Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 12:47)
lotuliukas.gif nu tu faina Maidenana 4u.gif  biggrin.gif

Dar dadesiu klausima :tai tas klizmutes pasidarius is vakaro ,ryte kavos jau nebegalima gert? g.gif

vakare viena pasidarai 6 vakaro, kita ar 7-8 vakaro.. ten efektas toks super-mega-extra-greitas. tad sedek namuose, o geriau netoli wc. ryte grieztai - nevalgius-negerus. nieko, nei vandens, nei tuo labiau kavos. apie maista nekalbu. jeigu ka sugersi-suvalgysi, nuskausminamieji gali nesuveikti kaip priklauso ir tada - uooooj... Tau reikes 7 ryto buti ligonineje, kol popierizmas, kol procedura, bet apie 9 jau busi "gatava" ir su nuotrauka. per ekrana parodys kaip teka kontrastas, pamatysi savo gimda. bet skausmelis. as tai per procedura zviegiau, kad savo vyra nudobsiu uz tokias kancias.
Bet siuo skausmo klausimu tu manes maziau klausyk - yra daug merginu, kurios sia procedura laiko iprasta apziura ir joms absoliuciai niekas neskauda. visiskai nieko. laimingos jos..
Atsakyti
bet jei darys nuskausminima tai gal nereiks kriokt fear.gif nes esu tragiska -jei dantu ekmenis valo su nejautra -nes man ziaurei skauda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 21, 13:01)
vakare viena pasidarai 6 vakaro, kita ar 7-8 vakaro.. ten efektas toks super-mega-extra-greitas. tad sedek namuose, o geriau netoli wc. ryte grieztai - nevalgius-negerus. nieko, nei vandens, nei tuo labiau kavos. apie maista nekalbu. jeigu ka sugersi-suvalgysi, nuskausminamieji gali nesuveikti kaip priklauso ir tada - uooooj... Tau reikes 7 ryto buti ligonineje, kol popierizmas, kol procedura,  bet apie 9 jau busi "gatava" ir su nuotrauka. per ekrana parodys kaip teka kontrastas, pamatysi savo gimda. bet skausmelis. as tai per procedura zviegiau, kad savo vyra nudobsiu uz tokias kancias.
Bet siuo skausmo klausimu tu manes maziau klausyk - yra daug merginu, kurios sia procedura laiko iprasta apziura ir joms absoliuciai niekas neskauda. visiskai nieko. laimingos jos..



Is ryto labas 4u.gif
nesutiksiu-negasdink, nieko ten neskauda, kai teka tas skystis irnesakyk.gif vienintelis man buvo skausmas, kai gydytoja (ir dabar ja pamacius nupurto) yra grubi, su tais instrakalais makaluoja kaip po kibira, tai ten suspaudzia, tai ten kazkas jai praslysta, tai suznybia, dirba ir net nekreipia demesio-pasakoja kazkokius savo buitinius isgyvenimus ir net nekreipia demesio i tave doh.gif po kurio laiko susigribo paklausti-ar tu ten gyva lotuliukas.gif

ir nereikia bijoti nei GN, nei LP irnesakyk.gif buk drasi kaip tankas 4u.gif
Atsakyti
Dekui pikts pauksti 4u.gif O kas ta gydytoja grubijanka buvo ? g.gif Man darys Salygiene
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 13:14)
Dekui pikts pauksti 4u.gif O kas ta gydytoja grubijanka buvo ? g.gif Man darys Salygiene



ne ne, man tikrai ne ji schmoll.gif nepamenu jos pavardes, bet pamacius visada atpazistu fear.gif

tada manau, kad tau ivis ner ko bijoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 11:46)
Sobo ,kodel sakai brrr ,kad nenori? unsure.gif cia skausminga procedura ?Ar kaip? unsure.gif
orchideja88 aciu uz atsakyma  4u.gif tikrai labai pagelbejai mirksiukas.gif
Jau apsisvieciau interneto platybese lotuliukas.gif kad tai skausminga  blink.gif

Ziauriai nemaloni si procedura. Pries pirma nestuma, kai dare, po proceduros buvo blogai kelias valandas, saltis krate. Ir procedura labai skausminga.
Papildyta:
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 14:14)
Dekui pikts pauksti 4u.gif O kas ta gydytoja grubijanka buvo ? g.gif Man darys Salygiene

Man irgi dare si gydytoja. Tai gali nebijoti, ji labai svelni ir rupestinga. Vis klausia, kaip jautiesi, procedura atlieka keik galima svelniau. Kadangi man po proceduros buvo bloga, tai rupinosi ji manimi, vos ne kaip savo seimos nariu. Esu ja labai patenkinta
Papildyta:
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 21, 11:53)
Apie tai kas bus jeigu pagalvosi veliau. Dabar gali galvoti apie tai, kad 2 foliukai - nusimato dvynukai.
Gi sakiau, kad reikia sausio men kazkam ledus pralauzti.
Sekmes toliau auginant toliau foliukus, saugok save, nepersalk, kad butu idealios salygos.

