Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

labas, teko ir man prisijungti prie jusu. snd ryte radau kirmelaite gal apie 10 cm ilgio. iskart puoliau prie interneto issiaiskinau, kad tai greiciausia askaride. susiradau pas jus sita diskusija, viska perskaiciau. tik man klausimas iskilo, cia buvo rasyta, kad pilva skauda,sveikatos nera ir pan, bet man jokiu tokiu simptomu nera. svoris normalus (nekrinta ir nekyla), apetitu nesiskundziu, niekas neskauda, sveikatos taip pat yra, nes sportuoju ir jokio sveikatos trukumo nesijaucia. o gali buti taip, kad tai tik viena kirmele yra? uzsikresti tai turiu kur, nes daznai tenka buti pas zmones kurie turi sunis ir kates. Dabar reiks pradzioje gydytis cesnakais. Dar radau informacijos http://www.sekunde.l...=read&tid=14481 kad reikia valgyti islukstentas moliugu seklas.
Atsakyti
QUOTE(Ytas @ 2008 08 07, 09:03)
labas, teko ir man prisijungti prie jusu. snd ryte radau kirmelaite gal apie 10 cm ilgio. iskart puoliau prie interneto issiaiskinau, kad tai greiciausia askaride. susiradau pas jus sita diskusija, viska perskaiciau. tik man klausimas iskilo, cia buvo rasyta, kad pilva skauda,sveikatos nera ir pan, bet man jokiu tokiu simptomu nera. svoris normalus (nekrinta ir nekyla), apetitu nesiskundziu, niekas neskauda, sveikatos taip pat yra, nes sportuoju ir jokio sveikatos trukumo nesijaucia. o gali buti taip, kad tai tik viena kirmele yra? uzsikresti tai turiu kur, nes daznai tenka buti pas zmones kurie turi sunis ir kates. Dabar reiks pradzioje gydytis cesnakais. Dar radau informacijos http://www.sekunde.l...=read&tid=14481 kad reikia valgyti islukstentas moliugu seklas.

Yra vaistinese vaistu nuo kirmelaiciuaprasymas cia
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Ytas @ 2008 08 07, 09:03)
labas, teko ir man prisijungti prie jusu. snd ryte radau kirmelaite gal apie 10 cm ilgio. iskart puoliau prie interneto issiaiskinau, kad tai greiciausia askaride. susiradau pas jus sita diskusija, viska perskaiciau. tik man klausimas iskilo, cia buvo rasyta, kad pilva skauda,sveikatos nera ir pan, bet man jokiu tokiu simptomu nera. svoris normalus (nekrinta ir nekyla), apetitu nesiskundziu, niekas neskauda, sveikatos taip pat yra, nes sportuoju ir jokio sveikatos trukumo nesijaucia. o gali buti taip, kad tai tik viena kirmele yra? uzsikresti tai turiu kur, nes daznai tenka buti pas zmones kurie turi sunis ir kates. Dabar reiks pradzioje gydytis cesnakais. Dar radau informacijos http://www.sekunde.l...=read&tid=14481 kad reikia valgyti islukstentas moliugu seklas.


Siaip kiek atsimenu is parazitologijos ciklo, simptomai pasitaiko ne visada. Juk visi mes skirtingi zmones su skirtingais organizmais. Ju gali nebuti ir todel, kad kiausineliai dar tik neseniai pateko i organizma (dazniausiai ju "isigyjama" kaip tik vasara, nuo neplautu darzoviu - kiausineliai tuno zemeje) Deja, gali tekti nuliudinti, nes po viena askarides nesiveisia (nebent retais atvejais, kuriu man neteko girdeti). Zodziu, jei jau kazka radai, greit bek pas daktara arba bent jau i vaistine to apkalbetojo vermox ir pasiruosk kirminu "ejimui" (jei ju ten yra daugiau).

Dar norejau pasakyt, kad askaridziu cesnakai ir visos kitos naturalios priemones gali neimt, nes jos zymiai didesnes parazites nei spalinukes. Ir apskritai, spaliniu net gydyt nereikia - jei nera pakartotinio uzsikretimo (is panagiu pvz), jos isnyksta pacios.

