Įkraunama...
Įkraunama...

Kirmėlės ir kiti parazitai

QUOTE(SoJa @ 2006 10 24, 15:24)
Gerai, kad tos laidos nematei  lotuliukas.gif

Nu kas nors apšvieskit mus, kaip reikia žinoti kad pas mane yra ar nėra tų kirmėliu? kokie požymiai? verysad.gif
Atsakyti
Mano dukrai daryti tyrimai rodo, kad kirmėlių nėra, bet jai vis skauda pilvą g.gif , tai negi jos yra doh.gif g.gif

Tema šiaip siaubinga mega_shok.gif bijau.gif karsta.gif
Atsakyti
man kirmelaites visad asocijuodavosi su asocialumu, na, gal dar, kad vaikai "imlus" joms. bet nuo ryto esu lengvoje soko busenoje - po to, kai vyras pranese, jog ka tik tualete "paliko" tokia baisuokle. is karto puoliau narsyti internete (nesunkiai nustatem, kad tai askaride) ir buvau nustebusi, kad parazitais galima uzsikresti, kad ir papludimyje (jei kokia mamyte savo vaikuti nukakino kur smeliuke???, o gal koks gyvunelis is kopu parnese uzkrato), jau nekalbant apie darzoves ir zeme. tereikia buti kazka palietus, kas turi askaridziu kiausineliu ir nieko neitariant po to paimti kazka kruopsciai nuplauto. esam dideli svaruoliai ir niekad nieko nevalgom neplauto, neperkam turguje ir pan. ir stai tau.
buvom nuleke i sveikatos tyrimu centra - gavom indeliu ir ryt nesim sviezaus k... o baisu!
apskritai, jei pagal statistika 1mlrd pasaulyje turi kirmelyciu....o dar cia kazkam jos lenda ir lenda. tai ka galvoti?
jauciuosi nekaip.... na, bet tikiuosi, kad pas mane ju nebus, o ir ta, kuri islindo tebuvo vienintele musu seimoje.
trumpai tariant dabar turbut noresiu karts nuo karto pasitikrint, nes kai pagalvoji, kad puse metu ar metus jos ten ramiai (jokiu simptomu vyras nejuto) gyvena. o dar gydytoja sake - kazin ar ten patele ar patinelis buvo - tai....

Atsakyti
O as norejau paklaust, ar kas esat susidure su spalinemis? Ar galima jas isgydyt namu salygom ar butina pirkti rimtus vaistus? Valgiau daug cesnako, bet po kurio laiko vel pradejo reikstis nemalonus pozymiai (tereikia tik saldumynu uzvalgyt ir jau lenda...) doh.gif Kokios pasekmes gali laukti, jei spalines ilgai negydomos? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ahimsa @ 2006 11 26, 14:03)
O as norejau paklaust, ar kas esat susidure su spalinemis? Ar galima jas isgydyt namu salygom ar butina pirkti rimtus vaistus? Valgiau daug cesnako, bet po kurio laiko vel pradejo reikstis nemalonus pozymiai (tereikia tik saldumynu uzvalgyt ir jau lenda...)  doh.gif  Kokios pasekmes gali laukti, jei spalines ilgai negydomos?  schmoll.gif


Rekomendacijos:Plauti rankas pasinaudojus tualetu, prieš valgį. Naktį patartina už(si)mauti apgulančias užpakalį kelnaites, kad kasydamiesi nesuterštumėte panagių kirmėlių kiaušiniais. Reikia prižiūrėti naktinius rūbus, patalynę, tarpvietę, trumpai karpyti nagus, drėgnu būdu valyti patalpas. Maždaug savaitę rytais nieko nevalgiusiam užsikrėtusiajam duokite išgerti raugintų kopūstų sulčių arba suvalgyti 100 g žalių kopūstų.
Spalinės, 3-10 mm ilgio kirmėlės, parazituoja žarnyne. Apvaisintos spalinių patelės naktimis iššliaužia iš tiesiosios žarnos ir aplink išangę esančiose raukšlėse deda kiaušinius, kurie per 6-10 valandų virsta lervomis. Buitinio kontakto metu jos plinta šeimose ir vaikų kolektyvuose: patenka į burną per nešvarias rankas, baltinius, žaislus. Ligonis kasydamasis kiaušiniais užteršia savo panages, o rankomis liesdamas burną, vėl užsikrečia kirmėlėmis.
Apibendrindama galiu pasakyti,kad laikykis ypatingos higienos,naktį gal net su pirštinėm miegok,nes nevalinai pasikasai,tada į burną{brrr)ir vėl užsikreti ir jei neesi nusiteikusi prieš chemiją-pirk vermokso mirksiukas.gif

