Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(lenada @ 2012 10 31, 12:41)
tas tai aisku smile.gif  Tiesiog gi negali sau kiekviena diena tuo paciu klausimu burti, del to ir klausiu. As tik pradejau tuo dometis, tai kitiems zmonems tikrai nedrisciau atsakyti i ju klausimus smile.gif


O as prisimenu save pradzioje, atsakinedavau drasiai i kitus zmoniu klausimus ir nesiparinau.. Ale turbut man nerupejo ir nebijojau, as iskart perspejau zmogu, kad as dar naujoke, kad tai tik mano sapaliones ir mano interpretacijos ir kad nereikia visko priimti kaip uz gryna piniga, kad dar tik treniruojuos.. Ir juolabiau protingas zmogus pats pasirenka ar jam ta kortu informacija/ interpretacija priimti ar ne smile.gif Nu ir va prasau, labai daug geros praktikos gavau, daug reiksmiu suzinojau kortu, kurios reiskiasi asmeniskai tarkim man, suzinojau daug reiksmiu... Kazkaip man ant kitu zmoniu praktika buvo geresne, nors ziuredavau visas situacijas su manimi, tai irgi neblogai... Svarbiausia kaip ir nei viena mergina sakiusi yra, rasykis kortas, rasykis reiksmes.. Manau tai svarbiausia, o kad taro temas perskaitysi ir iskart kazkas tau paaiskes - NESAMONE. Kiti gali skaityti desimt kartu, kaip nesiria galai, taip ir nesiris... Patariu viska rasytis i sasiuvini, arba i kompa kiekviena reiksme... Tiesi korta/ Apversta korta... SEKMES smile.gif

O klausimai.... klausti gali visko ko tik tavo sirdis geidzia ir kortos dazniausiai tikrai tau atsakys ir duos atsakyma arba uzuomina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 10 31, 22:11)
O as prisimenu  save pradzioje, atsakinedavau drasiai i kitus zmoniu klausimus ir nesiparinau.. Ale turbut man nerupejo ir nebijojau, as iskart perspejau zmogu, kad as dar naujoke, kad tai tik mano sapaliones ir mano interpretacijos ir kad nereikia visko priimti kaip uz gryna piniga, kad dar tik treniruojuos.. Ir juolabiau protingas zmogus pats pasirenka ar jam ta kortu informacija/ interpretacija  priimti ar ne smile.gif  Nu ir va prasau, labai daug geros praktikos gavau, daug reiksmiu suzinojau  kortu, kurios reiskiasi asmeniskai tarkim man, suzinojau daug reiksmiu... Kazkaip man ant kitu zmoniu praktika buvo geresne, nors ziuredavau visas situacijas su manimi, tai irgi neblogai... Svarbiausia kaip ir nei viena mergina sakiusi yra, rasykis kortas, rasykis reiksmes.. Manau tai svarbiausia, o kad taro temas perskaitysi ir iskart kazkas tau paaiskes - NESAMONE. Kiti gali skaityti desimt kartu, kaip nesiria galai, taip ir nesiris... Patariu viska rasytis i sasiuvini, arba i kompa kiekviena reiksme... Tiesi korta/ Apversta korta... SEKMES smile.gif

O klausimai.... klausti gali visko ko tik tavo sirdis geidzia ir kortos dazniausiai tikrai tau atsakys ir duos atsakyma arba uzuomina smile.gif



Aciu uz patarimus thumbup.gif tikrai dekinga 4u.gif
Atsakyti
gal galėtų kas paprotint kaip su taro kortomis nustayti bent apytikriai laiką?
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 11 02, 16:40)
gal galėtų kas paprotint kaip su taro kortomis nustayti bent apytikriai laiką?

skaiciau vienoje knygoje toki varianta, pvz. klausimas butu toks kokiais metai istekesiu/pagimdysiu ir pan. Dedi kortas po viena 2012, 2013,2014 ir t.t. pagal iskritusios kortos reiksme ir matysis kokiais metais. (Ta pati galima ziureti ir pamenesiuis, dienomis)
Atsakyti
QUOTE(malram @ 2012 11 02, 14:40)
gal galėtų kas paprotint kaip su taro kortomis nustayti bent apytikriai laiką?


Hmz, o kam tu ta laika nori nustatyti? smile.gif

Taip daug suzinai, o tu dar nori zinoti kada bigsmile.gif ot kokia...

As laiko tai nenustatineju, nes cia man biski atrodo bergzdias reikalas. Pagal viska -daugelyje knygu taip pat raso, kad pentakliai- ziema, lazdos -pavasaris ir t.t. As i tokias formuluotes, niekada net neziurejau ir nebuvau susigalvojusi jomis remtis. Net nezinau kodel biggrin.gif Taip, kad cia tas laiko nustatymas man nera labai aktualus. Ilgainiui praktikuodamasi pati pastebesi kurios kortos tau rodo greitesni ar trumpesni perioda. Tarkim 8 lazdos ane, ir taip jau aisku, kad viskas vyksta greitai.. O jei koks pakabintas, saikingumas, 4 kardai ir t.t... Pati supranti kiek tai gali laiko testis ir trukti. Sunku man labai atsakyti i sita klausima. As manau cia dauguma tarologu diskutuoja ir abejoju ar visi vienareiksmiskai sutaria tarpusavyje siuo klausimu ,, ar imanoma nustatyti laika kortomis,,.. Mano nuomone, kad nelabai imanoma.. o kaip kiti susigalvoja burti 5 metus i prieki, tai isvis apie tokius burejus, net nesneku rolleyes.gif

