Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

"viskas meilei, tik gyvenimas visiskai sugriautas" ir kas blogiausia tik iliuziniai lukesciai. Nasta per didele, kad ja panestumet.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2012 11 18, 22:54)
Komentuoju ištrauktas kortas. Pentaklių 7 galbūt rodo jų norą, kad aš pirma imčiausi situacijos gerinimo, pasodinčiau kaip sakoma daigus, parodyčiau dėmesį. Lazdų x, kad prisiimčiau atsakomybę už susidariusią padėtį, tarsi, kad viskas vyksta taip kaip vyksta dėl mano elgesio, dėl mano vienos kaltės. O žvaigždė gal rodo norą, kad parodyčiau draugiškumą, suteikčiau vilties, kad situacija pagerės, santykiai susitvarkys.

Sublime, ką manai, ar bent panašiai mąstau? g.gif

Man neatrodo, kad kortos čia veiksmą rodytų, greičiau, apatiją ir norą 'šventos ramybės'. Visa tai rodo, kad viskas matoma neadekvačiai smile.gif Azu lb gerai parašė apie iliuzijas: šiuo atveju nenorima prisiimti atsakomybės, o gal ir iš vis, nenorima matyti jokių problemų ir tuo labiau jas kažkaip spręsti.
Atsakyti
QUOTE(Sublime @ 2012 11 19, 12:03)
Man neatrodo, kad kortos čia veiksmą rodytų, greičiau, apatiją ir norą 'šventos ramybės'. Visa tai rodo, kad viskas matoma neadekvačiai smile.gif Azu lb gerai parašė apie iliuzijas: šiuo atveju nenorima prisiimti atsakomybės, o gal ir iš vis, nenorima matyti jokių problemų ir tuo labiau jas kažkaip spręsti.


Ačiū už komentarus, dabar jau aiškiau! 4u.gif
Atsakyti
Padėkite interpretuoti: klausiau, ar tinkamą darbą ruošiuosi dirbti: iškrito atsiskyrėlis, nuosaikumas ir velnias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cangoroo: 28 lapkričio 2012 - 15:08
QUOTE(cangoroo @ 2012 11 28, 15:07)
Padėkite interpretuoti: klausiau, ar tinkamą darbą ruošiuosi dirbti: iškrito atsiskyrėlis, nuosaikumas ir velnias.

Is situ triju kortu sunku vienareiksmiskai pasakyti ar darbas tau tinkamas, bet kad sitame periode pasirinkimas teigiamas, tai greiciausiai taip. Pirmiausiai IX arkanas sako, jog butent siame darbe tu igausi galutini aiskuma, ko konkreciai tu zadi siekti siame gyvenimo periode. Galimas daiktas, kad pakeisi poziuri i tai, ka siuo metu laikai prestizu, sekme, pripazinimu, kitaip suvoksi pareiga, pinigu reiksme tavo gyvenime, pacia veiklo kaipo tokia...Galbut isoriskai kazkokiu permainu ir nebus, bet sitas arkanas rodo, kad tuo, ka suvoksi pati sau, tu busi tikrai patenkinta.Astrologiskai IX arkanas atitinka Saturna Vandenyje, kas sako apie isminties igyjima bei asmenines laisves issaugojima (i tai reiktu atkreipti demesi, nes trecia korta XV arkanas). Taigi toliau XIV arkanas patvirtina, kad laukia pakankamai ramus periodas, leidziantis be jokiu dramu ir skausmu vystytis pasirinktoj srity. Greiciausiai pries tai teko gyventi itampos bei stresu rezime smile.gif Na ir XV arkanas smile.gif Cia matomai bus kazkoks konfliktas (nebutinai suprasti, kad konfliktas darp bendradarbiu) is serijos arba tu pati dominuoji arba tave valdo. Cia reikes itin subtilaus priejimo prie reikalo....Na ir jokiu budu nesiimk jokiu nelegaliu veiksmu - Šėtonas gali duoti nuoroda ir i tai...Prisimink sita perspejima, nes dabar gali dar daug ko nezinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2012 11 28, 18:51)
Is situ triju kortu sunku vienareiksmiskai pasakyti ar darbas tau tinkamas, bet kad sitame periode pasirinkimas teigiamas, tai greiciausiai taip.

Dėkui labai 4u.gif Nes man tokia vidinė baimė , ar tikrai sugebėsiu šiame darbe susitvarkyti (čia kriminalinė policija). Prigąsdino mane doh.gif Bet pasirinkimo neturiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cangoroo: 28 lapkričio 2012 - 19:28
QUOTE(cangoroo @ 2012 11 28, 19:28)
Dėkui labai 4u.gif Nes man tokia vidinė baimė , ar tikrai sugebėsiu šiame darbe susitvarkyti (čia kriminalinė policija). Prigąsdino mane  doh.gif Bet pasirinkimo neturiu.  smile.gif

Tada kortos kurkas labiau i tema, nei buvo galima tiketis smile.gif Atkreipk demesi i viska, ka parasiau, ypac i XV arkana. O taip pat i Saturno Vandenyje momenta (IX).
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2012 11 28, 21:20)
Tada kortos kurkas labiau i tema, nei buvo galima tiketis  smile.gif  Atkreipk demesi i viska, ka parasiau, ypac i XV arkana. O taip pat i Saturno Vandenyje momenta (IX).

Būtinai 4u.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, Taro domėtis pradėjau neseniai, todėl traukiu po vieną kortą, kad būtų lengviau interpretuot. Uždaviau du klausimus savo situacijai.
Situacija - labai įskaudino vienas žmogus ir net neturėjau progos jam to pasakyt.
Uždaviau kl. - kaip pasikeistų esama situacija, jei jam parašyčiau ir pasakyčiau, kaip jaučiuosi - iškrito 10 taurių, o į kl. - kaip pasikeistų situacija, jei visgi nieko nedaryčiau - iškrito Jėga (stiprybė).

Gal kuri padėtų interpretuoti? Nes mano galva, abi kortos teigiamos. O gal išvis negalima traukt po vieną kortą arba galbūt pernelyg sudėtingas klausimas vienai kortai ar man - kaip pradedančiąjai? g.gif

Būčiau dėkinga už bet kokius komentarus.
Atsakyti
Taurės visgi yra emocijos, o Jėga- stiprybė. Aš rinkčiausi antrą variantą. Trauk papildomas, jei neaišku, Simona biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti