Įkraunama...
Įkraunama...

* * * Š i l a l ė s p l e p u t ė s * * *

QUOTE(bagge @ 2012 01 25, 13:30)
Aš su pirmuoju savo tai vėlai išėjau į lauiką gal po kokų poros mėn ir tai susirgom. Tai paskui be pavasario nėjom ir viskas gerai būdavo
bet mes dažnai vėdindavomės kambarius.

O as pernai su mazule negalejau eit, nes ziaurus salciai buvo, ir namus sunku pravedint buvo, nes abu vaikai namie tuo metu sedejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 01 25, 14:29)
Kada planuojat savo leliukus i darzeli leist?



Tu čia api mažuosius?

Mano didysis šią savaitę po kokių trijų mėnesio pertraukos išėjo. Vakar klausiu ar patinka/nori į darželį jau? Sako ne, bet darbų ten daug turiu...
Klausiu: kokių?
-Ai žinai, piešti spalvoti, pieššti...
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bagge @ 2012 01 25, 13:32)
Tu čia api mažuosius?

Mano didysis šią savaitę po kokių trijų mėnesio pertraukos išėjo. Vakar klausiu ar patinka/nori į darželį jau?  Sako ne, bet darbų ten daug turiu...
Klausiu: kokių?
-Ai žinai, piešti spalvoti, pieššti...
mirksiukas.gif

apie maziukus g.gif
mano dickis pasisokinedamas i darziuka eina, aukletoja labai faina turim. Buvo cia menuo bardako, kai abi aukletojos sirgo, kasdien vis kita, vaikui tikrai buvo stresas ir su asarom ejo.
O del maziukes ne nezinau, kaip bus. grupes tai rugsejui formuojamos. Siu metu rugsejui maniske bus per maza, o jei kitu, tai bliam, dar 8 menesiai namie, bet jau be jokiu pajamu is mano puses unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 01 25, 14:38)
apie maziukus g.gif
mano dickis pasisokinedamas i darziuka eina, aukletoja labai faina turim. Buvo cia menuo bardako, kai abi aukletojos sirgo, kasdien vis kita, vaikui tikrai buvo stresas ir su asarom ejo.
O del maziukes ne nezinau, kaip bus. grupes tai rugsejui formuojamos. Siu metu rugsejui maniske bus per maza, o jei kitu, tai bliam, dar 8 menesiai namie, bet jau be jokiu pajamu is mano puses unsure.gif




bet juk nebūtinai nuo rugsėjo pradėt lankyt? Juk galima kažkaip nuo pasirinkto laiko, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(bagge @ 2012 01 25, 13:42)
bet juk nebūtinai nuo rugsėjo pradėt lankyt? Juk galima kažkaip nuo pasirinkto laiko, ar ne?

vilniuj nieks vietos nelaiko schmoll.gif
Atsakyti
Labas

Natinos pupytę su tortadieniu happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(žanin @ 2012 01 25, 19:26)
Labas

Natinos pupytę su tortadieniu  happybday.gif

aciu, as vis prisimenu, kaip vaziavai savo rugsejinuke gimdyt wub.gif
Atsakyti
Ale išsislapstė visos unsure.gif
Matyt ruošiatės šalčiams mamytės g.gif
Vakar ir užvakar taip traukė eit į lauką su vaikais. Ale kur tu čia lysi abiems gerklės, o mažasasis dar ir zarazas platinantis žalias doh.gif
Namie darbų iki kaklo ale jau taip pabodo viskas, net nebežinau ką čia sugalvojus. O ką kitos mamytės daro kai namų rutina smaugti ima?
Atsakyti
QUOTE(bagge @ 2012 01 27, 10:36)
Ale išsislapstė visos unsure.gif
Matyt ruošiatės šalčiams mamytės g.gif


eina i kirpykla lotuliukas.gif
o jei rimtai, negavau rytojui kirpejos silalej doh.gif verysad.gif
Cia man sunkiau istrukt, kol iki centro nulekciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bagge @ 2012 01 27, 10:36)
Ale išsislapstė visos unsure.gif
Matyt ruošiatės šalčiams mamytės g.gif
Vakar ir užvakar taip traukė eit į lauką su vaikais. Ale kur tu čia lysi abiems gerklės, o mažasasis dar ir zarazas platinantis žalias  doh.gif 
Namie darbų iki kaklo ale jau taip pabodo viskas, net nebežinau ką čia sugalvojus. O ką kitos mamytės daro kai namų rutina smaugti ima?


labs.jooo,ruosiames didiesiems saltukams biggrin.gif
sakai zaraza platina g.gif nepasigavom mes dar ta zalia zaraza cool.gif o galetu biggrin.gif

man kai pabosta-nieko nedarau namie biggrin.gif uztat kita diena kiek veiklos buna biggrin.gif siaip nieko ispudingo nedarau kai uzknisa kuistis po namus.kartais i kaima islekiam,pas draugus,kurie ir turi tik menesiu vyresni uz manaja zuiki,arba pas maniskio sese.na ir laukas.vakar ejom iki savivaldybes-traukiau abu ant rogiu rolleyes.gif patiko abiems,faustas laike sese.tik kad musu roges biski per mazos vezt dviem iskart biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 01 27, 11:46)
labs.jooo,ruosiames didiesiems saltukams biggrin.gif
sakai zaraza platina g.gif  nepasigavom mes dar ta zalia zaraza cool.gif  o galetu biggrin.gif 

man kai pabosta-nieko nedarau namie biggrin.gif  uztat kita diena kiek veiklos buna biggrin.gif  siaip nieko ispudingo nedarau kai uzknisa kuistis po namus.kartais i kaima islekiam,pas draugus,kurie ir turi tik menesiu vyresni uz manaja zuiki,arba pas maniskio sese.na ir laukas.vakar ejom iki savivaldybes-traukiau abu ant rogiu rolleyes.gif  patiko abiems,faustas laike sese.tik kad musu roges biski per mazos vezt dviem iskart biggrin.gif

maiau mačiau kaip traukei thumbup.gif

Nuo rutinos labai gelbsti nosies iškišimas laukan, aišku ne išeitis kai vaikai serga, bet aš kažkaip pasikraunu pati gavus šviežio oro. Kasdien iškišt nosies nepavyksta, bet va bent kas antrą dieną lendu laukan, dažniausiai su Rimvydu, kartais ir viena iki kokios pardos nulekiu. O va dabar vietoj to kad dulkes valyčiau ir grindis siurbliuočiau sėdžiu čia, čia juk irgi pramoga, ne visada prisėst kas leidžia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ok, baigiu mėgautis kakava su torčiuku ir einu draugaut su skuduriuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 12:36)
maiau mačiau kaip traukei  thumbup.gif

Nuo rutinos labai gelbsti nosies iškišimas laukan, aišku ne išeitis kai vaikai serga, bet aš kažkaip pasikraunu  pati gavus šviežio oro. Kasdien iškišt nosies nepavyksta, bet va bent kas antrą dieną lendu laukan, dažniausiai su Rimvydu, kartais ir viena iki kokios pardos nulekiu. O va dabar vietoj to kad dulkes valyčiau ir grindis siurbliuočiau sėdžiu čia, čia juk irgi pramoga, ne visada prisėst kas leidžia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ok, baigiu mėgautis kakava su torčiuku ir einu draugaut su skuduriuku  doh.gif


ir kur matei? g.gif turbut ties pereja g.gif
jo jo,iskisimas i lauka padeda thumbup.gif vakar maniskis mate tave maxej,sake pirkais pampiu.

natina-pas ka norejai eit,i kokia kirpykla?
Atsakyti