Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 20, 13:19)
Zinai, man VK sestadieni dare (vilniuj)



suprantu, bet man sestadieni kaip ir per anskti g.gif man pirma IUI irgi dare sestadieni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 13:19)
vakar, 10 c.d. foliai buvo 19 ir 18 desinej, o kaireje 10, bet jis nebeauga.

na del VK as negaliu pasakyti nieko blogo, nes su pirmu lialiu pastojau per 1 IUI, ir lankiausi ten maziau nei metus. ir buvo dvynukai, dabar turim viena Karalaite ir viena kapeli  verysad.gif

kazkur uzskaiciau, kad kiausinelis buna gyvybingas 4-6 paras, ir jei man O bus sakykit pirm 9 val., o IUI 17 val., tai sansu yra.  g.gif  bet ir ta gleivine pavede mane  g.gif

pagal mane tai tau foliai sprogs ryt-poryt. kiek vyras turi spermos?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 20, 13:22)
pagal mane tai tau foliai sprogs ryt-poryt. kiek vyras turi spermos?



kodel manai kad ryt, poryt? jei butu gyd. taip manes, tai butu sestd dares IUI. o spermos-netyrem si karta, bet siaip uztektinai smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Aš tradiciškai - kavos? smile.gif

Dar bandelę turiu, bet jos tai niekam neduosiu rolleyes.gif

Mano katinas išprotėjo - vakar išsiėmė iš puoduko panaudotą NEuro arbatos pakelį, parakando, pabėrė visą turinį ant žemės ir trynėsi trynėsi doh.gif Kai atėmėm, tada voliojosi per grindis.

Paskui teliką žiūrėjo ir rodė kažkokią bėgančią eilutę, tai ją gaudė ir bėgo už teliko pažėt, kur ji pasidėjo doh.gif

JAu pasidariau visus tyrimus prieš ligoninę. Nenoriu aš ten kažkaip. Ale reikia...
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 20, 13:53)
Sveikos!

Aš tradiciškai - kavos? smile.gif

Dar bandelę turiu, bet jos tai niekam neduosiu  rolleyes.gif

Mano katinas išprotėjo - vakar išsiėmė iš puoduko panaudotą NEuro arbatos pakelį, parakando, pabėrė visą turinį ant žemės ir trynėsi trynėsi  doh.gif Kai atėmėm, tada voliojosi per grindis.

Paskui teliką žiūrėjo ir rodė kažkokią bėgančią eilutę, tai ją gaudė ir bėgo už teliko pažėt, kur ji pasidėjo  doh.gif

JAu pasidariau visus tyrimus prieš ligoninę. Nenoriu aš ten kažkaip. Ale reikia...

As kavos geriau ryte, ir jau pripratau ne daugiau nei 1 puodeli per diena, tai atsisakysiu smile.gif
As nebent dabar vyno taurei galeciau pakviest: kazkaip uzsimaniau vidury dienos, nors buvau visai atpratus
Beje, as alergiska katinams, tai kazkaip automatiskai ju nemyliu. Sorry mergytes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orchideja88: 20 sausio 2012 - 13:12
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 13:40)
sveikos planuojancios  4u.gif
ilgai sekiau jusu temuke, bet kadangi apie persileidimus neturiu jokios patirties, tai nedrisau ir kistis i jusu pokalbius.
man paciai IUI bus pirmadieni. ciklo pradzioje geriau po 2 clost, ir desineje kiausideje uzaugu 2 foliai, kaireje 1, bet vaistu neskyre, del to neuzaugo gleivine ir kaires kiausides folis nustojo augti. 10 c.d. gleivine 6,3 ir 7,2. ir iseina taip, kad idealiausiai IUI butu sekmadieni, bet VK nedirba. sestadieni IUI iseitu per anskti, o pirmadieni kaip ir velokai jau  g.gif
kazkin ar yra kam taip buve? sedziu ir galvoju koks sansas kad pasiseks  g.gif
sprogdukus leisiuos sestd 21 val., o sekm prisakyti ND vakare.

nesugalvoju ar apraudoti savo situacija ar visgi tiketis, kad pavyks  g.gif


Mano patarimas - neapverk situacijos ir rankų sudėjus nesėdėk. Man IUI buvo išpuolęs per šventines dienas, gydytojas negalėjo, apskambinau kitas klinikas, kurios daro ir paaiškinau situaciją, kad mano gydytojas numato tokią datą, bet negali. Radau kas gali kitoj klinikoj. Jiems svarbu pinigai, ateis ir sekm. Manau tikrai rasi. Aš buvau pasiryžus ir į Vilnių važiuot dėl IUI, jei būčiau neradus Kaune, bet radau ir Kaune.. Tai va, manau tikrai rasi, kas sutiks ateit sekm, net ne pas savo gydytoją, jei tikrai tau reik IUI sekm.
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 13:21)
suprantu, bet man sestadieni kaip ir per anskti  g.gif  man pirma IUI irgi dare sestadieni  ax.gif

