Įkraunama...
Įkraunama...

Pardavimų vadybininkės

QUOTE(Dinka* @ 2012 04 03, 13:43)
oOoo, gryžo Čalykušu ir pribėrė krūvą klausimų ir pasakojimų. Smagu, tema atgijo  thumbup.gif


Viename psichologiniame profesinio tobulėjimo seminare teko išgirsti apie inkarus- tai tokie metodai, žodžiai ir veiksmai, kuriuos naudojant klientą imi valdyti lyg marionetę- patrauk už tinkamos virvelės - ir kelias pardavimui bus atviras...


Na matai Dinka, reikia palaikyt tema, labai idomi ir naudinga, smagu, kad atsiliepete.
Beje, minejai, kad esi pardavimu grupes vadove, tai turetum buti sukaupusi pakankamai nemaza patirti. Gal gali pasidalinti patirtimi kaip link to ejai.

Beje, apie psichologinius inkarus: http://saviugdosklub...enu-seimininku/ Deja, nedalyvavau. Kazkaip pabijojau, kad vedama tiek rusiskai tiek lietuviskai, nes rusiskai nesuprantu.

Prie to pacio, gal kuri esate sio NLP klubo ( http://saviugdosklub...category/nlp-2/ ) nare? As pati paskaitinejau ju puslapi, seminaru temas, atrodo visai idomu ir naudinga.

QUOTE(wilioke @ 2012 04 03, 19:03)
Ką gi, merginos... aš noriu papasakoti apie aktyviųjų pardavimų vadybininkių/projektų vadovių būseną. Ji vadinasi "galiu būti bet kuom, tik ne pardavimuose" arba " gerai ten, kur mūsų nėra".


Nagi, merginos, patvirtinkite arba paneikite mano žodžius smile.gif ar Jums pažįstama ši būsena smile.gif

Na as pardavimuose kaip ir minejau esu gera pusmety. Nezinau kaip kitos, bet pati nei karto nepajauciau, kad esu ne ten, kur tureciau buti. Savo planus kuo puikiausiai igyvendinu, bet as dirbu greituosiuose pardavimuose, su klientais susitikti tenka labai retai.

Manau isties labai naudinga stebeti gerai dirbancius kolegas. Dar mano pastebejimas, kai atejau i pardavimus gaudziau kiekviena senbuvio zodi, kiekviena minti, pastebejima. Dabar matau, kad daugelis naujoku neatkreipia pakankamai demesio i pastabas ir toliau dirba pagal savo neteisinga technika. Todel butina atsiriboti, negalvot, kad tave kritikuoja, kazka darai blogai, o jei kritikuoja tik plot rankom, nes tai tau parodo tavo klaidas.

Manau vienas dziugiausiu dalyku pardavimu srity yra atlyginimas ir idomus, nenuobodus, verciantis i prieki judeti darbas.
Nepaslaptis, kad kiekvienoj imoneje pardavimu vadybininkai uzdirba daugiausiai, tik nuo taves priklauso koki sau pasidarysi pelna. Kad jis didetu privalai judeti pats i prieky, dometis naujovemis, nestoveti vietoje.

Beje, kiek laiko pacios esate pardavimuose? Per kiek laiko padarete karjera? Ar jauciates profesionalemis?
Dar idomu kai stipriai jusu imones investuoja i darbuotojus, siuncia juos i mokymus?
Papildyta:
Beje, dar idomus straipsnis paskaitymui: Apie NLP pardavimo vadybininkams http://saviugdosklub...-vadybininkams/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čalykušu: 03 balandžio 2012 - 18:32
Wilioke- pasirašau praktiškai po visu tavo tekstu. Buvo ir man tokia būsena, bet iškart stengiuosi ją vyti šalin, kai aplanko asmeninės abejonės: kodėl kiti padaro, o man nesiseka...

Čalykušu, aš buvau mūsų įmonės rengiamama seminare apie tuos inkarus, viskas vyko lietuvių kalba, aišku lektorius buvo kitas. Tikrai buvo smagu, įdomu ir pasisėmiau minčių, emocijų ir kitokio supratimo...

