Įkraunama...
Įkraunama...

FM group

QUOTE(volpe @ 2012 01 24, 18:12)
FM 132 | Išskirtinis ir paslaptingas gardenijų,
bijūnų, apelsinų, ambros(gintaras) ir tuberozų aromatas.
rytietiški
FM 19 | NEW! Kerintis kvapas, įkvėptas
nepakartojamo vyšnių ir kokosų aromato,
kuriam švytėjimo suteikia aistringos tuberozų,
gardenijų ir bijūnų natos

vaisinai.
noir:Gardenia, bijūnai, ambra (gintaras), Sandalwood, apelsinų žiedai
Estee Lauder:neroli, alyvinis, raudonmedžio(sitos yra pagrindines ), tuberoza, Gardenia, apelsinų žiedų, jazminų, balta lelija, gvazdikas ir vanilės burbono,o sitos yra pagalbines.

mano manymu pasirinkimas abieju versace,nes pagrindiniai kvapai yra  butent :gardenijos,tuberozes ir bijunai.visi sie trys kvapai yra pagrindiniai abiejose fm kolekcijose.
visi kvepalai yra ruosiuojami pagal kvapu procentus:jei daugiau yra gardeniju,reiksia tas kvapas priklausys vienai seimai,o jei daugiau yra vaisiu,ar kokiu kitu priklausys kitai seimai.
viskas priklauso nuo to,kokiu procentu paskirstytos pagrindines frangrancos,pagrindiniai kvapai.
kaip matote sie trys kvepalai turi beveik vienoda sudeti,be testee laba idaug pagalbiniu kvapu,tokui atveju kai p basine kompozicija yra labiau panasi i versace.
tikiuosi  buvau aiski. 4u.gif  blush2.gif

Na ka ir kaip ten bebutu, kam FM GROUP pirkti ta pacia kvepalu kompozicija antra karta.....manau cia atitikmuo netas parinktas... g.gif Ne vienais metais nebuvo vienodu atitikmenu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zyvy: 24 sausio 2012 - 17:49
QUOTE(Zyvy @ 2012 01 24, 17:46)
Na ka ir kaip ten bebutu, kam FM GROUP pirkti ta pacia kvepalu kompozicija antra karta.....manau cia atitikmuo netas parinktas... g.gif

tai stai ir islenda fm naturalumas:tai nera padielkos,tas sarasas reikalingas,kad galima butu orientuotis .jau aname puslapyje kalbejome,kad kvepalai nekuriami kad galetum pasakyti :turiu versace ar dior.
yra zmoniu,kurie visai nenusimano kur koks kvapas,as irgi nezinojau,kad versace noir priklauso geliu seimai...
pauoscius abu kvapaus jauciasi skirtumas,nes nors priklauso tai paciai geliu seimai,bet fm 19 yra vaisinis,o fm 132 yra rytietisko kvapo. mirksiukas.gif
Papildyta:
as nezinau,kaip kvepia estee 'Tuberose Gardenia' ,b etjei jis tau labiau panasesnis,tai gali tiesiog pati salia pasirasyti,siaip tia ,kaip jau minejau,tas sarasas reikalingas distributoriui.
as asmeniskai jo niekad zmonem nerodau.
va tdabar vyras pirko su paciuliu...tu man pasakyk kuris yra tas "originalas"?cia zmones tai ppraso:noriu ambrato,noriu paciulio,noriu rytietisko,tai eini ir ziuri...nemanau,kad italai bukesni siuo atzvilgiu uz lietuvius.....
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 01 24, 18:59)
tai stai ir islenda fm  naturalumas:tai nera padielkos,tas sarasas reikalingas,kad galima butu orientuotis .jau aname puslapyje kalbejome,kad kvepalai nekuriami kad galetum pasakyti :turiu versace ar dior.
yra zmoniu,kurie visai nenusimano kur koks kvapas,as irgi nezinojau,kad versace noir priklauso geliu seimai...
pauoscius abu kvapaus jauciasi skirtumas,nes nors priklauso tai paciai geliu seimai,bet fm 19 yra vaisinis,o fm 132 yra rytietisko kvapo. mirksiukas.gif