Dar patarciau visiems radusiems kazka ismatose nepabijoti ir imesti kirmelaite i koki sloikeli (jei ne spaline, nes tos bjaurybes per mazos), kad galetumet parodyt gydytojui ir nereiketu jokiu tyrimu daryt (jei jau labai baisu, palaukit kol nudves - islinde is organizmo ilgai negyvena).
Atsakyti
sveikutes,
na ir temele cia uzvedet doh.gif net baisu daros tuos didelius kirminus pamacius..
papasakosiu ir as savo bedele.. nors man 23 metai-turiu spaliniu kirmelaiciu. ne nuolat tiesa sakant-jos karts nuo karto apsireiskia vis. ir nesuprantu nuo ko-esu pedantiskai tvarkinga, rankas plaunu super daznai-nespeju lakstyt prie kriaukles ir vistiek.. verysad.gif
esu gerusi ir vermokso, bet vistiek po kiek laiko tos prakeiktosios vel atsinaujina..
norejau paklausti tu, kurios turi ta pacia beda-o ka jus darot, kai pvz vakare pajuntat ta grauzima-perstejima. nzn bet man tas jausmas tikrai slykstus, lb stipriai ji jauciu ir apie joki miegojima negali btui nei kalbos. siaip kadangi as tu kirmeliuku turiu nuo pat mazens, tai per tiek metu "issitreniravau" pati jas issikrapstyt (tiesiog ikisu pirsto siektiek kai pajuntu kad prie isanges netoli kazkur randasi, ir istraukiu (buna prie pirsto prikibusi)blush2.gif zinau kad skamba siaubingai, bet o ka daryt, sakau vaistukai padeda laikinai tik kazkodel.. o miegot tai reikia gi.. per tiek metu jau isitreniravau kaip profesionale-jauciu ir kurioj vietoj yra ir kaip toli ir t.t. blush2.gif tai va norejau paklaust ar as cia viena tokiais metodais naudojuos-ka darote kitos? ar kenciate kol ta spalinuke nurimsta ar kaip..?
atsiprasau kad sugadinau apetita ar dar kanors, bet idomu buvo paklausti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2008 08 21, 15:08)
sveikutes,
na ir temele cia uzvedet doh.gif  net baisu daros tuos didelius kirminus pamacius..
papasakosiu ir as savo bedele.. nors man 23 metai-turiu spaliniu kirmelaiciu. ne nuolat tiesa sakant-jos karts nuo karto apsireiskia vis. ir nesuprantu nuo ko-esu pedantiskai tvarkinga, rankas plaunu super daznai-nespeju lakstyt prie kriaukles ir vistiek.. verysad.gif
esu gerusi ir vermokso, bet vistiek po kiek laiko tos prakeiktosios vel atsinaujina..
norejau paklausti tu, kurios turi ta pacia beda-o ka jus darot, kai pvz vakare pajuntat ta grauzima-perstejima. nzn bet man tas jausmas tikrai slykstus, lb stipriai ji jauciu ir apie joki miegojima negali btui nei kalbos. siaip kadangi as tu kirmeliuku turiu nuo pat mazens, tai per tiek metu "issitreniravau" pati jas issikrapstyt (tiesiog ikisu pirsto siektiek kai pajuntu kad prie isanges netoli kazkur randasi, ir istraukiu (buna prie pirsto prikibusi)blush2.gif  zinau kad skamba siaubingai, bet o ka daryt, sakau vaistukai padeda laikinai tik kazkodel.. o miegot tai reikia gi.. per tiek metu jau isitreniravau kaip profesionale-jauciu ir kurioj vietoj yra ir kaip toli ir t.t. blush2.gif  tai va norejau paklaust ar as cia viena tokiais metodais naudojuos-ka darote kitos? ar kenciate kol ta spalinuke nurimsta ar kaip..?
atsiprasau kad sugadinau apetita ar dar kanors, bet idomu buvo paklausti.. 4u.gif

