Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

Nuo kirmėlių krečia šurpuliukas, manau, kad daugiau žmonių jų turi negu mano turį. Aš dariausi tyrimą atseit nebuvo, dariausi nes norėjau sužinoti ar nesu užsikrėtus spalinukėm, mat jos gali rėplioti ir dirginti net lyties organus moterims g.gif

Dėl rankų plovimo gan seniai paranoją turiu. Bet manau, kad ne visada mes galim išvengti nežinia kur ką pačiupinsi, ar kur valgant kas maistą atneš nešvariom rankom ir t.t.. Beje maximoj daugybę kartų teko matyti, kaip merginos, moterys išėję iš tuliko neplauna rankų, taigi rankenos ir visa kita patys suprantate..

Kažkur teko skaityti, kad kažkokių (tiksliai nepamenu) kirmėlių kiaušinėliai per šunų išmatas patekę į žemę gali išgyventi iki 7-8 metų ir patekę pas mus gali pradėti savo ciklą. Tai va dirbi darže, nors ir su pirštinėm, bet visgi kur ten ką nedaplautą suvalgysi ar liks kokia žemė.
Aš manau, kad neįmanoma taip jau steriliai išgyventi.

O dabar apie askarides lyg nebuvau pasakojus čia, vasarom budavom kaime pas močiutę su jaunesniu giminaičiu. Nepamenu kiek buvo metų bet kas ten man šovė į galvą, kad su išvirta mėsa sugalvojau jog reikia suvalgyti po česnako galvą (visą). Česnakas buvo šviežias iš lysvės ką tik (piktas) smile.gif Nežinau kur močiutė buvo tuo metu, bet valgėm dviese su tuo jaunesniu vaiku, mėsa, duona ir po česnako galvą visą, man tai nieko nebuvo. Tikrai nepamenu ar tą pačią dieną į pavakarę ar sekančią dieną, žodžiu vaikas tokiom ilgom baltom askaridėm kakojo doh.gif nemažai ten jų buvo doh.gif Neįsivaizduoju kaip sugebėjom tada po galvą suvalgyti, dabar nuo skiltukės aitru man ir skrandukui nelabai patinka. Neseniai atsitiktinai literatūroj skaičiau, jog šaltekšnio žievė irgi naikina askarides, bet nemanau, kad tap gali imti ir iš lempos vartoti, turi šalutinių poveikių, reikia žinoti kaip.
Atsakyti
Po savo patirties manau kad KRŪVOS žmonių turi parazitų, nebūtinai askaridžių. Tų parazitų tikrai žiauriai daug. Nuo šunų galima užsikręsti VISA KRŪVA parazitų. Jie beje gali pernešti ir askaridžių kiaušinius ir žarnyno ir kepenų siurbikių ir visą kitą puokštę.
Žiūrint į savo patritį kaip sunkiai išsinaikinau kirmėles KRAUPSTU nuo šunų šūdų krūvų ant visų pievų ir šaligatvių. Juk praeis lietus, juos nuplaus, bet kiaušinėliai dar liks ten daug metų. Galbūt tų žmonių vaikai ar anūkai žais ant tų pačių pievelių ir užsikrės parazitais.
Žmonės, kurie kartu gyvena su gyvūnais jau nebekalbu kai valgo iš tos pačios lėkštės arba su tom pačiom rankom ima maista ir maitina šunį, ar leidžia gyvūnui miegot savo lovoje yra nuolat užkrėsti parazitais. Gerai jeigu mažais, bet jeigu didesniais??
Man endokrinologas sako, jog tiroiditu susirgau būtent dėl kirmėlių. Kaip tik sutapo jog buvau nėščia, maitinau, organizmas nusilpo ir še tau - nepagydoma liga visam gyvenimui.
Gydytojai kaip vienas atmeta parazitų galimybę, nors visų pirma reikėtų žmones tirti nuo parazitų, o ne daryti echoskopijas dar kažką. Kaip taisyklė apie parazitus jie beveik net nežino. Maniškis gydytojas sako "ai, tu manęs neklausinėk, seniai mokiausi apie tuos parazitus, neatsimenu nieko, pati geriau žinai"... Dabar jau tikrai geriau žinau.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 22, 09:27)
Gydytojai kaip vienas atmeta parazitų galimybę, nors visų pirma reikėtų žmones tirti nuo parazitų, o ne daryti echoskopijas dar kažką. Kaip taisyklė apie parazitus jie beveik net nežino. Maniškis gydytojas sako "ai, tu manęs neklausinėk, seniai mokiausi apie tuos parazitus, neatsimenu nieko, pati geriau žinai"... Dabar jau tikrai geriau žinau.


