Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Roma prase perduoti LAAAABAI LABAI DIDELI ACIU Mergai (musu gerbiamai ir mylimai Olgai) ir jos seimai!
Aciu Jums uz parama ir pagalba grupes vaikams!

OLGAuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 21 rugpjūčio 2012 - 19:18
Merga, a Merga ryt jau trečiadienis unsure.gif , koks laikas Jumi ketvirtadienį būt patogesnis?? Man gi kaip žiurkikei reik parsitempt į vieną vietą daikčiukus, o nežinau į katrą. Šiaip viskas maždaug vėtrungės rajone
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2012 08 21, 20:22)
Merga, a Merga ryt jau trečiadienis unsure.gif , koks laikas Jumi ketvirtadienį būt patogesnis?? Man gi kaip žiurkikei reik parsitempt į vieną vietą daikčiukus, o nežinau į katrą. Šiaip viskas maždaug vėtrungės rajone


Vėtrungės raj, gi gali MB mirksiukas.gif ėmė jau kartą lygtai... g.gif
Į AŽ - pagelbėsim perduot, nes jau vėl vienas maišas mašinoj. Vakar aimynų sunešti 5 maišai jau centre.... thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, ar čia susibėgimas jau buvo, ar jis iš vis nesigavo g.gif , visai norėčiau prisijungti jei ir vėl priimsit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2012 08 21, 22:42)
sveikos, ar čia susibėgimas jau buvo, ar jis iš vis nesigavo  g.gif , visai norėčiau prisijungti  jei ir vėl priimsit rolleyes.gif

Dar nebuvo, bet ketvirtadieni planojam mirksiukas.gif Apie 16 val.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2012 08 21, 21:35)
Vėtrungės raj, gi gali MB  mirksiukas.gif  ėmė jau kartą lygtai... g.gif
Į AŽ - pagelbėsim perduot, nes jau vėl vienas maišas mašinoj. Vakar aimynų sunešti 5 maišai jau centre.... thumbup.gif

aha , šalia jam blush2.gif . Tik tadu man darbelin reik susityst viską , ir sužinot kada paims 4u.gif
Atsakyti
Merginos - apsvieskit smile.gif Kaip suprantu dabar viska vezate i Debreceno gatve? I Turgaus gatve nebe? g.gif Ir kaip tas centras vadinasi Debreceno gatveje? Noriu zadetu saldumynu ten nuvezti, tik niekaip neprisiruosiu blush2.gif Ar sestadieniais dirba?
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2012 08 21, 20:54)
Dar nebuvo, bet ketvirtadieni planojam  mirksiukas.gif Apie 16 val.

o kur susibėgimas vyks? gal ir man pavyktų prisijungti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2012 08 21, 21:00)
aha , šalia jam blush2.gif . Tik tadu man darbelin reik susityst viską , ir sužinot kada paims 4u.gif


tai kai viską turėsi - rašyk. Užvažiuos bet kada paimti mirksiukas.gif

QUOTE(elve @ 2012 08 21, 21:42)
Merginos - apsvieskit  smile.gif Kaip suprantu dabar viska vezate i Debreceno gatve? I Turgaus gatve nebe?  g.gif Ir kaip tas centras vadinasi Debreceno gatveje? Noriu zadetu saldumynu ten nuvezti, tik niekaip neprisiruosiu  blush2.gif  Ar sestadieniais dirba?


Elve - jie dirba kaip ir "Gerovės" centras... nors pagalvojau, jei yra grupė, kur gyvena vaikai, tai turi dirbti kažkas ir savaitgalyje...
ar turi Romos tel.? pasiskambintum jai... g.gif

ten toks keistas privažiavimas, Debreceno 48. Pro Gorkio kokią ten mokyklą, kiemais kiemais ir patenki.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 22 rugpjūčio 2012 - 14:18
Ok, pusę šiandie parsinešiau,kitus ryt. Tai nuo ryt gali ir užsukt 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės po pietų važiuoju pas Roma,jai kam kas keleta psl.atgal mano tel.nr NEKELSIU RAGO NUO 11,30 IKI 12,00 IR NUO 14 IKI 15,30 VAL.
Atsakyti
Tai aš supratau,kad mano Saulytės brangusis pajams, tai jūsų ir nebetrukdysiu 4u.gif
Atsakyti