Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, riešutėliai, voveruškos

biggrin.gif mamkaa, o i pirma mano klausima neatsakysite del grybku skonio ir teslos kietumo (ar pamirsote, skubejote pakomentuoti kiausiniu padeklu klausima biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 11, 14:50)
biggrin.gif mamkaa, o i pirma mano klausima neatsakysite del grybku skonio ir teslos kietumo (ar pamirsote, skubejote pakomentuoti kiausiniu padeklu klausima  biggrin.gif )


Na man atrodo nieko as nekomentavau tongue.gif , o tik parasiau, kaip as darydavau, kad pries naudojant kiausiniu padekla gerai ji pakaitindavau orkaiteje smile.gif

O del grybuku skonio, tiek kepant orkaiteje, tiek kepant keptuveje nesikeicia, tik iskepti keptuveje su mazesniu kiekiu miltu buna truputi minkstesni. Kepdama keptuveje dedu ne 500g. miltu, o kokius 350-400 g. Bet cia mano pacios isitikinimas, kad kepant keptuveje, tokios kietos teslos nereikia.
grybukai kepti keptuve
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 01 11, 12:57)
Galvutes dazytos sokolado pinigeliais (jie buna sveriami ir kainuoja nedaug) koteliai baltymas + cukraus pudra + rugstele.

Tie pinigeliai jau gerokai pabrango sad.gif dar pries metus juos pirkau po 9,9Lt, Paskiau kainavo 11Lt, o praejusi savaitgali Urme sumokejau 12,40Lt doh.gif

Tiesa, lanai grazus Jusu grybukai wub.gif

O as dedu i kiausiniu dezutes, bet man patys grybukai net nesiliecia prie jos, nes as grybukus maunu ant dantu krapstuku 4u.gif
Atsakyti
As grybukus dziovinu stai tokiame irankyje biggrin.gif
user posted image

Dar labai idomu kur Vilniuje rasti tu sokoladiniu pinigeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 12, 14:08)
As grybukus dziovinu stai tokiame irankyje  biggrin.gif



Ir aš tokiam 4u.gif
Man dar kaip tik telpa i ''dėžutę'', kur būna prie šaldytuvo ledukams pasigaminti smile.gif
Atsakyti



QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 12, 15:08)
As grybukus dziovinu stai tokiame irankyje  biggrin.gif

gera ideja kaip dziovinti, tikrai reiks pasinaudoti smile.gif
Atsakyti
mamkaa, aciu uz atsakyma. je vyras vakare pabus su chebryte ir netingesiu, kepsiu ir as tokius grybukus keptuveje .O kaip graziai pas tave jie nudazyti wub.gif


QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 12, 12:08)
As grybukus dziovinu stai tokiame irankyje  biggrin.gif



doh.gif pries 2 men sita iranki ismeciau lauk, nes nieko sujuo nedariau, tai galvoju kam vieta spintelej uzima doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif o dabar toks butu naudingas, na nebent leduku saldymo indeli panaudosiu dar arb kruopas biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras mano grybukams.
Kokia gera ideja kolduninej dziovinti grybukus. Bet ir kruopose labai patogu.
Atsakyti
mamkaa,nu saunuole bigsmile.gif kiek grybukuuuuuuuuuuu bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
kepiau vakar meduolinius grybukus pagal http://vitossandeliu...8/grybukai.html skanus , tvirti gavosi (planavau pagal mamkaa receptuka, bet kad ten turejo sviestas but kambario temperaturos, neturejau laiko kada laukt is saldytuvo isemus, nes chebryte mazoji nebuna ilgai be mamos biggrin.gif ) ir meginau glaistyti ju galvutes biggrin.gif lenkiu galva pries tas, kurios taip graziai jas nuglaistote doh.gif maniau paprasta, imerki galvyte i tirpinta sokolada strauki ir turi - ne velnio pasirodo, reik ten pastangu ir daug. o kaip jus glaistote juos su teptuku, ar labai itakos tam turi sokoladas (as Karunos sokolada tirpinau, dabar ieskosiu tu pinigeliu)

glaistydama netsumasciau, kad gal vaiko gimtadieniui, geriau jau ju nusipirkti is tu, kas kepa juos pardavimui biggrin.gif bet kol kas dar meginsiu pati, nes norisi paciai tai padaryti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 13 sausio 2012 - 16:00
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 13, 16:57)
lenkiu galva pries tas, kurios taip graziai jas nuglaistote  doh.gif maniau paprasta, imerki galvyte i tirpinta sokolada strauki ir turi - ne velnio pasirodo, reik ten pastangu ir daug. o kaip jus glaistote juos su teptuku, ar labai itakos tam turi sokoladas (as Karunos sokolada tirpinau, dabar ieskosiu tu pinigeliu)

man tai kazkaip greitai buvo, turiu as toki sepetuka konditerini tai kai imerkiu galvyte i sokolada buna jo ryskiai per daug, bent man tai as su tuo sepetuku pavalau ta pertekliu ir viskas smile.gif o dariau tai buvo pirmas bet tikiuosi ne paskutinis kartas su karunos juodu sokoladu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 13, 19:23)
man tai kazkaip greitai buvo, turiu as toki sepetuka konditerini tai kai imerkiu galvyte i sokolada buna jo ryskiai per daug, bent man tai as su tuo sepetuku pavalau ta pertekliu ir viskas smile.gif o dariau tai buvo pirmas bet tikiuosi ne paskutinis kartas su karunos juodu sokoladu smile.gif


nu man tai nenusidaze tolygiai tos galvytes verysad.gif
Atsakyti