Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 20, 16:31)
sodra siauteja?



ne, ne Sodra, o as smile.gif

ten vienoj zinutej rasiau, kad turiu viena mergaite, o kita yra mirusi unsure.gif angeliukas kitaip sakant wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 16:33)
ne, ne Sodra, o as  smile.gif

ten vienoj zinutej rasiau, kad turiu viena mergaite, o kita yra mirusi  unsure.gif  angeliukas kitaip sakant  wub.gif

nuosirdi uzuojauta angeliukei..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 20, 17:12)
nuosirdi uzuojauta angeliukei..


as manau, kad jai yra gerai 4u.gif ir ji puikiai atlieka savo angelo sargo darba-saugo savo sese, ir sakyciau labai sauniai, nes nuo gimimo turejome visokiu bedeliu, o dabar esam sveikos, tik karta gulejome ligonineje, o daugiau nei kartelio net sloga nesirgom (tfu tfu tfu, kad neprisikalbeti) ax.gif


o is kur tokie itarimai apie VK? as nei karteleio negirdejau, kad taip gali buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 17:21)
o is kur tokie itarimai apie VK? as nei karteleio negirdejau, kad taip gali buti  g.gif

Nu cia merginos, kas lankesi daugiau papasakos, praeita tema, berots, diskutavome. Tai nekokios merginu nuomones del VK. O tu ten pas ka? pas Graziene?
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 18:21)
as manau, kad jai yra gerai  4u.gif  ir ji puikiai atlieka savo angelo sargo darba-saugo savo sese, ir sakyciau labai sauniai, nes nuo gimimo turejome visokiu bedeliu, o dabar esam sveikos, tik karta gulejome ligonineje, o daugiau nei kartelio net sloga nesirgom (tfu tfu tfu, kad neprisikalbeti)  ax.gif
o is kur tokie itarimai apie VK? as nei karteleio negirdejau, kad taip gali buti  g.gif


Aš ne vieną straipsnį esu skaičius apie tai, kad po stimuliacijų gimę vaikai turi daugiau sveikatos problemų. ir kaip mane nervuoja tie straipsniai. Mano mergaitė taip pat turėjo neįprastų sveikatos problemų, buvo įvarius mums baimių, bet nenoriu tikėti, kad čia kaltos stimuliacijos... Savo daktaro labai ta tema išklausinėjau, jis tą neigia, tai vat ir nežinau ką ir galvoti. Norisi galvoti geriausia, bet tie straipsniai vis išlenda...
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 20, 16:03)
Kaipgi galim nesukti del taves galvu - gi reikia kad kas nors pramustu ta nesekmiu maratona. Tai Nr. 1 - Irėnė, Nr. 2 - tu. Taip pat ziurek, neapvilk ir musu.


nu geras mergos, pavarot lotuliukas.gif tai ka dabar reikes daryt jei nepavyks g.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 20, 17:27)
Aš ne vieną straipsnį esu skaičius apie tai, kad po stimuliacijų gimę vaikai turi daugiau sveikatos problemų. ir kaip mane nervuoja tie straipsniai. Mano mergaitė taip pat turėjo neįprastų sveikatos problemų, buvo įvarius mums baimių, bet nenoriu tikėti, kad čia kaltos stimuliacijos... Savo daktaro labai ta tema išklausinėjau, jis tą neigia, tai vat ir nežinau ką ir galvoti. Norisi galvoti geriausia, bet tie straipsniai vis išlenda...



Na tikrai nemanau, kad del stimuliaciju reikia pergyventi. Mano turejo bedeliu, nes gime 28 sav., stai del ko. o dabar yra sveikas, isdykes vaikas, atsilikusi kai kuriose srityse, bet vien tik del to, kad taip yra neisnesiotiems vaikams, o ne tiems, kurie po IUI, ar kitaip ax.gif del to tikrai nepergyvenk smile.gif

ir tos bedeles kaip ir isprestos, viskas jau praeityje smile.gif liko tik ismokti vaikscioti...

einu ieskoti senos temos 4u.gif
Atsakyti
isikisiu trumpapm i si IUI gyvenimeli smile.gif Vis dar pasakitineju jus smile.gif

Man kai darydavo iui. Tai jei reikedavo apziuros visad ir savaitgaliais uzrasydavo. atvaziuodavo daktare. Patys iui neisitaikydavo savaitgaliais. As VK (vilniuje). Nezinia kaip but buve per pati IUI. Gal ir sakytu ner kas atskalbia turto. hmmm

P.S.
Maniskis po stimuliaciju gimes. Na lyg ir sveikas vaikis. Nebent konors nezinau apie jo sveikata smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreT: 20 sausio 2012 - 17:05
as nespejau cia nei koju apsilti-o mane jau suskaiciavot? 4u.gif gal nereikejo? g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites nu stai grizau is eilines TA, viskas yra gerai atitinkam 12sav. ir 5d., maciau savo leliuka, paauge esam gerokai, juda ten rankytem mojavo, dar karta klausemes kaip dauzosi sirdute atrodo kaip traukinukas vaziuoja biggrin.gif
Prisca tyrimai yra geri, gydytoja bande paziureti kas gi gyvena pilvelyje taigi pamatem maza pimpaliuka, bet sake dar ne 100%, bet greiciausiai berniukas, as irgi maciau kaz ka panasaus i ta dalyka lotuliukas.gif vasario 6 d. jau irasis i iskaita ir liepe pasirinkti gydytoja.
Visoms siunciu po virusiuka 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Sangria - puikios zinios 4u.gif

jemu viena virusiuka, ai dzin, jemu du 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sangria - su suneliu tave 4u.gif Vyrui dziaugsmas, ane? biggrin.gif
Atsakyti