kuo daugiau gilinuosi, tuo labiau manau, kad organizmo gydymas turėtų prasidėti pirmiausia nuo parazitų valymo... rolleyes.gif

Prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie veiksmingą žolinį vaistą nuo parazitų. Žadu profilaktiškai duoti vartoti visiems šeimos nariams..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 22 kovo 2011 - 11:08
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 22, 11:02)
kuo daugiau gilinuosi, tuo labiau manau, kad organizmo gydymas turėtų prasidėti pirmiausia nuo parazitų valymo...  rolleyes.gif

Prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie veiksmingą žolinį vaistą nuo parazitų. Žadu profilaktiškai duoti vartoti visiems šeimos nariams..
user posted image


Su tais visais zoliniais preparatais sava problematika. Tas Warmwood laikomas siek tiek toksišku, todėl kiti nerekomenduoja vaikams. Bet kiti sako, jog nieko belogo jis nedaro. Na realiai pelynas irgi toksiškas, daugiau negu 20 dienų vartot negalima.

Bet norėjau parašyt apie savo patirtį. Parsisiunčiau aš iš JAV toki Purify preparatą. Pradėjau jį vartot ir po savaitės sveikata siaubinga, žiaurus pykinimas. O tas Purify 100% augalinis. Man kuo toliau tuo blogiau, tada sumojau, jog mane gali pykinti nuo to Purify. Lioviausi vartoti, jau praėjo du mėnesiai, o pasekmes jaučiu iki šiol, dar papykina. Buvau pas gydytojus, tyrimai rodė, kad pažeistos kepenys. Bet po kelių savaičių tyrimai susitvarkė. Tą Purify reikia gerti minimum mėnesį, o aš vos savaitę sugebėjau. Todėl net ir augaliniai preparatai nėra tokie jau nekalti. Bet visvien pritariu, kad gerti žolinius geriau negu profilaktiškai gerti vermoxa, kurio beje DAUGUMA parazitų nebijo.
Visų geriausia kaip įmanoma stengtis neapsikrėsti smile.gif O jeigu užsikrėti, tai geriausia bandyt išsiaiškint, ar užsikrėtei. yra visokių tyrimų, kuriuos tradicinė medicina nelaiko patikimais, bet geriau jau nepatikimi negu jokios informacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 22 kovo 2011 - 12:29
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 22, 13:25)
Bet norėjau parašyt apie savo patirtį. Parsisiunčiau aš iš JAV toki Purify preparatą. Pradėjau jį vartot ir po savaitės sveikata siaubinga, žiaurus pykinimas. O tas Purify 100% augalinis. Man kuo toliau tuo blogiau, tada sumojau, jog mane gali pykinti nuo to Purify. Lioviausi vartoti, jau praėjo du mėnesiai, o pasekmes jaučiu iki šiol, dar papykina. Buvau pas gydytojus, tyrimai rodė, kad pažeistos kepenys. Bet po kelių savaičių tyrimai susitvarkė. Tą Purify reikia gerti minimum mėnesį, o aš vos savaitę sugebėjau. Todėl net ir augaliniai preparatai nėra tokie jau nekalti. Bet visvien pritariu, kad gerti žolinius geriau negu profilaktiškai gerti vermoxa, kurio beje DAUGUMA parazitų nebijo.


