Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs grybukai, riešutėliai, voveruškos

niekada nenaudoju teptuko dazant galvutes, nes po to matosi dryziai. Tie pinigeliai sokolado kai islydau buna pakankamai skysti, tai pamerkiu galvute ir nuvarvinu pertekliu ir viskas, statau i kruopas, kelios min ir viskas jau buna sustinge.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 01 15, 17:27)
niekada nenaudoju teptuko dazant galvutes, nes po to matosi dryziai. Tie pinigeliai sokolado kai islydau buna pakankamai skysti, tai pamerkiu galvute ir nuvarvinu pertekliu ir viskas, statau i kruopas, kelios min ir viskas jau buna sustinge.

As visad galvas tepu teptuku 4u.gif Jokiu dryziu man nelieka, nukratau pertekliu (jai buna) ir tiek. Dazau tikru sokoladu, bet nepigiai gaunasi. O tie pinigeliai sokoladiniai yra naturalaus sokolado ar ten konditerinis?
Atsakyti
sveikos kepyjeles 4u.gif
as pas jus ilysiu su mazu klausimeliu.
savo suneliui noriu iskepti senovinius grybukus,bet neturiu spec keptuves jiem.o as galeciau ta pacia grybuku mase deti i keksiuku popierelius ir kepti orkaiteje?ar iseitu ir kiek liako reiktu kepti?
oiskart lb dekoju kas atsakys man 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2012 01 17, 14:10)
sveikos kepyjeles 4u.gif
as pas jus ilysiu su mazu klausimeliu.
savo suneliui noriu iskepti senovinius grybukus,bet neturiu spec keptuves jiem.o as galeciau ta pacia grybuku mase deti i keksiuku popierelius ir kepti orkaiteje?ar iseitu ir kiek liako reiktu kepti?
oiskart lb dekoju kas atsakys man 4u.gif  4u.gif  4u.gif

manau gausis tada ne grybukai o keksiukai. As siulyciau kepti orkaiteje grybukus. atskirai kota is dvieju daliu ir galva. buvo ka tik idejus viena mana savo grybukus keptus orkaiteje be jokios keptuves.
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 16, 14:25)
As visad galvas tepu teptuku  4u.gif Jokiu dryziu man nelieka, nukratau pertekliu (jai buna) ir tiek. Dazau tikru sokoladu, bet nepigiai gaunasi. O tie pinigeliai sokoladiniai yra naturalaus sokolado ar ten konditerinis?

jo, nepygiai, jeigu is vienos normos tai dar nieko, bet jeigu daugiau tai jau ne kas blush2.gif man irgi kol kas jokiu dryziu neliko dazant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 01 11, 12:57)
MergickaN, aciu uz vaizdine medziaga  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
As ir kepiau grybukus, bet ne keptuveje, jie man labiau tokie grybiskesni gaunasi, sleivi kreivi smile.gif
user posted image
user posted image
Visu nefotkinau, nes jau tiek prifotkinta, kad nesinori ta pati per ta pati fotografuoti.
Viska dariau rankomis be keptuves is meduolines teslos (recepta jau esu rasiusi, kur sena sena moteriske man davusi ji, jie tikri tokie  senoviniai grybukai. tai moteriskei dabar 85 metai ir ji ir toliau puikiai kepa grybukus). Galvutes dazytos sokolado pinigeliais (jie buna sveriami ir kainuoja nedaug) koteliai baltymas + cukraus pudra + rugstele.




GAL GALIMA RECEPTUKA blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2012 01 17, 22:30)
GAL GALIMA RECEPTUKA blush2.gif ?

GRYBAI
500 gr. miltu, stikline medaus, 100 gr. sviesto, 200 gr. cukraus, 2 kiausiniai, saukstelis sodos, saikstelis gvazdikeliu maltu, saukstelis cinamono.
Medu cukru sviesta kiausus gerai issukti, tada sudeti gvazdikelius ir cinamona gerai ismaiosyti, tada deti nugesinta soda ir visus miltus. Uzminkyti tesla, ji gaunasi pakankamai kieta. Isteslos daromi nedideli rutuliukai ir jie suplojami, viduryje ispaudziama duobute ir dedami skarda isklota kepimo poieriumi skylute i apacia (cia bus kepureles), toliau is teslos daromi koteliai, kugeliai, jie statomo stati i skarda ir kepama viskas orkaiteje apie 20 min. tada kai jau atsala peiliu pagilinama kepureleje duobute, kotelis suvilgomas baltam glajuje ir ant jo uzmaunam galvute.
Atsakyti
aš grybukus džiovinu taip :
user posted image
o galvutes glaistau, tiksliau merkiu-ištraukiu su šiuo glaistu (ir visai nebrangu gaunasi, bet jau mano požiūriu):
user posted image

