros atostogose,po poros menesiu vaikui sueis 2 metai ir reikes grizti i darba,taciau firma,kurioje dirbau uzsidare,tai man iskarto reikia stoti i birza?ar gausiu kokiu pinigeliu?

Stokit biržon Jums priklauso puse metu pašalpa bedarbio.Tik jei dar nenorite dirbti tai nerašykit einamu darbu nes labai šiemet kažkaip siuntineja pas darbdavius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaimene9 @ 2012 06 06, 16:33)
Stokit biržon Jums priklauso puse metu pašalpa bedarbio.Tik jei dar nenorite dirbti tai nerašykit einamu darbu nes labai šiemet kažkaip siuntineja pas darbdavius bigsmile.gif

aciu, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2012 06 06, 16:31)
mamytes SOS ,alabi reikia jusu pagalbos,gal kuri buvo susidurusi su tokia situacija, esu idarbinta subsidijuojant is DB pusei metu iki rugpjucio menesio,pagal tokia sutarti negaliu savo noru iseit is darbo,nes jei tai padarysiu neturesiu galimybes registruotis DB ir gauti pasalpa .gal kuri pagelbes,kaip tai galeciau padaryt?

O kuom Jūs idarbino jei nepaslaptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2012 06 06, 16:31)
mamytes SOS ,alabi reikia jusu pagalbos,gal kuri buvo susidurusi su tokia situacija, esu idarbinta subsidijuojant is DB pusei metu iki rugpjucio menesio,pagal tokia sutarti negaliu savo noru iseit is darbo,nes jei tai padarysiu neturesiu galimybes registruotis DB ir gauti pasalpa .gal kuri pagelbes,kaip tai galeciau padaryt?

Tik laukti kol prais subsidijos laikas arba kol pats darbdavis jus atleis.
Atsakyti
merginos reikia patarimo mano draugei: buvo 2metus darbo birzoje ir gavo soc.pasalpa.ateijus i birza buvo privesta rasyti isejimo is birzos nes siule eit gatves sluot.konsultante minejo jog po savaites gales registruotis vel is naujo.taciau nebegaus soc pasalpos?ar kiek reikia prabut birzoj kad kreiptis del soc pasalpos i seniunija.
busiu dekinga uz ats.
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2012 06 06, 17:09)
merginos reikia patarimo mano draugei: buvo 2metus darbo birzoje ir gavo soc.pasalpa.ateijus i birza buvo privesta rasyti isejimo is birzos nes siule eit gatves sluot.konsultante minejo jog po savaites gales registruotis vel is naujo.taciau nebegaus soc pasalpos?ar kiek reikia prabut birzoj kad kreiptis del soc pasalpos i seniunija.
busiu dekinga uz ats.

Gaus soc.pasalpa,nereikia nei kiek isstoveti,registruojasi ir eina.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 06 06, 17:33)
Gaus soc.pasalpa,nereikia nei kiek isstoveti,registruojasi ir eina.

aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(kaimene9 @ 2012 06 06, 16:37)
O kuom Jūs idarbino jei nepaslaptis g.gif



konsultante 4u.gif (o kur nelabai noriu sakyk)
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 06 06, 16:45)
Tik laukti kol prais subsidijos laikas arba kol pats darbdavis jus atleis.


o jei praejus subsidijuos laikui darbdavis nores su manim pratest sutarti, DB ar gales uz atsisakyma is mano puses pratesinet sutarti nemoket man pasalpos ar registruot DB ? nes noriu iseit is darbo, bet del kokiu prezasciu nenoriu skelbt DB, nes tuomet darbdavys tures nemalonumu, nes nemoka algu laiku ir t.t
Atsakyti