Purify preparatas skirtas kepenų valymui. Jeigu kepenys užterštos, jas valant, toksinai šalinasi ir natūralu, kad jautėt pykinimą. Toksinams šalinantis visada jaučiamas diskomfortas, ar tai būtų žarnyno valymas, ar kepenų. Galimas vidurių pūtimas, pykinimas, galvos skausmas ir pan. Dėl to rekomenduojamos pagalbinės procedūros- klizmos, vonios ir pan., kad palengvinti toksinų pasišalinimą. Netikiu, kad šis preparatas pažeidė kepenis, mano manymu jos jau buvo pažeistos, ar bent jau stipriai užterštos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 22 kovo 2011 - 13:50
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 22, 13:49)
Purify preparatas skirtas kepenų valymui. Jeigu kepenys užterštos, jas valant, toksinai šalinasi ir natūralu, kad jautėt pykinimą. Toksinams šalinantis visada jaučiamas diskomfortas, ar tai būtų žarnyno valymas, ar kepenų. Galimas vidurių pūtimas, pykinimas, galvos skausmas ir pan. Dėl to rekomenduojamos pagalbinės procedūros- klizmos, vonios ir pan., kad palengvinti toksinų pasišalinimą. Netikiu, kad šis preparatas pažeidė kepenis, mano manymu jos jau buvo pažeistos, ar bent jau stipriai užterštos...


Be abejo buvo uzterstos. Visas organizmas buvo ziauriai uzterstas, ypac zarnynas ir kepenys. Mane daznai pykindavo.
Nu bet zinok net nezinau... tikrai nedrisciau jo daugiau vartoti. TAIP blogai kad vos ne i ligonine reikia buti negali jeigu valosi tik toksinai. Beto ten buvo parasyta, kad ne kepenu valymui jis skirtas, o parazitu zudymui. O kepenys buvo pazeistos, faktas, nes per didelis bilirubinas buvo. Sako jis visuomet rodo, jog pazeistos kepenys. O kas ten jas pazeide, tai sunku pasakyt. Man rodosi, kad gal as nevykdziau instrukciju, kurias idemiai perskaiciau tik paskui, kad reikia gerti minimum po 10 stikliniu per diena vandens. Gal todel ir pazeide kepenis.
As buvau su peiliu perpjovus Purify kapsule. Ten labai labai keisti riebalai, visiskai su niekuo neissiplauna, vandenyje netirpsta, netirpsta ir kituose riebaluose, nedrisau tirpint alkoholjyje, visvien buciau negerusi gi alkoholio kartu su siais vaistais. Todel itariu, kad tokie riebalai pasirode per sunkus uzdavinys ir taip kirminu pazeistoms kepenims.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 22, 15:03)
Be abejo buvo uzterstos. Visas organizmas buvo ziauriai uzterstas, ypac zarnynas ir kepenys. Mane daznai pykindavo.
Nu bet zinok net nezinau... tikrai nedrisciau jo daugiau vartoti. TAIP blogai kad vos ne i ligonine reikia buti negali jeigu valosi tik toksinai. Beto ten buvo parasyta, kad ne kepenu valymui jis skirtas, o parazitu zudymui. O kepenys buvo pazeistos, faktas, nes per didelis bilirubinas buvo. Sako jis visuomet rodo, jog pazeistos kepenys. O kas ten jas pazeide, tai sunku pasakyt. Man rodosi, kad gal as nevykdziau instrukciju, kurias idemiai perskaiciau tik paskui, kad reikia gerti minimum po 10 stikliniu per diena vandens. Gal todel ir pazeide kepenis.
As buvau su peiliu perpjovus Purify kapsule. Ten labai labai keisti riebalai, visiskai su niekuo neissiplauna, vandenyje netirpsta, netirpsta ir kituose riebaluose, nedrisau tirpint alkoholjyje, visvien buciau negerusi gi alkoholio kartu su siais vaistais. Todel itariu, kad tokie riebalai pasirode per sunkus uzdavinys ir taip kirminu pazeistoms kepenims.