viskas puikiai greitai ir labai skaniai gaunasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 18 sausio 2012 - 11:28
tas glaistas tikrai neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 01 18, 12:10)
GRYBAI
500 gr. miltu, stikline medaus, 100 gr. sviesto, 200 gr. cukraus, 2 kiausiniai, saukstelis  sodos, saikstelis gvazdikeliu maltu, saukstelis cinamono.
Medu cukru sviesta kiausus gerai issukti, tada sudeti gvazdikelius ir cinamona gerai ismaiosyti, tada deti nugesinta soda ir visus miltus. Uzminkyti tesla, ji gaunasi pakankamai kieta. Isteslos daromi nedideli rutuliukai ir jie suplojami, viduryje ispaudziama duobute ir dedami skarda isklota kepimo poieriumi skylute i apacia (cia bus kepureles), toliau is teslos daromi koteliai, kugeliai, jie statomo stati i skarda ir kepama viskas  orkaiteje apie 20 min. tada kai jau atsala peiliu pagilinama kepureleje duobute, kotelis suvilgomas baltam glajuje  ir ant jo uzmaunam galvute.


O medu dedat naturalu ar dirbtini? 4u.gif Ir kaip supratau ant garu tirpinti nieko nereikia? Tikriausiai tas receptas puikiai tiks kepti grybu seimyna thumbup.gif As jau senai noriu, bet vis nepribrestu biggrin.gif
QUOTE(simisimi84 @ 2012 01 18, 12:27)
aš grybukus džiovinu taip :

o galvutes glaistau, tiksliau merkiu-ištraukiu su šiuo glaistu (ir visai nebrangu gaunasi, bet jau mano požiūriu):

viskas puikiai greitai ir labai skaniai gaunasi  ax.gif

Uch kokia grybu armija thumbup.gif Tokie dailuciai visi wub.gif

O as bandziau su tuo glaisty syki, bet matyt kazka ne taip padariau, kad blogai gavosi doh.gif Ar jis gerai sustingsta ir netepa?
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 01 18, 11:27)
aš grybukus džiovinu taip :

viskas puikiai greitai ir labai skaniai gaunasi  ax.gif

labai grazus grybukai, bet nekaip nesusigaudau kaip tu jos dziovini unsure.gif jie cia uzmauti ant ko nors ?
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 01 19, 14:07)
O medu dedat naturalu ar dirbtini?  4u.gif  Ir kaip supratau ant garu tirpinti nieko nereikia? Tikriausiai tas receptas puikiai tiks kepti grybu seimyna  thumbup.gif As jau senai noriu, bet vis nepribrestu  biggrin.gif

Uch kokia grybu armija  thumbup.gif Tokie dailuciai visi  wub.gif

O as bandziau su tuo glaisty syki, bet matyt kazka ne taip padariau, kad blogai gavosi  doh.gif Ar jis gerai sustingsta ir netepa?


tas glaistas nuostabus - greitai džiūva, nelabai storai dengiasi, netepa net paėmus į rankas. aišku, jei ilgai laikysite, tai nori nenori pradės tepti, lydosi juk... tik aš kai dažau, supilu jį į mažą indelį (konkrečiau į vieną metalinę keksiuko formelė, o tą formelę laikau karštame vandenyje, nes jei tik pradeda vėsti tas glaistas, labai storai gaunasi, o kam to reikia??) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 19, 14:30)
labai grazus grybukai, bet nekaip nesusigaudau kaip tu jos dziovini unsure.gif jie cia uzmauti ant ko nors ?


paimta nereikalinga lenta (pas mane paprastas laminatas, likęs po remonto), prikalta mažų plonų vinukų tvarkingai (ačiū manajam), juos dezinfekavau ir vuolia smile.gif pirma padažau kotelius, smeigiu į galvutę (galvutėj nesimatys skylutės, ją padengs šokoladas). kai koteliai gatavi nuimu, merkiu į šokoladą, tada smeigiu grybuko apačia, kur aguonos (vėlgi skylutės nesimatys, nes aguonos smile.gif ). už puikų išradimą dėkinga gimtojo kaimo senolei, ji taip visą gyvenimą daro smile.gif
anksčiau džiovindavau ir kiaušinių indeliuose, ir saldainių, ir ant iešmelių, kuriuos dėdavau į stiklainį biggrin.gif bet tai vargas.. dabar turiu tą lentą, telpa pan dvi partijos grybukų smile.gif thumbup.gif
Atsakyti