Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

na va, prisidaviau biržai apie įsidarbinimą, tai jei sutartis neterminuota nieko nešti nereikia, viską jie gaus iš Sodros.
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2012 06 06, 18:39)
na va, prisidaviau biržai apie įsidarbinimą, tai jei sutartis neterminuota nieko nešti nereikia, viską jie gaus iš Sodros.

Nezinau,vyras nese kopija.
Atsakyti
sveikos mergaites,
situacija-internetinei mano ldb svetaineje nera parasyta ,kad moketos ismokos-460lt ir 650lt -bedrabio pasalpa,tai kaip cia suprast,man jos nutraukiamos ar kaip?:/
Atsakyti
man buvo priskirta pašalpa nuo 05,18 iki 06,05 kai įsidarbinau, bet svetainėj rašo, kad išmokos nebuvo mokėtos, bet vistiek turi pervest už tas dienas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 06 06, 17:41)
Nezinau,vyras nese kopija.

sakė, kad jei terminuota tai reik g.gif jei yra bandomasis 3 mėn. ir sutartis neterminuota taip pat nieko pristatyt nereik, klausiau ir dėl tokio atvejo. Žiūrėjau savo anketą DB tai jau išbraukta, nes įsidarbinau savarankiškai.
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2012 06 06, 21:36)
man buvo priskirta pašalpa nuo 05,18 iki 06,05 kai įsidarbinau, bet svetainėj rašo, kad išmokos nebuvo mokėtos, bet vistiek turi pervest už tas dienas  unsure.gif
Papildyta:

sakė, kad jei terminuota tai reik  g.gif jei yra bandomasis 3 mėn. ir sutartis neterminuota taip pat nieko pristatyt nereik, klausiau ir dėl tokio atvejo. Žiūrėjau savo anketą DB tai jau išbraukta, nes įsidarbinau savarankiškai.

Gali buti,bet vyrui pasake atnesti,tai jis ir nunese,nors sutartis neterminuota.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 06 06, 20:46)
Gali buti,bet vyrui pasake atnesti,tai jis ir nunese,nors sutartis neterminuota.

nepakenks tikrai, kad kopij1 turi DB smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
gal kam teke susidurti su patento pirkimu, ar dali kompensuoja DB?
Atsakyti
pas mane tokia situacija:gauname soc pasalpa,geguze pardavem automobili,kurio rinkos verte 2550 lt,siandien buvau tvarkytis dokum. toliau socialianei pasalpai.Nesupratau tik,ar sie pinigai uz automobili bus priskaiciuoti prie pajamu ar ne?
gal kuri buvote su tuo susidurusi g.gif
Atsakyti
okse0711 neturetu skaiciuoti, jum dave i rankas pinigelius ar per banka perveda?
Atsakyti
Sveiki. Jei tarkim mokaisi neakivaizdziai, tai DB uzregistruoja jog studentas neakivaizdziai mokosi? ir pretenduoja tada studentas i kokias ismokas?
Atsakyti
mergaites sakykit o jei noriu pakeisti atvykimo laika,reikia nurodyti priezasti del ko keiti?ir kiek ilgiausiai gali nusikelti laika atvykimo,planuoju trumpam isvykti ax.gif ir kur rasti tai?registravausi per elektroninius valdzios vartus taip berods ax.gif
labai aciu uz astakyma 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvaciute @ 2012 06 05, 13:15)
sveikos sakykit kaip su kursais dabar ten DB aiskino kad sudaroma trisale sutartis.reikia susirasti darbdavi,kuris sutiktu priimti tave apmokymams?na tarkim noriu dar vienos specialybes.gal kas zinot placiau?


trišalė, tai yra, kai randi įmonė kuri tave priima apsimokinti ir po to įdarbina, už mokslus sumoka darbo birža, bet tu įsipareigoji 6 mėn. iš tos įmonės neišeiti, nes kitaip teks padengti išlaidas, plius 6 mėn neregistruos darbo biržoje.
Atsakyti