bet kokio valymo metu reikėtų gerti daaaug vandens. Kiek teko skaityti, reikėtų per dieną išgerti bent 2 l. Jeigu negėrėt skysčių, jūs antrą kartą apsinuodijot iš kepenų bei žarnyno išsiskiriančiais toksinais.. Be to, jeigu organizme yra kirmėlių, žūdamos jos taip pat išskiria labai daug toksinų, kurioos reikia kuo greičiau pašalinti iš organizmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 22 kovo 2011 - 16:46
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 22, 16:45)
bet kokio valymo metu reikėtų gerti daaaug vandens. Kiek teko skaityti, reikėtų per dieną išgerti bent 2 l. Jeigu negėrėt skysčių, jūs antrą kartą apsinuodijot iš kepenų bei žarnyno  išsiskiriančiais toksinais.. Be to, jeigu organizme yra kirmėlių, žūdamos jos taip pat išskiria labai daug toksinų, kurioos reikia kuo greičiau pašalinti iš organizmo.


Nu normalu kieki vandens as geriau, t.y. toki kaip visada ~1.5 l. nu kokia diena ir siek tiek daugiau , o kokia diena gal siek tiek maziau. Geriant vermoxa beje kirmeles irgi zuva vos ne vienu metu, ant vermoxo net uzrasyta, kad gali sukelti kepenu fermentu padidejima, kepenu susierzinima, bet tas Purify nepalyginamai blogiau suveike negu vermoxas. Realiai jeigu zmogus butu visiskai sveikas, tai jokie Purify nesukeltu problemu, bet kai zmogus yra uzsikretes kirminais, o juolab ilga laika, jis jau yra labai nesveikas, suerzintas visas virskinimas ir daugiau.
Todel ir darau isvalda kad nei tie augaliniai vaistai nera tokie jau visada labai saugus ir visada veiksmingi. Reikalingas ilgas ir kantrus ivairiu gydymo budu, iskaitant zaperi, augalinius papildus, cesnaka, galbut ir cheminius derinimas.
Profilaktiskai naudociau tik zaperi, kuris tikrai ir garantuotai nesukelia jokiu pasaliniu poveikiu, bent jau juntamu.

O apie higiena atskira kalba. Sako jog labai sunku vel neuzsikresti kai esi kirminu nesiotojas. Po kiekvieno tuoleto reikia rankas ne tik nuplauti su muilu bet ir nutrinti degtine! O ka cia bekalbeti apie moteris maximoje neplaunancias ranku. Beje maximos tuoletai ir apsviesti melsvai, kad nesimatytu tu tuoletu baisumo. Sesti ant ju jokiais budais negalima, kaip ir liesti rankenu. Beto skalbti reikia tik virinimo rezimu ir dar lyginti apatinius rubus karstu lygintuvu.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 22, 18:09)
Profilaktiskai naudociau tik zaperi, kuris tikrai ir garantuotai nesukelia jokiu pasaliniu poveikiu, bent jau juntamu.


rašėt, kad turit šį prietaisą. Ar jis veiksmingas?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 22, 17:58)
rašėt, kad turit šį prietaisą. Ar jis veiksmingas?


manau kad taip. Ji isigijau del to, kad VISI antiparazitiniai vaistai nepasiekia kitu organu apart virskinimo, t.y. kepenu, skrandzio, zarnyno. O askarides butinai gyvena plauciuose, o ir kiti parazitai daznai nuklysta nuo kurso. Taciau su juo reikia pazaist ilgiau, nes kai kuriu vietu tas prietaisas nepasiekia. Bet as labai dziaugiuosi, kad ji isigijau. Man pavyko issiaiskint, kad turejau ne tik plaukagalviu ir askaridziu, bet ir kepenu siurbikiu. Ji naudojau dvi savaites. Ir antroje savaiteje atsitiko stebuklas - as pradejau kvepuoti nosimi, nors nuo 2 metu kvepavau realiai tik burna. Norejo net daryti nosies pertvaros operacija, bet ne nosis buvo pasirodo kalta.
Manau, kad sis prietaisas jeigu ne sunaikino, tai sudave gera smugi kepenu siurbikems. Nezinau, ar jos isnyko, bet man tai buvo nuostabus atradimas.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 22, 20:51)
manau kad taip. Ji isigijau del to, kad VISI antiparazitiniai vaistai nepasiekia kitu organu apart virskinimo, t.y. kepenu, skrandzio, zarnyno. O askarides butinai gyvena plauciuose, o ir kiti parazitai daznai nuklysta nuo kurso. Taciau su juo reikia pazaist ilgiau, nes kai kuriu vietu tas prietaisas nepasiekia. Bet as labai dziaugiuosi, kad ji isigijau. Man pavyko issiaiskint, kad turejau ne tik plaukagalviu ir askaridziu, bet ir kepenu siurbikiu. Ji naudojau dvi savaites. Ir antroje savaiteje atsitiko stebuklas - as pradejau kvepuoti nosimi, nors nuo 2 metu kvepavau realiai tik burna. Norejo net daryti nosies pertvaros operacija, bet ne nosis buvo pasirodo kalta.
Manau, kad sis prietaisas jeigu ne sunaikino, tai sudave gera smugi kepenu siurbikems. Nezinau, ar jos isnyko, bet man tai buvo nuostabus atradimas.