Aš esu prisiregistravusi, esu narė NLP klube, tik nei karto gyvai dar nedalyvavau jų seminare wink.gif

Dėl pardavimų vadovės- taip jau nutiko, kad pakilau karjeros laipteliu savo pagrindinėje bendrovės. Dabar būdama motinystės atostogose nusprendžiau "netinginiauti", kaip kas mano, o lygiagrečiai vaikučių auginimo padirbėti, patobulėti ir papildomai uždirbti. Dabar dirbu dviejose MLM kompanijose. Pasakysiu tik viena- sekasi lygiai tiek, kiek įdedi pastangų...Mažiau dirbi- mažiau sekasi... Bet po sąstingio kaip sunku vėl iš naujo išjudinti visą traukinį!!!! Rekomenduoju niekada nesustoti, jei tik yra galimybė. Man koją dažnai pakiša vaikų ligos sad.gif
Atsakyti
Taip, šiais laikais interneto platybėse galima rasti tiek įdomybių... aš labai patarčiau netgi tiems, kurie neįsivaizduoja savo darbo pardavimuose, paraleliai mokintis pardavimų meno. Tai labai praverčia gyvenime. Mes juk nuolat kažką pardavinėjame emocijų lygmenyje - užmezgame draugystes, bandome jas palaikyti, darome kažką gero kitiems, tam, kad gėris grįžtų pas mus... Visa tai susiveda į emocijų pardavimus. Išmokus pardavimų meno, net darbintis yra lengviau, ar susipažinti su naujais žmonėmis - nes išmokstame pateikti savo prekes, tuo pačiu ir save. Juk šiais laikais, kai konkurencija kiekvienoje srityje labai aktyvi, klientas perka ne TĄ produktą/paslaugą, kuris patiko, bet pas TĄ pardavėją, kuris įrodė, kad produktas/paslauga reikalingas/naudingas.

Aš džiaugiuosi, kad merginos, aktyviai nurodo nuorodas, kur galima rasti įdomios informacijos. Aš visgi daug informacijos skaitau rusų, anglų kalba. Ji įvairesnė, jos daugiau.. Be to, taip stengiuos lavinti užsienio kalbos įgūdžius, kad neprimirščiau.
Atsakyti
Tikra tiesa, kad in ternete visko galybė, net galva sukasi- nežinai nuo ko pradėti.
Wilioke, gal kokią nuorodą labiausiai įdimintino skaityto straipsnio paskutiniu metu? tinka man ir rusiškai, ir angliškai- tai iš tiesų puikus kalbų lavinimo dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke @ 2012 04 04, 19:24)
Taip, šiais laikais interneto platybėse galima rasti tiek įdomybių... aš labai patarčiau netgi tiems, kurie neįsivaizduoja savo darbo pardavimuose, paraleliai mokintis pardavimų meno. Tai labai praverčia gyvenime. Mes juk nuolat kažką pardavinėjame emocijų lygmenyje - užmezgame draugystes, bandome jas palaikyti, darome kažką gero kitiems, tam, kad gėris grįžtų pas mus... Visa tai susiveda į emocijų pardavimus. Išmokus pardavimų meno, net darbintis yra lengviau, ar susipažinti su naujais žmonėmis - nes išmokstame pateikti savo prekes, tuo pačiu ir save. Juk šiais laikais, kai konkurencija kiekvienoje srityje labai aktyvi, klientas perka ne TĄ produktą/paslaugą, kuris patiko, bet pas TĄ pardavėją, kuris įrodė, kad produktas/paslauga reikalingas/naudingas.

Aš džiaugiuosi, kad merginos, aktyviai nurodo nuorodas, kur galima rasti įdomios informacijos. Aš visgi daug informacijos skaitau rusų, anglų kalba. Ji įvairesnė, jos daugiau.. Be to, taip stengiuos lavinti užsienio kalbos įgūdžius, kad neprimirščiau.

Tikrai butu idomu paskaitineti ka, man tinka angliskai taip pat kaip Dinkai smile.gif

O siaip viskas labai grazu ir teisybe ka rasote. Sutinku su viskuo. Tik noretusi kazko konkreciai, rekomendaciju, nuorodu, knygu, seminaru, kurie verti demesio. Nes visa kita galima pakalbet, tai tiesa, bet tai daugiau lieka tokios filosofijos lygmeny. Pastaruoju metu i konkrecius savo klausimus, reikalavimus darbe sulaukiu butent kazkokiu neapibreztu ats..

