Įkraunama...
Įkraunama...

Platūs pečiai, siauri klubai

vat ir pas mane panasi problemele, noreciau gitaros formos figuros, deja dievulis pagailejo sad.gif jei lasinukai augtu i uzpakali buciau laimingiausias zmogus pasauly, ale jie auga ant pilvo ir aukstyn.. blush2.gif gal kas patartu kokius pratimukus, kad uzpakalis praplatetu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 30 gruodžio 2006 - 19:34
prisijungiu doh.gif ir pas mane ta pati problema doh.gif bet zinau viena - niekaip mes tu klubu nepraplatinsim, nebent kaip kazkas minejo - svorio priaugt, tada atsiras lasiniu ant klubu ir vizualiai atrodys platesni, bet... atsiras tu paciu lasiniu ir krutines/peciu sryty, todel rezultatas nulinis ir tokio nenoreciau tongue.gif zodziu, kaulu strukturos nepakeisim rolleyes.gif reik ieskot pliusu kitur - gal pas ka krutine grazi (pas mane pvz labai maza doh.gif uztat kojos grazios tongue.gif ir akys rolleyes.gif ), gal talija siaura ar plaukai naturaliai blondiniski tongue.gif
ai merginos, buna didesniu problemu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 03 sausio 2007 - 23:30
mano platus peciai ir storos rankos blush2.gif gal zinote kokius pratimus daryt kad pagrazinti rankas ??
Atsakyti
QUOTE(jurgitele12 @ 2007 04 23, 08:24)
mano platus peciai ir storos rankos  blush2.gif  gal zinote kokius pratimus daryt kad pagrazinti rankas ??


parašiau kelis pratimus temoje "gražios rankos". taip savąsias suformavau, ir labai patinka smile.gif
o kalbant apie siaurus klubus ir plačius pečius, tai pas mane irgi tas pats. kol buvau jaunesnė, tai kažkaip nerūpėjo man tai, džiaugiausi savo siaurais klubais, na, dabar džiaugiuosi savo užpakaliuku, nes pasportuot stengiuosi, tik kad norisi jau moteriškesnei būti... smile.gif
ir iš tikrųjų nėra čia jau kažkokia tragedija. svarbiausia, mažiau apie tai galvot. geriau jau pasistengti išryškint savo privalumus ir jais pačiai džiaugtis, tai nei pačios, nei kiti tų plačių pečių bei siaurų klubų nepastebės wink.gif
Atsakyti
Man opečiai kažkaip greit platėja. Tik daugiau pasportuoju, iškart visi marškinėliai jau per pečius siauri sad.gif Kažkaip vyriškai jaučiuos... nors turiu ir klubus, ir krūtinę, bet tie pečiai tai man nelabai...
Atsakyti
nikeo cia, mielos, nepakeist..naivu manyti, kad klubai praplates, pecia sumazes protest.gif nebent priaugtumet svorio ir tada...bet kartais jie neauga ten, kur nori, o auga ant pilvo, o tai bedos neisprendzia g.gif taigi, nesisielokit group.gif tiesiog slepkit tai..nenaudokit svarku su petukais ryskiais, nes tik dar labiau isryskinsit...del apatines dalies..cia irg yra keleta gudrybiu. nepirkit kelniu, kur nera kiseniu, klubu linija isryskinamai aptempta schmoll.gif geriau pikrti , kur kisenes tokios..nemoku paaiskint doh.gif na kaip vyr.kostiuminiu kelniu. va tokios. kr is sono rankas ikisti galima. nes jos atvimta, apatine dalis optiskai padideja, o sukisusios rankas ten ta pacia gudrybe atliksit mirksiukas.gif mirksiukas.gif sekmes..daugiau kaip ir nesugalvoju..vaizduotes nebera. bet manau, klei pratimukai apgaules pades, nes nikeo nebeleika,,,kuno sandoros nepakeis niekas, deja nono.gif friends.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 11 03, 10:52)
nikeo cia, mielos, nepakeist..naivu manyti, kad klubai praplates, pecia sumazes atliksit mirksiukas.gif  mirksiukas.gif sekmes..daugiau kaip ir nesugalvoju..vaizduotes nebera. bet manau, klei pratimukai apgaules pades, nes nikeo nebeleika,,,kuno sandoros nepakeis niekas, deja nono.gif  friends.gif  ax.gif



