Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - IV

QUOTE(Evuška @ 2014 11 29, 10:49)
Dainų galvėje berods Rasa yra, buvau pas ją, bet buvau nesenai, tai negaliu dar tiksliai pasakyti, bet pagal tai kaip viskas vyksta, tai rodos, jog nupasakojo tiksliai žingsnis po žingsnio kaip viskas bus... Net pačiai keista, kaip taip galėjo viską tiksliai pasakyti...  mirksiukas.gif

kokie kontaktai? Galima ir i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2014 11 29, 10:49)
Dainų galvėje berods Rasa yra, buvau pas ją, bet buvau nesenai, tai negaliu dar tiksliai pasakyti, bet pagal tai kaip viskas vyksta, tai rodos, jog nupasakojo tiksliai žingsnis po žingsnio kaip viskas bus... Net pačiai keista, kaip taip galėjo viską tiksliai pasakyti...  mirksiukas.gif

Niu as ir buvau praita treciadieni ir ji papasakojo tokiu dalyku nemaloniu ka tipa as su vyru negyvensiu bus skirybos o as visai to nenoreciau ka taip nutiktu nu tikiuosi ka neisipildys
Atsakyti
O gal dar kas pas ja lanketes kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos,

Buvau pas Rimą vakar, bet toks nesugebėjimas susikaupti, kad išėjus nieko nepamenu, nes taip norėjau išgirsti kokį nors atsakymą..Bijau, kad pati būsiu susimaišius ar ne taip klausimą suformulavus, nes pabaigoje ji leido paklausti, kas man rūpi.
Gal nueiti pas Rasą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venice: 02 gruodžio 2014 - 18:03
Labas rytas, norejau paklausti, gal zinote, kuri burejo dirba projektavimo institute? Girdejau apie ja gerus atsiliepimus, bet pamirsau varda 4u.gif
Atsakyti
Keiciau telefono modely ir praradau Rasos kontaktus. pasufleruokit, kas turit. Aciu!
Atsakyti
Keiciau telefono modely ir praradau Rasos kontaktus. pasufleruokit, kas turit. Aciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainie2636: 15 sausio 2015 - 13:12
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif gathering.gif gathering.gif
Atsakyti
Sveiki, manau atrasiu šiame forume ir aiškiaregės Jolantos iš Panevėžio gerbėjų ax.gif bigsmile.gif Tad tik norėjau, kam įdomu pranešti, kad registruotis galima tel. 8 699 621 30 ir turėti su savimi nuotraukų tų žmonių, kieno likimai ir ateitis jus jaudina mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Full Moon @ 2015 01 15, 16:20)
Sveiki, manau atrasiu šiame forume ir aiškiaregės Jolantos iš Panevėžio gerbėjų  ax.gif  bigsmile.gif  Tad tik norėjau, kam įdomu pranešti, kad registruotis galima tel. 8 699 621 30 ir turėti su savimi nuotraukų tų žmonių, kieno likimai ir ateitis jus jaudina mirksiukas.gif  ax.gif

O aciuuuu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niut_ta @ 2014 09 30, 07:35)
Sveiki, gal kas nors girdejot apie sia bureja Andina Uzkuraitiene ir galit pasidalinti ispudziais?

Sveiki,jau metai kaip bendrauju su Andina virtualiu budu ivairiais klausimais ir esu labai patenkinta.Bendrauja labai nuosirdziai ir maloniai.
Atsakymai,labai aiskus ir issamus.Kolkas visi ivykiai kurie buvo prognozuoti,pasitvirtino.Turiu jos tel.nr.,kartais bendraujame ir telefonu.
Atsakyti
SVEIKOS.
GAL KURI LANKESI PAS bioenergetika JONA siauliuose? lb idomu nuomones?
Atsakyti