Įkraunama...
Įkraunama...

* * * Š i l a l ė s p l e p u t ė s * * *

QUOTE(natina @ 2012 01 27, 11:44)
eina i kirpykla lotuliukas.gif
o jei rimtai, negavau rytojui kirpejos silalej doh.gif  verysad.gif
Cia man sunkiau istrukt, kol iki centro nulekciau doh.gif



Galiu pas draugę (kirpėją) paklaust jei ką. Ar nori?
Parašyk man į až, jei ką.
Papildyta:
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 13:36)
maiau mačiau kaip traukei  thumbup.gif

ok, baigiu mėgautis kakava su torčiuku ir einu draugaut su skuduriuku  doh.gif



Kaip man nusibodo šitas draugas (skuduras) kad tu žinotum. Aš su juo vis riejuos ir riejuos, o jis vistiek mane šaukia "ateik, ateik. Pavalyk, pavalyk..." rrrrrrrrrrr gun_bandana.gif

Po trijų valandų supimo ant rankų, šiaip ne taip Domukas nulūžo. Nebesuprantu kas jam: vėjaraupius niežti/skauda, gerklė, dantys ar viskas kartu? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagge: 27 sausio 2012 - 13:36
Rrasiau, pampu nepirkau,m tik kortelę akyvavausi pamperrsų nuolaoidai. Šeip apsipirkinėjau maisto visakokio.

Bagge, laikykitės, sveikatos jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš tai su pertraukomis, bet susitariau su skuduriukais savo, dabar belieka su siurbliu keles minutės pabendraut ir su šepečiu. Man šiandien prasidėjo atostogos, Rimvydas iškeliavo įš "Rūgpienius". Vakar jau žaislus susikrovė, turėjo kaip vakare varyt pas mano mamą, bet teta paskambino ir pasikvietė iki vakaro pas ją pabūt, tai aš dėl to ramiai su skuduriukais ir bendrauju, kitaip tvarkymasis testūsi kokias dvi dienas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 16:36)
Rrasiau, pampu nepirkau,m tik kortelę akyvavausi pamperrsų nuolaoidai. Šeip apsipirkinėjau maisto visakokio.

Bagge, laikykitės, sveikatos jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O aš tai su pertraukomis, bet susitariau su skuduriukais savo, dabar belieka su siurbliu keles minutės pabendraut ir su šepečiu. Man šiandien prasidėjo atostogos, Rimvydas iškeliavo įš "Rūgpienius". Vakar jau žaislus susikrovė, turėjo kaip vakare varyt pas mano mamą, bet teta paskambino ir pasikvietė iki vakaro pas ją pabūt, tai aš dėl to ramiai su skuduriukais ir bendrauju, kitaip tvarkymasis testūsi kokias dvi dienas  lotuliukas.gif


ai jo,netaip parasiau doh.gif

megsta Rimvydas rugpienius? bigsmile.gif vienas pabuna?maniskis be musu nebutu doh.gif nors pas mano tevus patina but,bet be musu schmoll.gif
Atsakyti
Rugpieniais vadinam dabar kaimuką savo, nes tas multikas jam "ant bangos " dabar, tai net katinas kaime yra "matroskinu" perkrikštytas ir šuo "šariku"
O vienas būna. Jau nuo vakar susikrovė tašes ir sakė kad penktadienį važiuos į Pajūrį, tai tenka pildyt jo norus, močiutė su seneliu laukia, man poilsis gaunas dalinai, tai ko ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 17:58)
Rugpieniais vadinam dabar kaimuką savo, nes tas multikas jam  "ant bangos " dabar, tai net katinas kaime yra "matroskinu" perkrikštytas ir šuo "šariku"
O vienas būna. Jau nuo vakar susikrovė tašes ir sakė kad penktadienį važiuos į Pajūrį, tai tenka pildyt jo norus, močiutė su seneliu laukia, man poilsis gaunas dalinai, tai ko ne  lotuliukas.gif

thumbup.gif niu saunuolis koks.ir tikrai-paciai tau ramiau pabut.

mazoji neuzmigo antro miegelio,daves males po lovyte,tai iskeliau dabar,niu paskui kada benueis gult,jei uzmigtu.