Gal kuri nustatinejat.. nezinau
Atsakyti
QUOTE(lenada @ 2012 11 02, 15:56)
skaiciau vienoje knygoje toki varianta, pvz. klausimas butu toks kokiais metai istekesiu/pagimdysiu ir pan. Dedi kortas po viena 2012, 2013,2014 ir t.t. pagal iskritusios kortos reiksme ir matysis kokiais metais. (Ta pati galima ziureti ir pamenesiuis, dienomis)


Labai klaidingi pradmenys jei i taro ziurima kaip i prgnoze ilguopkju laikotarpiu - kada istekesiu ir tt. siulau norint susidaryt apytikri vaizda taro idejos pradet skaityt temas taro, ten dauguma atskymu, jei aisku yra noro.
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 11 04, 21:16)
Labai klaidingi pradmenys jei i taro ziurima kaip i prgnoze ilguopkju laikotarpiu - kada istekesiu ir tt. siulau norint susidaryt apytikri vaizda taro idejos pradet skaityt temas taro, ten dauguma atskymu, jei aisku yra noro.

taip suprantu, kad sia knyga reikia ismesti?
Atsakyti
o gal apskritai, kiekvienas turi nusistatyti savo simboliką? Aš suprantu,kad kiekvienas kortų metimas ateitį rodo būtent iš tosios dienos varpinės, bet įvykiai gali keistis, tikiu,kad ateitis nėra nepajudinama, tačiau šiaip įdomu pasidarė, ar galima maždaug numatyti laikotarpį? nes pvz. astrologijoje jie ten matuoja skaičiuoja... nors man nepasitvirtino... smile.gif smalsauju ir tiek
Atsakyti
[Reikia Jūsų blaivaus žvilgsnio smile.gif

Ar toks kortų derinys: kardų riteris/kardų pažas/ir paskutinė korta taurių 6, rodo galimą konfliktinę situaciją?

čia buvo labai įdomiai. Pirmas klausimas buvo apie tai, kad yra situacija ir kokių veiksmų imsis kita pusė, tai krito tos pačios kortos, nepamenu pirmos, bet antra buvo kardų riteris ir toliau kardų pažas. Tada sekantis klausimas kaip klostysis situacija iškrito riteris/kardų pažas/ir paskutinė korta taurių 6.

Tai kaip suprantu tų kardų niekaip man neišvengt smile.gif tik gal galima tikėtis, kad vis tik bus išsiaiškinta ir situacija užsibaigs teigiamai, kaip ir draugiška yra taurių 6 korta.

Būčiau dėkinga jei kas galėtų pakomentuoti kaip iš šalies tai atrodo, nes kai sau analizuoji tai visada kažkaip sunkiai gaunasi, tiksliau nelabai pasitikiu, kad nebandyčiau prie kažkokio rezultato įsivaizduojamo dirbtinai pritraukti.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2012 11 05, 05:15)
[Reikia Jūsų blaivaus žvilgsnio smile.gif

Ar toks kortų derinys: kardų riteris/kardų pažas/ir paskutinė korta taurių 6, rodo galimą konfliktinę situaciją?

čia buvo labai įdomiai. Pirmas klausimas buvo apie tai, kad yra situacija ir kokių veiksmų imsis kita pusė, tai krito tos pačios kortos, nepamenu pirmos, bet antra buvo kardų riteris ir toliau kardų pažas. Tada sekantis klausimas kaip klostysis situacija iškrito riteris/kardų pažas/ir paskutinė korta taurių 6.

Tai kaip suprantu tų kardų niekaip man neišvengt smile.gif  tik gal galima tikėtis, kad vis tik bus išsiaiškinta  ir situacija užsibaigs teigiamai, kaip ir draugiška yra taurių 6 korta.

Būčiau dėkinga jei kas galėtų pakomentuoti kaip iš šalies tai atrodo, nes kai sau analizuoji tai visada kažkaip sunkiai gaunasi, tiksliau nelabai pasitikiu, kad nebandyčiau prie kažkokio rezultato įsivaizduojamo dirbtinai pritraukti.


Labai neaiskus klausimas, kad kazka komentuoti g.gif . As dar traukciau papildomas kortas tauriu 6.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2012 11 05, 14:15)
[Reikia Jūsų blaivaus žvilgsnio smile.gif

Ar toks kortų derinys: kardų riteris/kardų pažas/ir paskutinė korta taurių 6, rodo galimą konfliktinę situaciją?

čia buvo labai įdomiai. Pirmas klausimas buvo apie tai, kad yra situacija ir kokių veiksmų imsis kita pusė, tai krito tos pačios kortos, nepamenu pirmos, bet antra buvo kardų riteris ir toliau kardų pažas. Tada sekantis klausimas kaip klostysis situacija iškrito riteris/kardų pažas/ir paskutinė korta taurių 6.

Tai kaip suprantu tų kardų niekaip man neišvengt smile.gif  tik gal galima tikėtis, kad vis tik bus išsiaiškinta  ir situacija užsibaigs teigiamai, kaip ir draugiška yra taurių 6 korta.

Būčiau dėkinga jei kas galėtų pakomentuoti kaip iš šalies tai atrodo, nes kai sau analizuoji tai visada kažkaip sunkiai gaunasi, tiksliau nelabai pasitikiu, kad nebandyčiau prie kažkokio rezultato įsivaizduojamo dirbtinai pritraukti.

Cia konfliktas ne tarp giminiu?
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2012 11 05, 20:13)
Cia konfliktas ne tarp giminiu?


tai ne konfliktas, bet veikiau šaltas karas, o gal abejingumas ar nesusikalbėjimas, kažko kabėjimas ore. Įdomu iš ko sprendėte, kad tai veiksmas tarp giminių? g.gif
Atsakyti