Asmeniskai as nebuvus jokiam seminare, tai nieko parekomenduoti negaliu. Knygu ir perskaicius vienetus. Dar tik pradedu, tai tikrai viskas bus naudinga smile.gif Domejausi A. Karaliaus seminarais, bet padariau isvada, kad nelabai kokybiski jie. Man asmeniskai patiko sio seminaro aprasymas ir atsiliepimai : http://www.mindgasmic.com/pract.htm . Taciau tokia kaina nelabai galiu siuo metu moket. Gal kuri dalyvavot?

O del to nusivylimu pardavimuos, tai galvoju gal man jo niekada nebuvo, nes visada kol kas sekesi daryti tiklus g.gif
Atsakyti
Čalykušu, gal gali parašyti su kokiu produktu / paslauga dirbi? ax.gif
Labai smagu, kad nusivylimų nebuvo- tai didžiulė motyvacija judėti toliau...

Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 04 05, 09:24)
Čalykušu, gal gali parašyti su kokiu produktu / paslauga dirbi?  ax.gif
Labai smagu, kad nusivylimų nebuvo- tai didžiulė motyvacija judėti toliau...

As dar visai zalia telemarketingo vadybininke. Pardavineju vieno mobiliojo operatoriaus planus ir telefonus ir t.t. , na ta prasme : "Laba diena, Jums skambina ... is ... " biggrin.gif Esu patenkinta kol kas, viskas ok. Ta motyvacija matyt del to ir yra, kad viskas gerai sekas.. Va jei dugne sedeciau, tai sunku but prisiverst stengtis g.gif

Labai dziaugiuos, kad butent cia atejau po universiteto. Nors toki darba gali dirbti bet kas, issilavinimas nulis sveiku, taip sakant, bet jauciu kokia didele patirti gaunu. smile.gif Gerai, kad taip viskas pasisuko ir neilindau i kokia administratores kede.

Ateity noreciau dirbti pardavimuos, taciau uzsienio kalba, manau didesnes galimybes, atlyginimas, geresnes salygos. Tik nezinau del produkto / paslaugos.

Dinka,

O su kokiu produktu / paslauga Jus dirbat? Kaip atsidurete pardavimuos? Papasakokit savo istorija, idomu rolleyes.gif
Atsakyti
Plačiau domėtis pardavimų menu pradėjau tada, kai tiesiogiai su tuo susidūriau ir supratau, kad mano žinių mažoka.

Į daugelio mūsų pareigas įeina naujų klientų paieška. Todėl kasdieniniame darbe neapsieiname be vadinamųjų "šaltų skambučių".

Man labai patiko šis filmukas:

http://saviugdosklub...mbuciai-rusu-k/

Ar neatpažįstame savęs pradiniame etape?

Po to pradėjau domėtis giliau ir radau labai neblogų puslapių:

http://bizlog.ru/topic11661.html (failai rusų kalba/labai koncentruota medžiaga iš seminaro)

http://www.wayseller.ru

Vėliau įdėsiu naujų nuorodų...
Atsakyti
p. s. nieko neturiu pries administratores biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(wilioke @ 2012 04 05, 18:59)
Plačiau domėtis pardavimų menu pradėjau tada, kai tiesiogiai su tuo susidūriau ir supratau, kad mano žinių mažoka.

Į daugelio mūsų pareigas įeina naujų klientų paieška. Todėl kasdieniniame darbe neapsieiname be vadinamųjų "šaltų skambučių".

Man labai patiko šis filmukas:

http://saviugdosklub...mbuciai-rusu-k/

Ar neatpažįstame savęs pradiniame etape?

Po to pradėjau domėtis giliau ir radau labai neblogų puslapių:

http://bizlog.ru/topic11661.html  (failai rusų kalba/labai koncentruota medžiaga iš seminaro)

http://www.wayseller.ru

Vėliau įdėsiu naujų nuorodų...


Nu kaip gaila, kad viskas rusiskai sad.gif Nu esu tos kartos vaikas, kur rusu nei bum bum.. Reik mokintis, ale tokia sunki ta kalba atrodo.. Gal ka angliskai ?