Aciu uz palaikyma 4u.gif . Lauksim antradienio, tikuosi, kad nors si karta pavyks. Jau 4 karta darom, visada pas mane uzauga 2 folikulai vienoje kiausideje. Nera buve, kad vienas desinej, kitas kairej. Cia pasiskaiciau, kad cinka vyrui reikia gert, tai nupirkau ir as savajam.
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 21, 13:11)
Is ryto labas 4u.gif
nesutiksiu-negasdink, nieko ten neskauda, kai teka tas skystis  irnesakyk.gif 

nu vat kas pasake, kad neskauda? MAN SKAUDA per GN. tai faktas, kurio tu negali paneigti. Kas per "negasdink"? Nu jeigu tau neskaudejo, nereiskia, kad as issigalvoju. Man ziauriai patinka kai merginos del GN pradeda - aj, maide nusisneka i lankas, jai neskaudejo, ji nusipeza.. bleha, as sliauziau tuo koridorium po GN, o ne ejau, tamsu akyse buvo. Tai ka dabar - mano patirtis atmestina, nes ji niekaip skamba?

be to, poste anksciau as parasiau: "Bet siuo skausmo klausimu tu manes maziau klausyk - yra daug merginu, kurios sia procedura laiko iprasta apziura ir joms absoliuciai niekas neskauda. visiskai nieko. laimingos jos.."

todel mane pradejo uzknisineti tas "nesutiksiu-negasdink". nei tu pirma taip parasei, nei paskutine, bet del to as nenustosiu sakyti, kad procedura tokioms kaip as yra labai nemaloni ir labai skausminga. tai yra faktas. fak-tas. ir as neissigalvoju.

p.s. kazkaip kiekviena nori, kad butu atsizvelgta i jos patirti, bet pacios i kitu patirti atsizvelgti nenori. protestuoju grieztai pries tokia neteisybe.

bet Salygiene tikrai kancias bando sumazinti ir net pasako, kada bus skaudziau ir kada atleis skausmas. Svelnumu ji tikrai pasizymi ir jos profesionalumu as neabejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 21 sausio 2012 - 13:15
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 21, 15:13)
nu vat kas pasake, kad neskauda? MAN SKAUDA per GN. tai faktas, kurio tu negali paneigti. Kas per "negasdink"? Nu jeigu tau neskaudejo, nereiskia, kad as issigalvoju. Man ziauriai patinka kai merginos del GN pradeda - aj, maide nusisneka i lankas, jai neskaudejo, ji nusipeza.. bleha, as sliauziau tuo koridorium po GN, o ne ejau, tamsu akyse buvo. Tai ka dabar - mano patirtis atmestina, nes ji niekaip skamba?



man ir baisiai skaudejo ir pries ir per procedura buvo ziauriai bloga o nuo stalo kai pakilau viskas buvo gerai kaip niekur nieko o pries mane kur buvo moteris jei viskas priesingai ir pries ir per procedura ji nieko nejaute bet po visko jei buvo ziaurei bloga
Atsakyti
Del GN , CIA priklausomai kur daro, kaip supratau jei daro ne S Jurininku ligonineje, tai suleido nuskausminamuju, o kartais net su narkoze daro. Jurininku ligonineje suleido tik vaistuka, kuris atpalaiduoja raumenukus, bet CIA nera nuskausminameji. Skausmas priklauso nuo tuo, kaip zmogaus pernesa ji. Kaip zinot yra 3-ju rusiu skausmo tolerancija. Per GN su spec.znyplemis paima gimdos kakleli, Kai uzspaudzia znyplem yra nemalonus sakusmas, bet laikinas, po to reikia gerai atsipalaiduoti, tada kaklelis nebus itemptas ir neskaudes. Antra stadija, kada leidzia kontrasta, reikia tik laiku pasakyti, kada jau visai bus nemalonu, tada sustabdis, bet dar karta pastarciau kuo daugiau atsipalaiduoti uzpakaliuka.
Manau senbuves su manim sutiks, nes gi zino kad man visas IUI praeidavo kaip GN, tai tikrai zinau tos sakusmus. Tik nepamirskit GN daroma apie 5 min. Tikrai galima pakentieti. Dar galima pries GN isgerti ka nors nuo skausmo, ketanov ar pan.

