Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(leelouuu @ 2012 01 16, 15:42)
Labai aciu uz info ,o kokios kainos pas juos giluminio nardymo?

nepamenu tiksliai.. sakyčiau per vidurį- pigiau už novaturo/tezturo siūlomas, bet biški brangiau už vietinius.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2012 01 15, 20:34)
o as vis negaliu pamirsti Gran Kanarijos ledu skonio...ir ne tik sokoladiniu...mmm,labai skanus,skaniausi,kuriuos teko ragauti

is McD?
Papildyta:
QUOTE(insanity @ 2012 01 15, 20:24)
kokia įdomi tradicija  biggrin.gif

na taip,idomi.... biggrin.gif
O jusu irgi idomi,kaip sugalvojote tokia tradicija?
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay @ 2012 01 15, 21:52)
Italijoj laaabai skanūs ledai, aš nemėgėja jų, bet ten tikrai ypatingi ledai bigsmile.gif  Neįmanoma palygint su lietuviškais ledais verysad.gif

Italijoje man isvis desertai ir saldumynai patiko..ai viskas ten man patiko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 16, 11:36)
Tuo labiau, kad visus ekskursantus pakinko kaip žąsiukus į vieną eilę ir važiuoji kito dulkes uostydamas. Šiaip tai šūdinoka pramoga.

biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 16 sausio 2012 - 15:14
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 16, 12:36)
Pirma, Egipte tikrai yra ir kalnų, ir tiesiog kalvų, nuo kurių liuosiai galima nusivožti
Antra, važiuojant nesaugiai keturračiais, galima prisivirt bėdų tikrai. Galima apsiversti, yra dykumoj kalvelių, stambesnių akmenų ir t.t. Mano ekskursijoj vienas iš gidų su mergele pramogavo į kalvas aukštyn žemyn varinėdamas ir virto. Keturratis ant mergelės, vidaus organus traumavo, eit ji net negalėjo, greitąją į dykumos vidurį kvietė, visi įspūdžiai sugadinti.
Bet jei elgiesi su protu, tai jokių bėdų nebus. Tuo labiau, kad visus ekskursantus pakinko kaip žąsiukus į vieną eilę ir važiuoji kito dulkes uostydamas. Šiaip tai šūdinoka pramoga.


Jau geriau su džipais.. smile.gif Bet ir su džipais kaikurie nemoka važiuot, Turkijoj buvo atvejis, kai vienas įlėkė į tokius tešlynus, vos neapsivertė.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(inrinke @ 2012 01 16, 12:56)
Vandens batukus turime ir būtinai vešimės, bet nelabai patinka su jais būti. doh.gif Basiems kur kas geriau. biggrin.gif Ačiū už įspėjimą. Žinau, kad ilgai būti negalima, mėginsim kažkaip slėptis. Kremai tai būtini.
Pasižiūrėjau į nuotrauką iš viršaus, tai aplink visiškai nieko nėra... Tai tikrai išėjus iš viešbučio nėra jokios pasivaikščiojimui tinkamos erdvės? Nėra nei parduotuvėlių, nei įkyrių pardavėjų? ax.gif

Na aš net nežinau ar yra... Bet gal ir yra kažkas, nes tėvai buvo išėję, nusipirko visokių aliejų, kai bandė derėtis, ir perdaug nusiderėjo, tai mafijozais, aferistais išvadino biggrin.gif Viešbutis didelis, bus ką veikti ir jo teritorijoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2012 01 16, 21:24)
Bet gal ir yra kažkas, nes tėvai buvo išėję, nusipirko visokių aliejų, kai bandė derėtis, ir perdaug nusiderėjo, tai mafijozais, aferistais išvadino biggrin.gif Viešbutis didelis, bus ką veikti ir jo teritorijoj smile.gif

Va, va, man irgi aliejukų reikia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2012 01 16, 19:53)
Va, va, man irgi aliejukų reikia. biggrin.gif

Jų pilna ten, tėvai žadėjo tik kelis nusipirkt, bet parėjo apsipirkę tai kad ohoho smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2012 01 16, 21:14)
Jų pilna ten, tėvai žadėjo tik kelis nusipirkt, bet parėjo apsipirkę tai kad ohoho smile.gif

O kokios kainos kad neapgautu,kokiakaina orentuotis mazdauk?
Atsakyti
QUOTE(leelouuu @ 2012 01 17, 00:20)
O kokios kainos kad neapgautu,kokiakaina orentuotis mazdauk?

Dieną pasakysiu daugmaž kokios kainos smile.gif Dabar neturiu galimybės paklaust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(insanity @ 2012 01 16, 14:11)
jei dėl nardymo giluminio, tai šarme, einant promenada į Naama Bay yra viešbutis Marriot ir prie jo (iš išorinės pusės,prie gatvės) yra agentūra Mr. Diver.. nežinau kiek jums neriant svarbu saugumas, bet šitoj agentūroj narai yra su PADI sertifikatais, ko tikrai neturi dauguma vietinių agentūrų  4u.gif

tiesa, jei jūs neturite nardymo licenzijos, manau, Mr. Diver neleis nerti giliau nei 5m 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2012 01 16, 19:53)
Va, va, man irgi aliejukų reikia. biggrin.gif

Kai jums pasakys kainą, jūs ją dalinkite iš 3 ir tada pirkite. Išėjus iš Titanic'o, po dešine pose pirma parduotuvė, jei norėsit nusipirkti, tai teks ilgai ten pasėdėti smile.gif
Atsakyti
Nuo kovo i Taba skraidina, gal yra buvusiu koki viesbuti rinktis?
Atsakyti
QUOTE(mamuse40 @ 2012 01 17, 13:33)
Nuo kovo i Taba skraidina, gal yra buvusiu koki viesbuti rinktis?

Asmeniškai nesirinkčiau Tabos kurorto dabar.. smile.gif Po kaikurių įvykių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2012 01 17, 14:35)
Asmeniškai nesirinkčiau Tabos kurorto dabar.. smile.gif Po kaikurių įvykių smile.gif



todel kad prie sienos?
Atsakyti