Informacija apie saltus skambucius man labai i tema butu smile.gif
Atsakyti
Wilioke, aciu, butinai perziuresiu wink.gif

QUOTE(Čalykušu @ 2012 04 05, 17:56)
Dinka,

O su kokiu produktu / paslauga Jus dirbat? Kaip atsidurete pardavimuos? Papasakokit savo istorija, idomu  rolleyes.gif


nevadink manęs Jūs, jaučiuos tokia senutė, kokia nesu 4u.gif

Mano situacija, kaip čia pasakius- trejopa...Nes pagrindinis mano darbas, kur dabar esu vaiko priežiūros atostogose- esu pardavimų vadovė, o produktai- mažmeninė ir didmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais.
dabar, būdama atostogose, papildomai dirbu du darbus. Vienas- finansų konsultantė, produktas gyvybės draudimas. Kitas- tinklinis marketingas, konsultantė, produktai- kosmetikos priemonės.
visi trys darbai labai tarpusavyje skiriasi, bet turi vieną bendrą bruožą- tai pardavimai. Labiausiai aktyvūs pardavimai būtų gyvybės draudimo produktai.

Prieš tai dirbau adminitratore- labai patiko, ir labai daug patirties įgijau, reikalingos prekybai 4u.gif Paminėsiu- laiko planavimas, problemų sprendimas, sprendimų priėmimas ir vykdymas savo kompetencijos ribose, bendravimas su klientais, partneriais lietuvių ir užsienio kalbomis ir dar daug daug kitų patirčių biggrin.gif

Na aš šiuo momentu neturiu jokių nuorodų, filomų ar kt. medžiagos, kuria galėčiau pasidalinti. Bet jei tokia bus- mielai wink.gif

Kas liečia šaltus kontaktus, skambučius, turėjom paskaitą, turiu konspektą kažkur. Jei jį atrasiu- kažkokiu būdu pasidalinsiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 04 05, 22:12)
Wilioke, aciu, butinai perziuresiu wink.gif
nevadink manęs Jūs, jaučiuos tokia senutė, kokia nesu  4u.gif

Mano situacija, kaip čia pasakius- trejopa...Nes pagrindinis mano darbas, kur dabar esu vaiko priežiūros atostogose- esu pardavimų vadovė, o produktai- mažmeninė ir didmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais.
dabar, būdama atostogose, papildomai dirbu du darbus. Vienas- finansų konsultantė, produktas gyvybės draudimas. Kitas- tinklinis marketingas, konsultantė, produktai- kosmetikos priemonės.
visi trys darbai labai tarpusavyje skiriasi, bet turi vieną bendrą bruožą- tai pardavimai. Labiausiai aktyvūs pardavimai būtų gyvybės draudimo produktai.

Prieš tai dirbau adminitratore- labai patiko, ir labai daug patirties įgijau, reikalingos prekybai  4u.gif Paminėsiu- laiko planavimas, problemų sprendimas, sprendimų priėmimas ir vykdymas savo kompetencijos ribose, bendravimas su klientais, partneriais lietuvių ir užsienio kalbomis ir dar daug daug kitų patirčių  biggrin.gif

Na aš šiuo momentu neturiu jokių nuorodų, filomų ar kt. medžiagos, kuria galėčiau pasidalinti. Bet jei tokia bus- mielai wink.gif

Kas liečia šaltus kontaktus, skambučius, turėjom paskaitą, turiu konspektą kažkur. Jei jį atrasiu- kažkokiu būdu pasidalinsiu wink.gif

Ooo but labai smagu smile.gif

As ir truputi domejausi tinkliniu marketingu, bet kol kas labai nedaug. smile.gif
Kas del gyvybes draudimo, mano bendradarbio brolis pradejo butent nuo jo ir ten pasiliko. Dabar taip isisukes i ta srity, vadovu patapes, o atlyginimas superinis 10 tukst. men. Perpektyvos, keliones, mokymai. Subures savo grupe ir labai gerai sekasi, smagu uz zmogu, kai zinai, kad pradzia buvo labai sunki.

Manau, kad tinkliniam marketingui, kaip ir gyvybes draudimui, ir pan sritim, kai veiki daugiau is saves, laisvu grafiku, reikia didesnio pazistamu rato pradziai. rolleyes.gif Aisku galbut pamazu jis isauga.

Na matau Dinka, veikli esi mama, saunu bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2012 04 05, 06:55)
Domejausi A. Karaliaus seminarais, bet padariau isvada, kad nelabai kokybiski jie. Man asmeniskai patiko sio seminaro aprasymas ir atsiliepimai : http://www.mindgasmic.com/pract.htm . Taciau tokia kaina nelabai galiu siuo metu moket. Gal kuri dalyvavot?


mano drauge dalyvavo kazkokiame ivadiniame seminare. tai sake, kad jai patinko, noretu ir i kitus nueit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 06 balandžio 2012 - 07:23