Atsakyti
Aciu uz patarimus. rolleyes.gif O ar tiesa, kad spalines gali isliauzti i maksti, ten padeti kiausineliu ir taip sukelti maksties uzdegima? unsure.gif Gal tuomet tokia ir yra tikroji priezastis jau metus man besikartojanciu uzdegimu? g.gif Tikriausiai vertetu apie tai pasakyti ginekologei... Nes iki siol taip ir neissiaiskinom kodel.
Atsakyti
QUOTE(Ahimsa @ 2006 11 26, 23:51)
Aciu uz patarimus.  rolleyes.gif  O ar tiesa, kad spalines gali isliauzti i maksti, ten padeti kiausineliu ir taip sukelti maksties uzdegima?  unsure.gif  Gal tuomet tokia ir yra tikroji priezastis jau metus man besikartojanciu uzdegimu?  g.gif  Tikriausiai vertetu apie tai pasakyti ginekologei... Nes iki siol taip ir neissiaiskinom kodel.


Taip,spalinės gali apsilankyti ir intymiose zonose.Nedelsdama apsilankyk pas gydytoją ir viską papasakok.Padarys tyrimus ir paskirs tikslų gydymą.Pasidaryti tyrimus turėtų ir tavo šeimos nariai,nes didelė tikimybė,kad ir jie turi to gėrio g.gif.
Atsakyti
Geriausia dieta šis skyrelis lotuliukas.gif .
Kai paskaitau visą dieną valgyti nenoriu schmoll.gif
Tapau paranojikė, vis ieškau tų kirmėlių tulike doh.gif
Atsakyti
Jau tema tai gera atradau, kad nei valgyt nei nieko nenoriu....mane vis pusleline beria, per visus gydytojus einu, vis iesko priezasties del ko ir niekas nieko neranda, kita savaite eisiu kirmeles tirtis, gal cia jos mano maista ir vaistus nuo puslelines suvalgo, kad niekas nepadeda.... verysad.gif
Atsakyti
Paskaicius sia tema siektiek nusiraminau, nes man dar ne taip blogai kaip kaikurioms.
O ir nieko kraupaus dar cia nebuvo parasyta, skaiciau enciklopedijoje tai ten tikrai blogai, veina is askaridziu rusiu (uzsikriaciama nuo sunu, kaciu) gali gyventi bet kur organizme netgi smegenyse ir jas pazeisti.

O cia keletas nuorodu, kas nori siandien nebevalgyti:
http://www.sp01.com/...ages/image1.htm
http://www.personal......an Impact.htm

O siaip rekomenduociau apsiplaunant rytais atidziai apsiziureti gal pastebesit kaiusineliu(askaridziu), jie panasus i seklas rudi arba geltoni, didesni uz aguonos gruda, kietu kevalu, sutrynus viduje balta mase.
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2006 12 08, 21:25)
Jau tema tai gera atradau, kad nei valgyt nei nieko nenoriu....mane vis pusleline beria, per visus gydytojus einu, vis iesko priezasties del ko ir niekas nieko neranda, kita savaite eisiu kirmeles tirtis, gal cia jos mano maista ir vaistus nuo puslelines suvalgo, kad niekas nepadeda....  verysad.gif

ot bus ir man blink.gif prieš kokius porą mėn. vaikams darė kraujo tyrimus, tai pas abu rodė kažko padaugėjus (neprisimenu ko), tai gydytoja liepė visai šeimai išgerti vermokso.Reikės vėl kraują daryt ir jei nebus sumažėję, tada reikš, kad ne kirminai, o alergija kažkokia...Bet reikalas tas, kad man atsiranda vis pūslelių skausmingų burnos gleivinėje ir net neįsivaizduoju nuo ko...vieni sako, jog nuo peršalimo, kiti, kad nuo inkstų uždegimo, o dabar dar pasirodys, kad nuo kirminų...kažkas baisaus verysad.gif
Atsakyti
Idomu, ar spalines gali pacios isnykt, negydomos? g.gif
Atsakyti