Sita as suprantu, ir ne kiek neabejoju del FM KVEPALU originalumo, as tik kalbu apie zmones kurie parinko Versace- crystal noir atitikmeni 2 kvepalams, taip buti negali... schmoll.gif O del atitikmenu skrajutes, tai kiekvienas zmogus pasirenka kaip jam patogiau... mirksiukas.gif vieni, ja naudoja, kiti ne, kitiems puikiai sekasi pristatineti kvepalus pagal kvapu seimas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyvy @ 2012 01 24, 18:14)
Sita as suprantu, ir ne kiek neabejoju del FM KVEPALU originalumo, as tik kalbu apie zmones kurie parinko Versace- crystal noir atitikmeni 2 kvepalams, taip buti negali... schmoll.gif O del atitikmenu skrajutes, tai kiekvienas zmogus pasirenka kaip jam patogiau... mirksiukas.gif vieni, ja naudoja, kiti ne, kitiems puikiai sekasi pristatineti kvepalus pagal kvapu seimas... 4u.gif

kas tiesa tai ne melas thumbup.gif
tiesa pasakius ir ofise neturejo ka pasakyti,nes ka tik kalbejau su mano psonsore,tai sako,as jau klausiau del to,bet ofise nezinojo,ka jai pasakyti,reikia klausti tiesiai lenkijoje.
ji sako,kad fm 19 tikria panasus i versace,nors pagal aprasyma,man daugiau tiktu fm 132....nors sako,tas 132 kvapas islenda po geru 15 minuciu,kai nugaruoja ....
as paraisua tiesiog sulygindama sudeti ir aprasyma.tai tikrai negaliu garantuoti,kad butent toks buvo pasirinkimas..cia mano mintis..... ax.gif
mano sponsore sake,kad bandys dar karta skambinti,kai tik pasveiks...i vilniu,ten mergina sake gali susisiketi su lenkija,ji puikiai lenkiskai kalba.tai jei turesiu ziniu:butinai parasysiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2012 01 24, 16:00)
sveikos, man reikia makiazo pagrindo ar pudros,tai noriu uzsakyti. Gal galite patarti koki uzsakyti,nes daug ju ten.  doh.gif

Silikonas- tepamas prieš tepant skysta pudrą, arba prieš tai kai veidą tepsite biria ar presuota pudra, jis išlygina nedideles raukšleles, sutraukia poras, veidas tampa šilkinis,
makiažas išsilaiko visą dieną nepakitęs, atrodote taip kaip ką tik pasidariusi makiažą. Neužkemša porų.
idealus makiazo pagrindas:
http://agne1233.myli...i_kaip_naudotis
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyvy @ 2012 01 24, 18:46)
Na ka ir kaip ten bebutu, kam FM GROUP pirkti ta pacia kvepalu kompozicija antra karta.....manau cia atitikmuo netas parinktas... g.gif Ne vienais metais nebuvo vienodu atitikmenu... g.gif


Papildyta:
QUOTE(Zyvy @ 2012 01 24, 19:14)
Sita as suprantu, ir ne kiek neabejoju del FM KVEPALU originalumo, as tik kalbu apie zmones kurie parinko Versace- crystal noir atitikmeni 2 kvepalams, taip buti negali... schmoll.gif


drinks_cheers.gif man atrodo cia klaida isivele. As rytoj paklausiu biure ir parasysiu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(volpe @ 2012 01 24, 19:38)
Silikonas- tepamas prieš tepant skysta pudrą, arba prieš tai kai veidą tepsite biria ar presuota pudra, jis išlygina nedideles raukšleles,  sutraukia poras, veidas tampa šilkinis,
makiažas išsilaiko visą dieną nepakitęs, atrodote taip kaip ką tik pasidariusi makiažą. Neužkemša porų.
idealus makiazo pagrindas:
http://agne1233.myli...i_kaip_naudotis
4u.gif


galvoju gal sita pameginti;
Patarimas:
Kad veido oda atrodytų šviežiai ir jaunai, naudok pudrą, kurioje yra dalelių, atspindinčių šviesą įvairiomis kryptimis, vadinamąją šviesinančiąją pudrą. Perlo dulkių dalelių, turinčių šviesinamą poveikį, yra mineralinėje pudroje Illuminating Effect FM GROUP MAKE UP (p003)

