Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. L.Digrienė

Gal kam teko susidurti su šia gydytoja? Niekur nerandu nieko apie ją blink.gif g.gif Arba gal nemoku ieškoti??? unsure.gif
Būsiu dėkinga už bet kokią info smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inorute: 31 kovo 2006 - 16:03
QUOTE(Inorute @ 2006 03 31, 17:03)
Gal kam teko susidurti su šia gydytoja? Niekur nerandu nieko apie ją blink.gif g.gif Arba gal nemoku ieškoti??? unsure.gif
Būsiu dėkinga už bet kokią info smile.gif

Man teko susidurti kai gulejau pora dieneliu VGN. Buvo palatos daktare. Labai rupestinga ir atsakinga. O tu, Inorute, vis gydytojos negali issirinkti?
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 03 31, 19:14)
Man teko susidurti kai gulejau pora dieneliu VGN. Buvo palatos daktare. Labai rupestinga ir atsakinga. O tu, Inorute, vis gydytojos negali issirinkti?


Nu žinok Ikulia man jau varžteliai atsisuko... blush2.gif Pasirodo kai kalbėjom su mano daktarša tai ji man ne Garšvienę rekomendavo, o Digrienę...smile.gif blink.gif Tai va šiandien susipažinau.... bet pravalas tame, kad jokios info apie ją nerandu, tai bent tu paguodei mane nuprotėjusią - va ką daro su žmonėm naujosios technologijos... fool.gif
Nu labai mane nudžiuginai... notworthy.gif
Bet kodėl tos info nėra apie ją??? Ji gal ten neseniai dirba???
Ei, kas dar ką žino???!!!
Atsakyti
QUOTE(Inorute @ 2006 03 31, 23:39)
Nu žinok Ikulia man jau varžteliai atsisuko... blush2.gif Pasirodo kai kalbėjom su mano daktarša tai ji man ne Garšvienę rekomendavo, o Digrienę...smile.gif  blink.gif Tai va šiandien susipažinau.... bet pravalas tame, kad jokios info apie ją nerandu, tai bent tu paguodei mane nuprotėjusią - va ką daro su žmonėm naujosios technologijos... fool.gif
Nu labai mane nudžiuginai... notworthy.gif
Bet kodėl tos info nėra apie ją??? Ji gal ten neseniai dirba???
Ei, kas dar ką žino???!!!

Taip, ji neseniai dirba, anksciau dirbo rajone kazkur (del to nestuke.gif sako dar neprarado jausmu ir uzuojautos). Ji dar dirba Centro poliklinikoje. Daugiau nieko nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 04 01, 01:10)
Taip, ji neseniai dirba, anksciau dirbo rajone kazkur (del to  nestuke.gif sako dar neprarado jausmu ir uzuojautos). Ji dar dirba Centro poliklinikoje. Daugiau nieko nezinau.


Aaa... poniala... dabar viskas aiškiau... ir kodėl net sveikas.lt nieko nėra kaip apie Vilniuj dirbančią...
Atsakyti
Tai daugiau niekas nieko nežino...?... rolleyes.gif blink.gif
Atsakyti
Pataloginam buvo musu palatos gydytoja.Ka ir bepasakysi - maloni,rupestinga,supratinga.Jokiu uzuominu apie kysius ar pan.
Sakyciau,visai neprastas variantas bigsmile.gif .Tik,Inorute,matau,kad jau pagimdei 4u.gif
Atsakyti
Jo, pagimdziau ir visai nieko... ta prasme neishgimdžiau pati, tai ši daktarė man darė cezarį. Kol kas viskas gerai, po gimdymo lankė kasdien, daug gerų patarimų davė... aishku atsilyginau, bet manau buvo verta...

Draugė pas ją gimdė natūraliai - nekas... sad.gif gal čia ir ne jos kaltė, bet po mėnesio darė valymą, bo placentos gabaliuką paliko...sad.gif
Atsakyti
Man si gydytoja dare cezari.Likau patenkinta.Vaziavau nesusitarusi.Buvo labai maloni,po operacijos lanke kasdien.Visada su sypsena,ko paklausi,viska paaiskins.Todel buvo labai malonu atsilyginti. smile.gif
Atsakyti
As gimdziau pas ja, tiksliau dare cezari tai kiekviena diena lanke, labai patiko, rupestinga, daug ka pamoke. Jei ka sudomins galiu duoti jos mob. numeri. As tai likau labai ja patenkinta.
Atsakyti
Aš ir pas ją gimdžiau. Važiavau nesusitarus. Tiesa, pažistama akušėrė priėmime buvo, tai jis mus "supažindino". Bet kaip ir viskas gerai buvo. Rami, supratinga. Nors jos darbas buvo tik vandenis nuleist ir susiūt paskui smile.gif
Atsakyti
sveiki,norejau paklaust,ar as apie lina digriene,cia kalbama,kuri dirba,kovo 8 ligoninej?
Atsakyti