biggrin.gif o visos senbuves islindo nuomones pasakyti
Mergytes senciu jums virusiukus




2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 21 sausio 2012 - 13:39
QUOTE(olialia2001 @ 2012 01 21, 15:38)
Del GN , CIA priklausomai kur daro, kaip supratau jei daro ne S Jurininku ligonineje, tai suleido nuskausminamuju, o kartais net su narkoze daro. Jurininku ligonineje suleido tik vaistuka, kuris atpalaiduoja raumenukus, bet CIA nera nuskausminameji. Skausmas priklauso nuo tuo, kaip zmogaus pernesa ji. Kaip zinot yra 3-ju rusiu skausmo tolerancija. Per GN su spec.znyplemis paima gimdos kakleli, Kai uzspaudzia znyplem yra nemalonus sakusmas, bet laikinas, po to reikia gerai atsipalaiduoti, tada kaklelis nebus itemptas ir neskaudes. Antra stadija, kada leidzia kontrasta, reikia tik laiku pasakyti, kada jau visai bus nemalonu, tada sustabdis, bet dar karta pastarciau kuo daugiau atsipalaiduoti uzpakaliuka.
Manau senbuves su manim sutiks, nes gi zino kad man visas IUI praeidavo kaip GN, tai tikrai zinau tos sakusmus. Tik nepamirskit GN daroma apie 5 min. Tikrai galima pakentieti. Dar galima pries GN isgerti ka nors nuo skausmo, ketanov ar pan.

  biggrin.gif  o visos senbuves islindo nuomones pasakyti
Mergytes senciu jums virusiukus
2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

man suleido ketanov bet man atrodo kad nuo jo dar labiau skaudejo lotuliukas.gif nieko jis man nepadejo
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 10:46)
Sobo ,kodel sakai brrr ,kad nenori? unsure.gif cia skausminga procedura ?Ar kaip? unsure.gif
orchideja88 aciu uz atsakyma  4u.gif tikrai labai pagelbejai mirksiukas.gif
Jau apsisvieciau interneto platybese lotuliukas.gif kad tai skausminga  blink.gif


man neskaudejo per GN. ma tik toks momentinis skausmas kai sueme tom znyplem. o po to kai leido kontrasta irgi toks nemalonumas jeutesi, bet ne skausmas. buvau prisiskaiciusi istoriju apie GN, tai pries ja labai bijojau, o pasirodo nebuvo ko bijot biggrin.gif cia tikrai labai individualu. ir klizmutes jokios neliepe darytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 01 21, 14:38)
Del GN , CIA priklausomai kur daro, kaip supratau jei daro ne S Jurininku ligonineje, tai suleido nuskausminamuju, o kartais net su narkoze daro. Jurininku ligonineje suleido tik vaistuka, kuris atpalaiduoja raumenukus, bet CIA nera nuskausminameji. Skausmas priklauso nuo tuo, kaip zmogaus pernesa ji. Kaip zinot yra 3-ju rusiu skausmo tolerancija. Per GN su spec.znyplemis paima gimdos kakleli, Kai uzspaudzia znyplem yra nemalonus sakusmas, bet laikinas, po to reikia gerai atsipalaiduoti, tada kaklelis nebus itemptas ir neskaudes. Antra stadija, kada leidzia kontrasta, reikia tik laiku pasakyti, kada jau visai bus nemalonu, tada sustabdis, bet dar karta pastarciau kuo daugiau atsipalaiduoti uzpakaliuka.
Manau senbuves su manim sutiks, nes gi zino kad man visas IUI praeidavo kaip GN, tai tikrai zinau tos sakusmus. Tik nepamirskit GN daroma apie 5 min. Tikrai galima pakentieti. Dar galima pries GN isgerti ka nors nuo skausmo, ketanov ar pan.

  biggrin.gif  o visos senbuves islindo nuomones pasakyti
Mergytes senciu jums virusiukus
2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

man dave kabinete pries GN tableciu kazkokiu, pasake, kad nuo skausmo. ir taip, man dare jurininku ligonineje S. Tai gaunasi, kad man kai dure su adata i gimda buvo raumenis atpalaiduojantys vaistai, o ne nuskausminamieji? o shitmazafakashit.. doh.gif doh.gif
Atsakyti