bet gal labai sviesi ji ar ne? (norisi,kad biski matytusi,kad pritepliotas veidas biggrin.gif )
Atsakyti
jei tavo oda sviesi tai tinka,nes jis nera tamsus,taip pagyvins veida.o jei esi truputi tamsesne tai patarciau desert rose p001....,na cia mano asmenine nuomone....o jei turi galimybe isbadnyti,tia pasitepk ant kaklo abieju ir ziurek kuris tau graziau ziurisi....
lauksim naujienu del versace...nes mano sponsore tia irgi sake,kad kai tik iesejo naujas lankstinukas,ji klause,bet sako,gal tai klaida,bet negalejo jai atsakyti tiksliai.....
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 01 25, 01:45)
jei tavo oda sviesi tai tinka,nes jis nera tamsus,taip pagyvins veida.o jei esi truputi tamsesne tai patarciau desert rose p001....,na cia mano asmenine nuomone....o jei turi galimybe isbadnyti,tia pasitepk ant kaklo abieju ir ziurek kuris tau graziau ziurisi....
lauksim naujienu del versace...nes mano sponsore tia irgi sake,kad kai tik iesejo naujas lankstinukas,ji klause,bet sako,gal tai klaida,bet negalejo jai atsakyti tiksliai.....


tamsesne as, o ta p001 nebandei pati? neturiu meginuku,blogai ,nes nematai aip atrodo pudra. Nemegstu ir labai tamsaus,kad pasitepi,o veidas nezinia koks,tamsus labai ir matosi,kad prideta. doh.gif
Atsakyti
gaila,bet nebandziau,nes as baltaveide...ir jei tepu kazka,tai pirmiausiai dedu base.kaip base dabar nusipirkau silikona pabandyti...
o tu kai uzsisakineji pati vacziuoji atsiimti ar kurjeris tau atveza?as tai pati vaziuoju pasiimti,va ir sekancia savaite vaziuosiu,tai galiu pasiziureti kaip jie atrodo realiai.nes biure turi visa ekspozicija.
bet siaip ziurint neatrodo labai tamsus,tuoj pas sponsore paklausiu ar ji yra isbandzius ir ar namuose turi.parasysiu veliau.
dabar valgyti darau ir vis galvoju:tikiuosi,kad siandienai jau zeme nebedrebes...isgasdino ryte tas zemes drebejimas,dar dabar galvoju apie maze darzelyje.....
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 01 24, 19:38)
Silikonas- tepamas prieš tepant skysta pudrą, arba prieš tai kai veidą tepsite biria ar presuota pudra, jis išlygina nedideles raukšleles,  sutraukia poras



Jei leisite pataisysiu, kad silikonas nesutraukia poru, bet jas uzpildo, taip vizualiai padarydamas mazesnemis.. bet ju nesutraukia schmoll.gif poros aplamai ne raumuo ir jos nesusitraukia.. 4u.gif tiesiog uzpildytos arba isvalytos atrodo mazesnes
Atsakyti
alacka:mano sponsore parase:
p001 tai ji tokia biski i orandzine biski atspalvi,na ja uzsitepus biski matosi, kad kazkas yra bet po poros valandu ji isisgeria i oda ir praktiskai nesimato,
anos ir ji neturi....bet ji sestadieni vaizuoja i ta pristatyma :kaip dazytis su fm make - up,o as pirmadieni vaziuosiu i biura passiimti uzsakymo,tai irgi pati pasiziuresiu....
gal suzinojai ka del versace?
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2012 01 25, 12:13)
Jei leisite pataisysiu, kad silikonas nesutraukia poru, bet jas uzpildo, taip vizualiai padarydamas mazesnemis.. bet ju nesutraukia schmoll.gif poros aplamai ne raumuo ir jos nesusitraukia..  4u.gif tiesiog uzpildytos arba isvalytos atrodo mazesnes

aciu....as cia kopijau vienos orchidejo teksta....tai greiciausiai ir ji susimaise tarp visu zodziu......yra butent taip kaip tu parasei!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 01 25, 16:52)
alacka:mano sponsore parase:
p001 tai ji tokia biski i orandzine biski atspalvi,na ja uzsitepus  biski matosi, kad kazkas yra bet po poros valandu ji isisgeria i oda ir praktiskai nesimato,
anos ir ji neturi....bet ji sestadieni vaizuoja i ta pristatyma :kaip dazytis su fm make - up,o as pirmadieni vaziuosiu i biura passiimti uzsakymo,tai irgi pati pasiziuresiu....
gal suzinojai ka del versace?


tada 001 atkrenta. Kai suziosi,parasyk man,gerai. mirksiukas.gif
klause direktores,tai ir ji nieko nezino,skambins i Lenkija,klaus ju. biggrin.gif
Atsakyti