Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiaulių apskrityje - IV

Sveikos, noreciau gauti Rimos ir burejos is Ginkunu kontaktus. Ar galit parasyt i az.
Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Per daugeli metu esu apejusi labai daug bureju LT, todel galiu drasiai teigti geriausias:
1. Aldona is Vilniaus 868058258
2. Regina is Varniu 860540124
3. Rasa is Kauno 868810071
4. Valentina is Utenos 861414804 + sekmingai uzkalba nuo alkoholizmo.
5. Onute 867818453
Atsakyti
Sveikos, gal galite pasidalinti kontaktais būrėjų, geriausiai pietiniam, Verai skambinau, tai sakė, kad tokia negyvena ten sad.gif dėkui
Atsakyti
Kas žinote Ginkūnų būrėjos adresą ir telefoną? Ačiū. Pirmam puslapyje kur, jau nebeatsako.
Atsakyti
Sveikutes, sakykit gal zinot ar bureja Rasa is dainu gatves dar buria? ir kokia kaina dabar ima?
Atsakyti
sveikos ,ar radviliskyje dar yra ta bureja Felicija ?kokia kaina dabar pas ja ?
Atsakyti
Sveiki.
Gal kas buvote pas Jadvyga?
Atsakyti
QUOTE(tokia kokia @ 2015 09 21, 22:57)
Gal turite omeny bureja Emilija is Radviliskio? Jos nr.: 860899494

O kaip ta bureja Emilija iš Radviliškio ?ar atitiko kas?
Atsakyti

Sveikos, ar buvote kuri pas Aldona, kur is Mazeikiu atvaziuoja? Ji ne bureja, o daugiau numerologe gal.. as siandien buvau, tai realiai esu lengvam soke, nes laaabai daug tiesos pasake. Praktiskai viska. Kokie jusu atsiliepimai?  :)  :4u: Beje, ji konsultuoja Daukanto 69, Siauliuose

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murena”””: 13 gegužės 2018 - 14:26
Labas,gal esat buvus pas Danguole,berods korsako g. Kokie atsiliepimai?🤔
Papildyta:
QUOTE(Murena””” @ 2018 05 13, 15:24)
<p>Sveikos, ar buvote kuri pas Aldona, kur is Mazeikiu atvaziuoja? Ji ne bureja, o daugiau numerologe gal.. as siandien buvau, tai realiai esu lengvam soke, nes laaabai daug tiesos pasake. Praktiskai viska. Kokie jusu atsiliepimai?  smile.gif  4u.gif Beje, ji konsultuoja Daukanto 69, Siauliuose</p>

ar nuolat ten ją galima rast? kokia kaina?
Atsakyti

Labas,gal esat buvus pas Danguole,berods korsako g. Kokie atsiliepimai?🤔
Papildyta:
ar nuolat ten ją galima rast? kokia kaina?

Ne, ji atvyksta savaitgaliais. As mokejau 15 eur :)

Atsakyti

labas, as taip pat noreciau kontaktu tos is simses. :) gal galetumet i az. parasyt? Aciu :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomtom149: 04 lapkričio 2018 - 11:04