Sorry, kazkaip neatidziai perskaiciau tavo zinute. Beje, kodel tau IUI daro pirmadieni 17 val., negali anksciau?
Bet kokiu atveju svarbu tiket kad viskas bus gerai, nes nerimas tikrai gero nedaro.
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 20, 14:13)
Mano patarimas - neapverk situacijos ir rankų sudėjus nesėdėk. Man IUI buvo išpuolęs per šventines dienas, gydytojas negalėjo, apskambinau kitas klinikas, kurios daro ir paaiškinau situaciją, kad mano gydytojas numato tokią datą, bet negali. Radau kas gali kitoj klinikoj. Jiems svarbu pinigai, ateis ir sekm. Manau tikrai rasi. Aš buvau pasiryžus ir į Vilnių važiuot dėl IUI, jei būčiau neradus Kaune, bet radau ir Kaune.. Tai va, manau tikrai rasi, kas sutiks ateit sekm, net ne pas savo gydytoją, jei tikrai tau reik IUI sekm.

Patarimas idomus, aciu 4u.gif

na supratau, kad nera mirtinai jau tik sekmadieni ir viskas. kaip ir sakiau O bus pirm 9 val., o pats IUI 17 val. g.gif is esmes nieko blogo tame nematau (cia gal as bandau save nuteikti teigiamai), aisku, mes su vyru lovoje ne tik miegame ax.gif

orchideja-anksciau negali, nes laborante ateina tik 16 val., rolleyes.gif
kaip supratau ten ir gydytojo pacientus paskirstys is naujo, kad paliktu man vietos g.gif , nes is esmes as uzlendu kitiems uz akiu blush2.gif

na nesvarbu, tikiu, kad mintis yra labai galinga jega, ir kaip nusiteiksiu, taip ir bus dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikts paukstis: 20 sausio 2012 - 13:20
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 20, 13:10)
As nebent dabar vyno taurei galeciau pakviest: kazkaip uzsimaniau vidury dienos, nors buvau visai atpratus
Beje, as alergiska katinams, tai kazkaip automatiskai ju nemyliu. Sorry mergytes...

Gerai, kalam vyno biggrin.gif Aš jamu balto drinks_cheers.gif
Tai kai alergiška, nieko nuostabaus, kad nemyli smile.gif Man tai jie labai labai faini, nors ir geri zarazos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 20, 14:16)
Gerai, kalam vyno biggrin.gif Aš jamu balto drinks_cheers.gif
Tai kai alergiška, nieko nuostabaus, kad nemyli smile.gif Man tai jie labai labai faini, nors ir geri zarazos  doh.gif


As rozini smile.gif
I sveikata drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 13:19)
vakar, 10 c.d. foliai buvo 19 ir 18 desinej, o kaireje 10, bet jis nebeauga.



tikrai kazkaip pirmadieni per velu. juk folis vidutiniskai per diena paauga 1,5-2mm. tai skaityk jau siandien gali prasideti ovuliacija.


QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 14:16)
orchideja-anksciau negali, nes laborante ateina tik 16 val.,  rolleyes.gif
kaip supratau ten ir gydytojo pacientus paskirstys is naujo, kad paliktu man vietos  g.gif , nes is esmes as uzlendu kitiems uz akiu  blush2.gif



va cia tai geras blink.gif tai blyn, tai laborante prie taves, ar tu prie jos turi derintis blink.gif juk cia svarbu valandos doh.gif nu kada pas mus pacientas bus pirmoj vietoj doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 01 20, 13:53)
Mano katinas išprotėjo - vakar išsiėmė iš puoduko panaudotą NEuro arbatos pakelį, parakando, pabėrė visą turinį ant žemės ir trynėsi trynėsi  doh.gif Kai atėmėm, tada voliojosi per grindis.



myliu katinus biggrin.gif bet labai nemyliu tokiu ju isdaigu lotuliukas.gif
Atsakyti
na nepavyks si-pavyks kita karta, maza beda irnesakyk.gif

butu kazkas nerealaus, jei imtu taip ir pavyktu iskart
Atsakyti