Įkraunama...
Įkraunama...

Petrašiūnų mamytės

QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 16, 12:30)
Mes be vežimėlio šiandien 4u.gif  Mes vežimuką laikom automobilyje, ir iki vasario vidurio su vyru turim dalintis vienu automobiliu doh.gif (vyro mama Lietuvoje, tai jai paskolinom savo antrą automobilį)



Bėda.... ai išgersiu kabos-eisu gastrolių. O dėl konkursėklio, kiek suprantu pišššas bus. Mudvi tik temelėj belikom...nebent šiaip gražius Petrašiūnų vaizdus rodyti, gal kas atsilieps...
Atsakyti
Sveiki ax.gif

Ieskom pasivaiksciojimu bendrazygiu smile.gif Gyvenam prie kaustos.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 16, 12:34)
Bėda.... ai išgersiu kabos-eisu gastrolių.  O dėl konkursėklio, kiek suprantu pišššas bus. Mudvi tik temelėj belikom...nebent šiaip gražius Petrašiūnų vaizdus rodyti, gal kas atsilieps...

Mums kai įsikabino ligelės, tai niekaip neapleidžia doh.gif Šįkart trys dantukai vienu metu lenda, o to pasekoje ir karščiuojam, ir viduruojam doh.gif O kaip jūs augat? ax.gif

QUOTE(glolita @ 2012 01 25, 18:23)
Sveiki  ax.gif

Ieskom pasivaiksciojimu bendrazygiu  smile.gif  Gyvenam prie kaustos.

Sveika sveka. Sveikinam prisijungus. Aš netoli Šilo gyvenu. O kur ta Kausta? g.gif blush2.gif
Atsakyti

Sveika sveka. Sveikinam prisijungus. Aš netoli Šilo gyvenu. O kur ta Kausta? g.gif blush2.gif
[/quote]


cia uz turgelio smile.gif
Atsakyti
[quote=glolita,2012 01 25, 19:34]
Sveika sveka. Sveikinam prisijungus. Aš netoli Šilo gyvenu. O kur ta Kausta? g.gif blush2.gif
[/quote]
cia uz turgelio smile.gif
[/quote]

Ir vėl ne mano rajone....
Atsakyti
user posted image
Na, įkelu pirmą nuotraukėlę cool.gif Daryta prieš n metų prie Kauno marių


Glolita, kiek amžiaus tavo kleckui? Ką augini? Kuo vardu?
Atsakyti
Manajam suneliui 3 men. rolleyes.gif

o jus daznai einat i lauka? Man kazkaip labai liudna vienai vaiksciot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(glolita @ 2012 01 26, 16:59)
Manajam suneliui 3 men.  rolleyes.gif

o jus daznai einat i lauka? Man kazkaip labai liudna vienai vaiksciot unsure.gif



Einam, kaip papuola.... Mano panelikei beveik 4 mėnesiai. Bet aš gyvenu prie bažnyčios...
Atsakyti
QUOTE(glolita @ 2012 01 26, 16:59)
Manajam suneliui 3 men.  rolleyes.gif

o jus daznai einat i lauka? Man kazkaip labai liudna vienai vaiksciot unsure.gif

Na va. Štai ir kavalierius mūs kompanijai thumbup.gif Kuo vardu berniukas? Manau, jog kitą savaitę pasveikus mano princesei galim visos susitikti. Ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 26, 19:03)
Na va. Štai ir kavalierius mūs kompanijai thumbup.gif  Kuo vardu berniukas? Manau, jog kitą savaitę pasveikus mano princesei galim visos susitikti. Ką manot? g.gif



jei lauke nebus -20, pasirašau.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 26, 18:04)
jei lauke nebus -20, pasirašau.


biggrin.gif
as ir pasirasau
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 26, 19:04)
jei lauke nebus -20, pasirašau.

QUOTE(glolita @ 2012 01 26, 20:46)
biggrin.gif
as ir pasirasau

negasdinkite su tuo minus 20 doh.gif žiema gerai, bet toks šaltis, brrr ir vien dėl šildymo sąskaitų doh.gif

Tuomet sutarta thumbup.gif
Atsakyti