Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - IV

As dar noreciau pas Rima, nu man tai kazkaip pildosi
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2014 06 10, 17:54)
As dar noreciau pas Rima, nu man tai kazkaip pildosi


Man absuliučiai niekas neišsipildė, nors sakė, kad per metus...o praėjo tikrai žymiai daugiau... g.gif
Atsakyti
Aš pernai buvau Runoje, apie dabartį ir praeitį tikrai labai daug pasakė, bet ką pribūrė ateičiai (metams), tai beveik niekas neišsipildė schmoll.gif
Rytoj eisiu pas Rimą, žiūrėsim gal ji geriau "pavaražys" bigsmile.gif
Atsakyti
tai koks Veros naujas nr. ar žinot kas nors?
Atsakyti
Sveiki, gal kas galetu Rimos adresa i az parasyti?
Atsakyti
Vis paskaitau paskaitau Jūsų žinutes su pavydu. Pernai buvau pas Rasa ir pas Rimą, nu niekas man nesipildė,gaila...
Be to esu buvusi gal prieš 8 m. Aukštabalio g. penkiaaukštyje 5 aukšte, kontaktų neišlaikiau nes galvojau kad nesamonių pripasakojo. O po 3 metų 100 proc viskas išsipildė, tai nuo to laiko vis pagalvoju apie ją bet kontaktų nerandu. Gal iš Jūsų kuri galėtų man pagelbėti?
Atsakyti
QUOTE(ahsitian @ 2014 07 18, 12:38)
tai koks Veros naujas nr. ar žinot kas nors?

labas, nezinau ar naujas, bet as turiu toky. 861162289 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors girdejot apie sia bureja Andina Uzkuraitiene ir galit pasidalinti ispudziais?
Atsakyti
Labuka merginos gal kuti buvot dainu gatveje siauliuose kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Geltona * @ 2014 02 16, 23:27)
jei ne vien smalsumo vedama norit nueiti, o yra rimta problema ir reikia pagalbos, tai ( mano nuomone) tik pas Tatjaną eikit - labai nuoširdi moteriškė, tik ji kalba rusiška. Tel. 867418541.


Buvau pas Tatjana. Vien geri atsiliepimai buvo. Bet neisispilde niekas :-(. na, bet buvo smagu pas ja:-)
Atsakyti
labuka merginos busiu ikyri bek kas buvot siauliuose dainu gatveje pas ta bureja kaip jum ji tiesa pasake ar ne ir ar issipilde kas nors?
prasau atsakykit
Atsakyti
QUOTE(iruciukas86 @ 2014 11 28, 21:15)
labuka merginos busiu ikyri bek kas buvot siauliuose dainu gatveje pas ta bureja kaip jum ji tiesa pasake ar ne ir ar issipilde kas nors?
prasau atsakykit

Dainų galvėje berods Rasa yra, buvau pas ją, bet buvau nesenai, tai negaliu dar tiksliai pasakyti, bet pagal tai kaip viskas vyksta, tai rodos, jog nupasakojo tiksliai žingsnis po žingsnio kaip viskas bus... Net pačiai keista, kaip taip galėjo viską tiksliai pasakyti... mirksiukas.gif
Atsakyti