o kur jį pirkot? Kiek kainavo?
Ir dar, kaip sužinot kokios kirmėlės gyvena organizme? Ar yra kažkokie tyrimai, kurie nustato net rūšį?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 22, 20:33)
o kur jį pirkot? Kiek kainavo?
Ir dar, kaip sužinot kokios kirmėlės gyvena organizme? Ar yra kažkokie tyrimai, kurie nustato net rūšį?


Oi daug yra rinkoje ju. Kainos labai ivairios. Kai pradzioje nusipirkau ji ir isbandziau ant sergancio sunaus, nusprendziau kad nelabai ko vertas daiktas, bet paskui sio forumo zinute suintrigavo, kad reikia paskaityti knyga. Kai perskaiciau knyga, buvo aisku, kada veikia ir kada neveikia. Ten rasoma kad neveikia tada jeigu parazitas yra lasteles viduje, ismatose, skrandzio turinyje, cistose. Manau kad galbut ir dar yra atveju. Siaip ta knyga duoda daug minciu.

Patikimiausi tyrimai yra patvirtinti medicinos, dazniausiai ismatu, bet gali buti visokie tepineliai ir pan. Taciau sie tyrimai ne visada atskleidzia viska. Net askarides tam tikrai periodais nededa kiausineliu. Beje jeigu kalbant apie kirmeles reikia daryti specializuota kirmeliu tyrima su formalinu, jis patikimesnis negu koprologinis.

Kitas budas yra nustatyti parazita dazniais. Yra nemazai prietaisu, kurie nustato parazitus organizme pagal atitinkamus daznius, tik beda, kad tokie tyrimai nera mediciniskai iteisinti ir is savo praktikos galiu pasakyt, kad nera 100% patikimi, gal nepakankamai istyrineti. Taciau bent su 80% tikimybe galima pasakyt apie ivairius parazitus. Pats primityviausias sinchrometeris aprasomas Huldos Clark knygoje. O paskui tuo metodu yra tikriausiai nemazai patobulintu programu. Lietuvoje daug kas taiko toki IMAGO arba VEGA o gal ir dar kokiu. VEGA velgi manau yra keletas versiju, kazkodel "Zveryno naturalios medicinos centre" man pasitaike keista versija, kad pas mane nerado JOKIU parazitu, kai ju buvo pilna. Siuo metu naudojuosi kitokia VEGA atmaina, tai ten man panasiau i tiesa, bet be abejo kai imanoma visas versijas bandau patikrinti normaliais medicinos tyrimais jeigu konkreti liga prasosi cheminiu vaistu.

Pati Hulda Clark buvo persekiojama, savaime aisku kodel, aprasomi atvejai, kai ji diagnozvo ligas ir jos nebuvo patvirtintos mediciniskai. Taciau imanoma, kad tuo paciu dazniu gal veikia keli parazitai ir nustatytasis parazitas buvo palaikytas kazkuo kitu. Taciau zaperi panaudoti visiskai nepakenks jeigu tu parazitu ir nera.b
Atsakyti