Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

Tai va...
Tokiu gyvenimu yra, kad man dar tikrai nereikia skustis

Nu tikrai moterys stiprios... Motinos dar stipresnes
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 20, 22:59)
Tai va...
Tokiu gyvenimu yra, kad man dar tikrai nereikia skustis

Nu tikrai moterys stiprios... Motinos dar stipresnes


Kiekvieno gyvenimas nera lengvas ir tik rozem klotas, ir kiekvieno vidinis skausmas, pergyvenimas, nerimas, bedos ir problemos yra didziausi. Niekas kitas, kaip tik Tu pats, gali ivertinti savo skausma, ir niekas niekada neras jokiu zodziu, kurie galetu paguosti ar nuraminti Tave nelaimeje, bet kokioje Tavo nelaimeje, ar tai butu vaiko netektis, didesnio ar visai kruopeles, ar tai butu nelabosios parejusios, ar tai butu mylimo suns mirtis...

Taip jau yra ax.gif
Atsakyti
Dar karta sveikos 4u.gif Pareinu su klausimu kruva ,kuriu nesuprantu ax.gif Beje aciu uz gyd.Salygienes pavarde-nu tikrai nuostabi ,svelni,per daug nekalba bele ka rolleyes.gif ir iskart ispudi padare pradejo klaust tokiu dalyku ,kuriu gedijausi ir niekuo gyvu nebuciau kitam ginekologui sakiusi blush2.gif doh.gif
Tai 1 klausimas :pries gimdos nuotrauka (numatyta treciadieni)kam ta klizmute ?ar gerai supratau kad ju reikia 2 ir abi is vakaro pasidaryti?
Del vyro:i koki buteliuka jam" turta ideti" doh.gif blush2.gif ar tiesiog yra kazkoks spec,sterilus ar tiesiog nuo vaistu kai buna sandarus isplaut ?
3:Ka galetu reiksti ,kad endometriumas pas mane labai labai siauras ?Pamirsau jos paklaust biggrin.gif bet ytariu tai niekis irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 08:35)
Dar karta sveikos 4u.gif Pareinu su klausimu kruva ,kuriu nesuprantu  ax.gif Beje aciu uz gyd.Salygienes pavarde-nu tikrai nuostabi ,svelni,per daug nekalba bele ka  rolleyes.gif ir iskart ispudi padare pradejo klaust tokiu dalyku ,kuriu gedijausi ir niekuo gyvu nebuciau kitam ginekologui sakiusi blush2.gif  doh.gif
Tai 1 klausimas :pries gimdos nuotrauka (numatyta treciadieni)kam ta klizmute ?ar gerai supratau kad ju reikia 2 ir abi is vakaro pasidaryti?
Del vyro:i koki buteliuka jam" turta ideti" doh.gif  blush2.gif ar tiesiog yra kazkoks spec,sterilus ar tiesiog nuo vaistu kai buna sandarus isplaut ?
3:Ka galetu reiksti ,kad endometriumas pas mane labai labai siauras ?Pamirsau jos paklaust  biggrin.gif bet ytariu tai niekis  irnesakyk.gif


As tik i 2-a klausima galiu atsakyt. Vyro turtui geriausia nusipirkti laboratorini indeli vaistineje (slapimo tyrimui). As kai pirkau tai 1 indelis 55 centus kainavo, nusipirkau is karto 5.
Dar vienas yra likes, tai gal cia kazkokia likimo ironija, gal paskutini panaudosim ir bus leliukas (-ai)
Beje, tas indelis kaip turtui vis tiek labai didelis atrodo pagal turto kieki smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites. Vakar buvau pas gydytoja apziurai, turiu du folikulus 16, 17 mm. Iki antradienio dar juos paauginu ir darom 4 IUI. Gydytoja sake, jei si kart nepavyks, laukia gimdos nuotrauka...brrrr, kaip to nenoreciau. Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sobo ,kodel sakai brrr ,kad nenori? unsure.gif cia skausminga procedura ?Ar kaip? unsure.gif
orchideja88 aciu uz atsakyma 4u.gif tikrai labai pagelbejai mirksiukas.gif


Jau apsisvieciau interneto platybese lotuliukas.gif kad tai skausminga blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniuksxxx: 21 sausio 2012 - 09:54
QUOTE(sobo @ 2012 01 21, 10:41)
Labas rytas, mergaites. Vakar buvau pas gydytoja apziurai, turiu du folikulus 16, 17 mm. Iki antradienio dar juos paauginu ir darom 4 IUI. Gydytoja sake, jei si kart nepavyks, laukia gimdos nuotrauka...brrrr, kaip to nenoreciau. Sekmes visoms 4u.gif


Apie tai kas bus jeigu pagalvosi veliau. Dabar gali galvoti apie tai, kad 2 foliukai - nusimato dvynukai.
Gi sakiau, kad reikia sausio men kazkam ledus pralauzti.
Sekmes toliau auginant toliau foliukus, saugok save, nepersalk, kad butu idealios salygos.
Atsakyti
Labas šeštadienis, mielosios,
prieš mėnesį pasirodžiau IUI skyrelyje, nes atliko penkta IUI, nesekminga. Po to nuotaika buvo schmoll.gif
Iš karto pradėjome ruoštis IVF, tačiau ir su didelėm stimuliuojančių dozėm užaugo tik du folikulai doh.gif , tai vakar teko dalia atlikti šeštą IUI ...
Jungiuosi prie jūsų vėl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikts paukstis @ 2012 01 20, 21:56)
tokio kosmaro nelinkeciau niekam...

uooooj, koks kosmaras...

QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 08:35)
Tai 1 klausimas :pries gimdos nuotrauka (numatyta treciadieni)kam ta klizmute ?ar gerai supratau kad ju reikia 2 ir abi is vakaro pasidaryti?

Del vyro:i koki buteliuka jam" turta ideti" doh.gif  blush2.gif ar tiesiog yra kazkoks spec,sterilus ar tiesiog nuo vaistu kai buna sandarus isplaut ?

3:Ka galetu reiksti ,kad endometriumas pas mane labai labai siauras ?Pamirsau jos paklaust  biggrin.gif bet ytariu tai niekis  irnesakyk.gif

1. abi is vakaro su 2 valandom skirtumu. (ar su viena - nepamenu). reikalinga tam, kad naudos vietine nejautra ir tavo dubens organai atsipalaiduos. tai reiskia, kad jeigu kas nors bus zarnyne - iseis lauk per procedura.

2. tau sesele duos ta buteliuka per paskutine pries IUI apziura. nekvarsink sau galvos.

3. kai plonas endometriumas labai sunku pastoti. bet yra vaistu, kurie ji paaugina.


QUOTE(sobo @ 2012 01 21, 10:41)
laukia gimdos nuotrauka...
uooooooj, koks siaubas... doh.gif nekenciu sios proceduros. tikiuosi, as niekda jos nebekartosiu.... uoooj, net siurpas nubego, prisiminus ta skausma...


QUOTE(Deimė @ 2012 01 21, 11:17)
Labas šeštadienis, mielosios,
prieš mėnesį pasirodžiau IUI skyrelyje, nes atliko penkta IUI, nesekminga. Po to nuotaika buvo schmoll.gif
Iš karto pradėjome ruoštis IVF, tačiau ir su didelėm stimuliuojančių dozėm užaugo tik du folikulai  doh.gif , tai vakar teko dalia atlikti šeštą IUI ...
Jungiuosi prie jūsų vėl  4u.gif

laba.
pameni musu taisykle? kad is anksto nurasyti ciklai buna sekmingi? as irgi savo nurasytu ciklu dziaugiausi pora menesiu. ir skaudziai man isejo, ir suspazmavo gimda, ir isbego ir taip neblizganti sperma... bet vat - dvynukai butu buve. tai kad, nenukabink nosies, o ramiai buk 2 savaites. Se tau 4u.gif


labas sestadienis.
kazkoks rukas lauke. namuose tyla, vyro kazko nera, katinai kas sau miega... keuistas sestadienis. pas mane ledai nejuda. tai laukiu pirmadienio. galvoju, ka cia man nuveikus siestadienisko. bet neturiu masinos, tai...
Atsakyti
Dekui Maidenana uz tavo zinias 4u.gif Mes zadam issinuomot kambary viesbuty valandai klp.(nes esam is kito miesto),kad spet atvest vyro turta ,jis sake kambareli neiseis jam ax.gif
Ar jus sita procedura tik jolsanoj daroj ar irgi vezat is namu?Atsiprasau jei labai ne kokie mano klausimai tik esu kaip trenkta ir pikta kai nieko nezinau schmoll.gif Viskas taip nauja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 21, 12:34)
Dekui Maidenana uz tavo zinias  4u.gif Mes zadam issinuomot kambary viesbuty valandai klp.(nes esam is kito miesto),kad spet atvest vyro turta ,jis sake kambareli neiseis jam ax.gif
Ar jus sita procedura tik jolsanoj daroj ar irgi vezat is namu?Atsiprasau jei labai ne kokie mano klausimai tik esu kaip trenkta ir pikta kai nieko nezinau  schmoll.gif Viskas taip nauja  unsure.gif

mes tai is namu vezam, nes labai netoli jolsanos gyvenam.

pfff, del klausimu nesijaudink. man asmeniskai, pvz, jau zodis "sperma" asocijuojasi jau tik su pastojimo tikimybe ir apskritai man "sperma" - tai spermatozoidu kiekis ir judrumas viename mililitre. O kitoms merginoms, galbut, tai vis dar kazkas intymaus, apie ka garsiai kalbeti nevalia...
mes cia nei viena su tinkamu ziniu bagazu neatejome. polaipsniui pradesi gaudytis.
Atsakyti
lotuliukas.gif nu tu faina Maidenana 4u.gif biggrin.gif

Dar dadesiu klausima :tai tas klizmutes pasidarius is vakaro ,ryte kavos jau nebegalima gert? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniuksxxx: 21 sausio 2012 - 11:49