rimanciau-o kaip tavo panele?vis dar rami mergina?vis maitini?
Atsakyti
ramumas sąlyginis dalykas, bijau prisišnekėt. maitinu pati. Jei viskas gerai tai ji neverkia, bet jei tik vos jai užsimanius neduosi valgyt, tada teks gero koncerto pasiklausyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 20:48)
ramumas sąlyginis dalykas, bijau prisišnekėt. maitinu pati. Jei viskas gerai tai ji neverkia, bet jei tik vos jai užsimanius neduosi valgyt, tada teks gero koncerto pasiklausyt  lotuliukas.gif


manoji ir pamenu-valgo ir miega thumbup.gif ir valgydavo daznai,pamiega,po poros valandiniu nepilnai-jau cepsi,jau verkslena,tik patraukia,ir vel miega.koks geras pirmas menesiukas jos buvo wub.gif man labai patiko maitint blush2.gif gera prisimint,kad netrumpai maitinau(sausio pradzioj jau baigiau,nebedaviau nakciai,nes buvo tik atsigerimas,ir tai neuztekdavo jau,vel zirzdavo gert).ir svarbu nesupanikuot,kad gali trukt pienelio. mirksiukas.gif

blyn nejauku bute daros,saltoka,kai lauke spaudzia.nors laikos 18,mums tai normaliai,iprate prie vesumos,karscio nepernesam doh.gif
Atsakyti
Vėsoka pas jumi sad.gif
mes bent kol kas nesiskundžiam, pakankamai šilta. Šildytuvą jungiam tik prieš maudynes, kad išsimaudžius šilčiau būtų rengti.
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 22:50)
Vėsoka pas jumi sad.gif
mes bent kol kas nesiskundžiam, pakankamai šilta. Šildytuvą jungiam tik prieš maudynes, kad išsimaudžius šilčiau būtų rengti.

vesoka,bet zinok mums normaliai,ir mazoji nebuna salta-rankytes visad siltos,buna bodukas,maikute,ir koks megztukas(sukneles rauna salin,kelia i virsu doh.gif ).as kai pamenu kad kai jusu name apacioj gyvenom,ir ziema iki 12-13nukrisdavo...brrrr....
kazin,kas gyvena ten dabar? g.gif
Atsakyti
ten su mažu leliuku gyvena, sako pastoviai šildytuvas įjungtas, tas butas tai pastoviai vaisingas smile.gif Per tą laiką kai mes gyvenam, tai buvo kokie 4-5 nuomininkai ir 3 šeimos susilaukė vaikiukų ten bebūnant mirksiukas.gif
Jei kam yra problemų, reikia pasiulyt šitą butą išmėgint mirksiukas.gif
Atsakyti
labaryt,
natinos mergyte su prabegusiu gimtadieniu 4u.gif
mes irgi salam,bet ne taip baisiai kaip pernai,tada pastoviai budavo ijungtas sildytuvas,dabar irgi jo reikia,bet jau nebetiek kiek pernai ax.gif
as kai tvarkausi maziu pas mama nuvedu,tada muzikyte pasileidziu ir kiek to mano tvarkymo kai nedidelis butukas ax.gif
tas butas panasus i maximoj kur yra sidabras auksas,ten irgi sake kede tokia,nespeja keistis pardavejos,nes ir darbo valandos ilgos ir kelios pastojo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimančius @ 2012 01 27, 23:21)
ten su mažu leliuku gyvena, sako pastoviai šildytuvas įjungtas, tas butas tai pastoviai vaisingas smile.gif Per tą laiką kai mes gyvenam, tai buvo kokie 4-5 nuomininkai ir 3 šeimos susilaukė vaikiukų ten bebūnant  mirksiukas.gif
Jei kam yra problemų, reikia pasiulyt šitą butą išmėgint  mirksiukas.gif

thumbup.gif
tik tiek,kad ten salta,bent jau mes kai budavom tai brrr....va siryt saulyte sviecia i langus,jaukiau iskart.kazin,kiek salnos sianakt buvo? g.gif
reikia iki pardes kokios,ar turgelio-faustui kojiniu storesniu,bet paduku tuo guminiu,nes niu jau jam kaip kojines nelaiko doh.gif pastoviai sudrasko doh.gif
labas 4u.gif
Atsakyti