Na aš pati esu labai plačios viršutinės dalies - ty pečių - buvau siaurų klubų doh.gif ir 10 kg priaugus - optimaliai sandara nepasikeitė - dar daugiau padidėjo viršutinė dalis - ir krūtinė - ta prasme ..... o patys klubai praktiškai nepasikeitė - aišku viskas nusėdo labiausiai nepageidaujamoj vietoj ant liemens ir gelbėjimosi ratų - bet klubai kaip buvo berniukiški taip ir liko ..... Kiap bebūtų prieš gamtą tuo atžvilgiu nelbai pašokinėsi .... viršus pvz švarkai vistiek mažiausiai 1-2 dydžias didesni nei kelnės ir sijonai ..... niu ir tokios mano išvados ....
Atsakyti
QUOTE(elzė 76 @ 2007 12 11, 13:56)
Na aš pati esu labai plačios viršutinės dalies - ty pečių -  buvau siaurų klubų  doh.gif ir 10 kg  priaugus - optimaliai sandara nepasikeitė - dar daugiau padidėjo viršutinė dalis - ir krūtinė - ta prasme ..... o patys klubai  praktiškai nepasikeitė - aišku viskas nusėdo labiausiai nepageidaujamoj vietoj ant liemens ir gelbėjimosi ratų - bet klubai kaip buvo berniukiški taip ir liko ..... Kiap bebūtų prieš gamtą tuo atžvilgiu nelbai pašokinėsi .... viršus pvz švarkai vistiek mažiausiai 1-2 dydžias didesni nei kelnės ir sijonai ..... niu ir tokios mano išvados ....

Na ir pas mane panašiai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2007 07 04, 12:30)
parašiau kelis pratimus temoje "gražios rankos". taip savąsias suformavau, ir labai patinka smile.gif
o kalbant apie siaurus klubus ir plačius pečius, tai pas mane irgi tas pats. kol buvau jaunesnė, tai kažkaip nerūpėjo man tai, džiaugiausi savo siaurais klubais, na, dabar džiaugiuosi savo užpakaliuku, nes pasportuot stengiuosi, tik kad norisi jau moteriškesnei būti... smile.gif
ir iš tikrųjų nėra čia jau kažkokia tragedija. svarbiausia, mažiau apie tai galvot. geriau jau pasistengti išryškint savo privalumus ir jais pačiai džiaugtis, tai nei pačios, nei kiti tų plačių pečių bei siaurų klubų nepastebės wink.gif

jeigu avatare tavo nuotrauka, tai tavo peciai idealus rolleyes.gif Manau placius pecius visi skirtingai isivaizduoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 15, 22:05)
jeigu avatare tavo nuotrauka, tai tavo peciai idealus  rolleyes.gif  Manau placius pecius visi skirtingai isivaizduoja  unsure.gif

kaip seniai buvau čia užklydus blush2.gif
taip, nuotraukoj aš, bet tai joje nesimato normaliai, kokie tie mano pečiai. aišku, nėra jau tokie platūs, kaip pas vyriškius būna. gal ir net visiška norma. bet jei imsim santykį tarp klubų ir pečių (krūtinės ląstos), tai rezultatas toks, kad dydžiai skiriasi. man suknelę nusipirkti yra problema. jei viršuj viskas gražu, tai apatinė dalis kabo ir prašosi siaurinama, jei apačioj gerai, tai į viršų neįsispraudžiu verysad.gif be to, mano krūtinės dydis 75C, bet krūtys toli viena nuo kitos. net jei užsidedu ir push up liemenėlę, lieka nemažas tarpas... kai svėriau 5-6 kg daugiau, tai visi riebaliukai kaupėsi ant liemens, tai tada iš vis žiauriai atrodė doh.gif todėl svorio priaugimas tikrai nepadės paplatint klubų. dabar bent jau išryškėjo talija, tai labai dėl to džiaugiuosi ax.gif aš dar viliuosi, kad klubai praplatės bent kiek po gimdymo (nors dar nesilaukiu, bet tikiuosi per artimiausius porą metų nestuke.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Labas, kur rasti ta tema "grazios rankos"? smile.gif
Atsakyti
Aš irgi nerandu tos temos "gražios rankos" ax.gif
Atsakyti