Įkraunama...
Įkraunama...

Petrašiūnų mamytės

QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 27, 11:32)
negasdinkite su tuo minus 20 doh.gif  žiema gerai, bet toks šaltis, brrr ir vien dėl šildymo sąskaitų doh.gif

Tuomet sutarta thumbup.gif


Ok, jei bus -19 susitinkam pas kurią namuose ir šiltai susipažįstam.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš tik pajuokavau....
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 27, 11:34)
Ok, jei bus -19 susitinkam pas kurią namuose ir šiltai susipažįstam.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  aš tik pajuokavau....

Galim pas mane namuose tongue.gif iš manęs kava (turiu ir be kofeino), iš jūsų kažkas prie kavos.

Tik pirmiau mes turim gauti palaiminimą iš gydytojos, kad galime bendrauti su kitas be rizikos užkrėsti... ax.gif Galim ir taip tartis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 29, 01:05)
Galim pas mane namuose tongue.gif iš manęs kava (turiu ir be kofeino), iš jūsų kažkas prie kavos.

Tik pirmiau mes turim gauti palaiminimą iš gydytojos, kad galime bendrauti su kitas be rizikos užkrėsti... ax.gif  Galim ir taip tartis 4u.gif



Aš visom keturiom užžžžŽŽŽŽ!!! prie kavos tikrai ką atsinešim. Tik gerai pasveikit... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 29, 11:23)
Aš visom keturiom užžžžŽŽŽŽ!!! prie kavos tikrai ką atsinešim. Tik gerai pasveikit... 4u.gif



ir as i kompanija isiprasysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 29, 12:23)
Aš visom keturiom užžžžŽŽŽŽ!!! prie kavos tikrai ką atsinešim. Tik gerai pasveikit... 4u.gif

QUOTE(glolita @ 2012 01 29, 14:54)
ir as i kompanija isiprasysiu  ax.gif

na va, mes šiandien jau po gydytojų. Leidimą bendraut su žmonėmis gavome thumbup.gif Dar kartelį patvirtino, jog tik dantukai mums sukėlė, nes trys vienu metu lenda. Šiandien jau turim du prasimušusius, liko vienas nabagas neprasikalęs tik 4u.gif
Tad galime tartis susitikti rytoj lauke arba pas mane ax.gif Visais atvejais ne anksčiau 11val hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 30, 13:05)
na va, mes šiandien jau po gydytojų. Leidimą bendraut su žmonėmis gavome thumbup.gif Dar kartelį patvirtino, jog tik dantukai mums sukėlė, nes trys vienu metu lenda. Šiandien jau turim du prasimušusius, liko vienas nabagas neprasikalęs tik 4u.gif
Tad galime tartis susitikti rytoj lauke arba pas mane ax.gif Visais atvejais ne anksčiau 11val hihihi.gif


Susiskambinsim...
Atsakyti
Mes gal visgi palauksim, kol oras atsilt, ir prisijungsim pasivaisciojimu metu, jei tik paneles i sava buri priims ax.gif
Atsakyti
QUOTE(glolita @ 2012 01 30, 22:56)
Mes gal visgi palauksim, kol oras atsilt, ir prisijungsim pasivaisciojimu metu, jei tik paneles i sava buri priims  ax.gif

KOdėl taip, mh?? g.gif Nebijok prsijungti. Mes su Vilkra buvom tik kartą susitikę vežimėlių pastumdyti drauge, nes aš arba vežimėlio neturiu, ar vaikas su dantim kankina mus, arba sesija doh.gif net nupurtė prisiminus sesiiją bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 30, 22:58)
KOdėl taip, mh?? g.gif  Nebijok prsijungti. Mes su Vilkra buvom tik kartą susitikę vežimėlių pastumdyti drauge, nes aš arba vežimėlio neturiu, ar vaikas su dantim kankina mus, arba sesija doh.gif  net nupurtė prisiminus sesiiją bigsmile.gif



Rytoj lyg ir arktinių šalčių nebus dar, tai gal ir susitiksim... apie vienuoliktą paskambinsiu ok?
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 30, 23:11)
Rytoj lyg ir arktinių šalčių nebus dar, tai gal ir susitiksim... apie vienuoliktą paskambinsiu  ok?

Idealu, nes kartas dar savo pupą nulaužusi būnu iki 10os thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2012 01 31, 01:01)
Idealu, nes kartas dar savo pupą nulaužusi būnu iki 10os thumbup.gif


Šiandien didžiosios į mokyklą neišleidau, tai dabar turiu tupėti namuose... neišeis šiandien susitikti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 01 31, 13:27)
Šiandien didžiosios į mokyklą neišleidau, tai dabar turiu tupėti namuose... neišeis šiandien susitikti... doh.gif

Na va. O aš tau atmečiau, nes kaip tik vairavau. Buvom su Lėjyte iki parduotuvės išlėkę, tai kai tiek "trenktų" gatvėse bjojau net kalbėt, o dabar grįžus va ką perskaičiau ax.gif Nieko tokio.. Apsirgo panelė gal?
Kiap jusm savaitgalio žadami šalčiai? Per radiją grdėjau, kad šilumos tiekėjai perspėja, jog dėl tokių didelių šalčių gali sutrikti šildymo sistemos, t.y. susproginėti nepridengt, atvri vamzdžiai laiptinėse ir t.t. doh.gif košmaras kažkoks.. Jau net neaišku kas geriau - tokia žiema ar kai jos nebuvo hihihi.gif
Atsakyti