Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

Sis klausimas jums neaktualus g.gif labai mazai pasisakanciu,o turetu buti labai svarbu unsure.gif maziuku odele labai plonyte ir greitai gali nudegti unsure.gif
Atsakyti
aš ir susirūpinus dėl to, bet nei vienoj vaistinėj man nieko napsiūlė (specialiai vaikams) doh.gif o ar galima tepti suaugusiųjų kremu? pasimetus aš g.gif
Atsakyti
Mane irgi domina sitas klausimas tik kolkas dar rimtai neuzsiemiau kremo paieskom tai nelabai galiu ka pasakyt.
Atsakyti
Oras dabar toks,kad reikia apsauginio kremuko nuo šalto vėjo g.gif O visos firmos,gaminančios apsauginius kremus,tikrai gali pasiūlyti ką nors ir mažiuliams vacation4.gif
Atsakyti
Mes kol kas naudojam nuo vėjo. Bet tikrai reikia susirūpinti apsauginiu nuo saulės blush2.gif . Panašu, kad nelabai didelis pasirinkimas. Esu girdėjusi tikrai labai gerų atsiliepimų apie Spirig firmos apsauginius kremukus, kurių yra ir vaikiukams skirta.
Atsakyti
Mes jau pradėjom domėtis nuo saulės kremukais ir tiesiog net nežinau,kurį pasirinkti.Tikriausiai Spirig iš tos linijos pirksim,nes jie ir šiaip yra geri visokie kremukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 05 02, 10:52)
aš ir susirūpinus dėl to, bet nei vienoj vaistinėj man nieko napsiūlė (specialiai vaikams)  doh.gif o ar galima tepti suaugusiųjų kremu? pasimetus aš  g.gif


manau galima,tik UV faktorius turi buti didelis pakankamai 50 + ax.gif

zinau kad zinot,bet radau dar toki straipsniuka apie saule ir vaikus ax.gif gal kam bus idomu paskaitinet

saule ir vaikai

Atsakyti
Mes pirkom Sebamed kremą nuo saulės su UV 50+
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2007 04 29, 22:17)
Pirkau vaistinėje Spirig daylong kremą su faktoriumi 25. Rašoma, kad tinka ir vaikams ir tepti reikia vieną kartą per dieną (o man norisi tepti prieš kiekvieną išėjimą į lauką). Čia tikriausiai tas, kur Epika minėjo, nes brangokas - 38 litus kainavo. Norėjau didesnio apsaugos faktoriaus, bet sakė tos firmos nėra.



Nugi tas pats, tik as specialiai kabutese pavadinima parasiau tarsi tarima, nes jei kokia ziopla vaistininke, tai 100 kart perklausia lotuliukas.gif Maciau Kauno Akropolio Eurovaistineje yra specialiai vaikams kremu nuo saules. Kaina panasi , apie 40 Lt, bet pasiule tik 2 pavadinimus. Tai kazkaip paskaitinejus, pavarcius nusprendziau pirkti Spirig. Kazkaip patikimesnis atrode.
Atsakyti
O nuo kokio amziaus galima tuos kremus jau tept?mum 9 menesiai.jau ziurejau vaistinese, bet mes dar ir alergiskas, tai ka tokiu atveju daryt? g.gif
Atsakyti
Mes jau naudojame kremuką nuo saulės..Pirkau Sebamedo firmos thumbup.gif thumbup.gif
Svarbu kremuku ištepti prieš 20 min einant į lauką..o ne iš kart ar pan.


QUOTE(Raminta+ @ 2007 05 04, 12:04)
O nuo kokio amziaus galima tuos kremus jau tept?mum 9 menesiai.jau ziurejau vaistinese, bet mes dar ir alergiskas, tai ka tokiu atveju daryt? g.gif

Aš kai pirkau sebamedo firmos..tai vaistininkė siūlė kažkokį kitą...kur tinka alergiškiems vaikams..Bet pamiršau pavadinimą doh.gif doh.gif Tai gal pasiteirauk Camelijos vaistinėse ir pasiūlys...Nes Eurovaistinėse tai pasirinkimas nekoks schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta+ @ 2007 05 04, 13:04)
O nuo kokio amziaus galima tuos kremus jau tept?mum 9 menesiai.jau ziurejau vaistinese, bet mes dar ir alergiskas, tai ka tokiu atveju daryt? g.gif


Mes ir alergiški ir mums tinka Eucerin kremas vaikams nuo saulės mirksiukas.gif
Atsakyti