Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE
yra daug puikiu ekskursiju..manau nescia moteris tikrai gali vaziuoti i pavirsini nardyma,su novaturu kainuos brangiau apie 50 doleriu. per vietines agenturas pigiau..nepamenu kiek ana karta mokejome apie 25 dolerius jeigu neklystu is vietinio pardavejo..esu vaziavus ir su novaturu ir tezturu ir vietinia agentura..efektas tas pats... siais metais vaziuosime su keturaciais.irgi pirksime is vietinio zmogelio.jura pasakiska tikrai tinka ir nescioms ir nenescioms.


Jūs turkijoj žadat su keturračiais važiuot?
Papildyta:
Nes jei taip, tai nepatariu važiuot Turkijoj su keturračiais... Netvarkingi, stabdžių nerasta. Keliukai siauri, kalnai ir pakalnės... Be stabdžių nesamonė važiuot... Todėl mūsų kelionė baigėsi labai greit, kai mano mama nuo šlaito nukrito
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 15, 15:50)
Ar yra kokių pasikeitimų (neigiamų) Šarme po revoliucijos?  4u.gif

Buvau per revoliuciją... Bet manau, kad Šarmui ypatingų pokyčių revoliucija nesuteikė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2012 01 15, 17:56)
, 100% kad tik 9 smile.gif

Tik 9... biggrin.gif Manau, tikrai nemaža kompanija. thumbup.gif O kodėl būtent į šį viešbutį vėl vykstate? Ar išties toks nepakeičiamas, ar kaina tiko? blush2.gif Tiesa, dar norėjau paklausti, ar reikalingi vandens batai? Kaip paplūdimys? Jei kartais eitumėm, ar vaikams galima basiems eiti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2012 01 15, 20:16)
Tik 9... biggrin.gif Manau, tikrai nemaža kompanija. thumbup.gif O kodėl būtent į šį viešbutį vėl vykstate? Ar išties toks nepakeičiamas, ar kaina tiko? blush2.gif Tiesa, dar norėjau paklausti, ar reikalingi vandens batai? Kaip paplūdimys? Jei kartais eitumėm, ar vaikams galima basiems eiti? ax.gif


Nes kolkas tai vienas iš geriausių viešbučių kuriuose teko būti, daug erdvės, daug pramogų smile.gif Kaina labai tiko, dar net galim sakyti, kad netgi permaža kaina šiam viešbučiui smile.gif Kiek pamenu, tai jūroj basas vaikščiojau... Dėl šito dalyko negaliu garantuoti, ar reikia ar ne, nes maišau paplūdymius su Turkijos smile.gif Geriau apsidraudimui pasiimkit kokias vandens tapkes.. smile.gif Vietos daug neužima, ir blogiau manau nebus smile.gif Beto, pajūryje, yra baras.. Ten visko irgi pilna, galima ir pavalgyt skaniai, ir atsigert, daro ten karštus šunis biggrin.gif "hotdog" smile.gif
Papildyta:
Oi, pamiršau paminėti. Prie jūros būkit labai atsargūs, nesikepinkite ant saulės perdaug. Aš su savo kvaila galva, galvojau ką man ta saulė gali padaryt... Tai nudegiau truputuką, pabuvau ant saulės kokias 4 valandas, tai poto 3 dienas vos pavaikščiojau. Maximum valandą, gal dvi, ir nedaugiau. Kažkaip man tada keistai atrodė, kad guliu.. O kiti ateina, valandėlę pabūna ir bėga iš ten biggrin.gif Vaikus saugokite, kad saulėje ilgai nebūtų, kremais tepkite. Skėčiai irgi nevisada padeda. Šiaip parėjus po jūros, galima mirkti šildomam baseine, sėdėt baseine prie baro.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 01 13, 18:31)
Šaunu dėl McD  biggrin.gif  Turiu kaip ir tradiciją svečioj šaly apsilankyt Makdonalde ax.gif  Kiek kur ragavau, tai Kaune skaniausia biggrin.gif  Tikiuosi, kad viešbutis patiks labiau nei Turkijoj smile.gif

McD Tenerifeje beprotiskai skanus ledai su sokoladu wub.gif
As turiu tradicija kiekvienoje salyje aplankyti ir apziureti..kapines blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 01 15, 21:56)
McD Tenerifeje beprotiskai skanus ledai su sokoladu wub.gif
As turiu tradicija kiekvienoje salyje aplankyti ir apziureti..kapines blush2.gif  biggrin.gif

kokia įdomi tradicija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insanity: 15 sausio 2012 - 21:25
o norejau paklausti kur Sarme yra duty free parduotuve?nes zinau,kad lietuviai vaziavo apsipirkti,kai praeita karta viesejome Egipte.kazkaip ten reikia per 24valandas apsisukti ar ne?gal ka maisau?
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 01 15, 15:59)


O ką Egipte veikia nėštukės (man 20 sav.)? Tik gulit prie baseino? Ar vykot į kokias keliones, ką veikėt? Maudėtės toj sūrioj jūroj? blush2.gif

buvau gerokai didesnio nėštumo biggrin.gif 7 mėnesių buvau. ir maudžiausi, ir paviršiumi nardžiau (snorklinau). į kelionę nors ir norėjau (į Jeruzalę), bet ten vietoj pasivaikščiojus ant saulutės persigalvojau, vienai per sunku būt buvę.
dėl kelionių - nepatariu į tarpeklį, nes veža atkarpą džipais ir tragiškai krato (buvau ne neščia tada). na ir keturračiais aišku negalima. giluminio nardymo negalima. paviršinio - prašom kiek norit į sveikatą. sūri jūra kaip jokia kita yra sveika ir gydanti, ten nereikia pastangų paviršiuj laikytis.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2012 01 15, 19:56)
McD Tenerifeje beprotiskai skanus ledai su sokoladu wub.gif
As turiu tradicija kiekvienoje salyje aplankyti ir apziureti..kapines blush2.gif  biggrin.gif

o as vis negaliu pamirsti Gran Kanarijos ledu skonio...ir ne tik sokoladiniu...mmm,labai skanus,skaniausi,kuriuos teko ragauti
Atsakyti
Titanic Beach ir Titanic Palace iš paukščio skrydžio (mano paties daryta foto leidžiantis):
http://imageshack.us.../dscf3986h.jpg/
Nuotraukoje matosi trys viešbučiai, vieno, pačio kairiausio maža dalis, antras nuo kairės Titanic Beach Ir Titanic Palace, trečias... Nežinau koks ten.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muderGO: 15 sausio 2012 - 21:39
QUOTE(Laura81r @ 2012 01 15, 22:32)
o norejau paklausti kur Sarme yra duty free parduotuve?nes zinau,kad lietuviai vaziavo apsipirkti,kai praeita karta viesejome Egipte.kazkaip ten reikia per 24valandas apsisukti ar ne?gal ka maisau?

yra, naama bay, kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insanity: 15 sausio 2012 - 21:47
QUOTE(insanity @ 2012 01 15, 20:47)
yra, naama bay, kiek pamenu  smile.gif

gal galima placiau blush2.gif
Atsakyti