Gal geriau tu nevark, o pas gydytoja nueik, pasidaryk visus tyrimus. Tada bus aisku, kodel taves kirmeliukai nepalieka.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Vaje,na ir beda su tom askaridem doh.gif .Buvo man ji,pries 9m,kai laukiausi dukros,bet isejo tik viena.Issigandau nerealiai,bet sugebejau isideti i sloinikeli ir savo ginekologei nunesiau,ka tokio gert nuo kirmeliu,nes nieko negalima.Tai patare sesnaka su pienu.Na ir geriau,bet daugiau ir nesikartojo.Matyt viena buvo.Bet po to laiko paranoja ilgam isigijau verysad.gif .Vis eidavau ant didelio ir bijodavau doh.gif ,kad tai vel gali pasikartot unsure.gif .Kadangi,jos islindusios zuna,tai esu girdejusi,kad jas gydo deguonimi.Daktarai keleta minuciu duodavo deguonies pakvepuot.
Na,bet esme tame,kad nemalonumas nesvietiskas. doh.gif
Papildyta:
O man draugas juokom sakydavo,bet gal tiesos yra blush2.gif .Sako,tau jos atsiranda,nes tiek laiko nevartoji alc.gif:
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2008 08 21, 15:08)
sveikutes,
na ir temele cia uzvedet doh.gif  net baisu daros tuos didelius kirminus pamacius..
papasakosiu ir as savo bedele.. nors man 23 metai-turiu spaliniu kirmelaiciu. ne nuolat tiesa sakant-jos karts nuo karto apsireiskia vis. ir nesuprantu nuo ko-esu pedantiskai tvarkinga, rankas plaunu super daznai-nespeju lakstyt prie kriaukles ir vistiek.. verysad.gif
esu gerusi ir vermokso, bet vistiek po kiek laiko tos prakeiktosios vel atsinaujina..
norejau paklausti tu, kurios turi ta pacia beda-o ka jus darot, kai pvz vakare pajuntat ta grauzima-perstejima. nzn bet man tas jausmas tikrai slykstus, lb stipriai ji jauciu ir apie joki miegojima negali btui nei kalbos. siaip kadangi as tu kirmeliuku turiu nuo pat mazens, tai per tiek metu "issitreniravau" pati jas issikrapstyt (tiesiog ikisu pirsto siektiek kai pajuntu kad prie isanges netoli kazkur randasi, ir istraukiu (buna prie pirsto prikibusi)blush2.gif  zinau kad skamba siaubingai, bet o ka daryt, sakau vaistukai padeda laikinai tik kazkodel.. o miegot tai reikia gi.. per tiek metu jau isitreniravau kaip profesionale-jauciu ir kurioj vietoj yra ir kaip toli ir t.t. blush2.gif  tai va norejau paklaust ar as cia viena tokiais metodais naudojuos-ka darote kitos? ar kenciate kol ta spalinuke nurimsta ar kaip..?
atsiprasau kad sugadinau apetita ar dar kanors, bet idomu buvo paklausti.. 4u.gif


Oho, cia tai jau rimta problemele. Jei jau nuo pat vaikystes, tai, vadinasi, kazkur aplink yra kiausineliu saltinis (arba tai gali buti del to paties krapstymosi, ypac jei grauzi nagus). Gali pabandyt dezinfekuot namus, kuri laika nespaust zmones ranku, nesikrapstineti (zinau kaip tai sunku) ir stebeti ar jos nedingsta. smile.gif Nes kaip jau minejau, jei spalines neisnyksta, vadinasi, kaskart yra pakartotinis uzsikretimas. Sekmes!
Atsakyti
oioioi blink.gif jau geriau buciau neskaicius sio puslapio..... nes kaip tik pradedu valgyti vis tos ohmy.gif nuotraukos akyse... taip ir isivaizduoju kad pas mane zarnose sliekai sliauzioja unsure.gif brrrrrrrr net nupurto kai pagalvoji...
kadangi ne lt gyvenu tai paprasiau kad mama pripirktu vaistu....
o po to jinai sako tu nejuokauk negerk daug vaistu....nes tie parazitai per visur gali pradeti lysti pvz per nosi ir burna.... surrender.gif ir gali uzdusti blink.gif blink.gif blink.gif

baisu net isivaizduoti ta procesa.....

papasakokit kokiom priemonem kovojat ir kaip sekasi? mirksiukas.gif

o visiems parazitams bus
gun_smilie.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
laikykimes ir sudorosim visus brudus, lai jie isnyksta ir nebesirodo. linkiu visiems sveikatos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majosmama: 31 spalio 2008 - 04:56
as po nestumo darysiu 2 savaiciu zarnyno valyma, manau cia jau aptartas dalykas, nes visko neskaiciau ax.gif aisku visu pirma ant vyro isbandysiu, nes jis kaip ir pasirase tam ax.gif
Atsakyti
itariu kad pas mane irgi yra kirmeliu sad.gif . Skauda pilva,pucia,tuolete ismatos truputi skystos ir jose kazkokie juodi rutuliukai,nu panasios formos,ir juaciu kad tikrai kazkas pilve.viskas prasidejo vakar,pradejo kazkaip skaudet pilva ir svaigulys. ir skausmas nepraejo,bet nestiprus:( .tai reiskia kad turiu kirmeliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hello123: 22 lapkričio 2008 - 10:24
Reikėjo temoj parašyti, kad silpnų nervų žmonėms neskaityti, taip pat ką tik pavalgiusiems. Nes kai ką tik pavalgiusi pasiskaičiau šią temą, tai net bloga pasidarė. doh.gif
Beje, man viena pažystama (ji prekiauja koraliniu vandeniu ir dar visokiais ten natūraliais vaistais) sakė, kad toj firmoj yra ir labai efektingų vaistu, išvarančių visokius parazitus. Iki šiol galvojau, kad man tai neaktualu, bet paskaičius šią temą, tuo suabejojau. g.gif Gal reiktų profilaktikai pagerti.
Atsakyti