Įkraunama...
Įkraunama...

Next karta Perkūnkiemyje

sveikos,gal galyt adresa sio burelio parasyti, mums labai aktualu. gal yra internetinis adresas, buvo auksciau parasyta,bet man neatidaro,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taniatania @ 2013 05 30, 22:44)
sveikos,gal galyt adresa sio burelio parasyti, mums labai aktualu. gal yra internetinis adresas,  buvo auksciau parasyta,bet man neatidaro,aciu 4u.gif



http://www.nextkarta.lt/
taciau ten visa vasara atostogaus, pamokeles tik nuo rudens bus.
Atsakyti
Planavome lankyti nuo rudens bet kad jie kainas pakele, 130 uz 4 kartus , 200 uz 8 man atrodo per brangu...senomis kainomis butume lanke g.gif
Atsakyti
QUOTE(reguste @ 2013 08 02, 09:51)
Planavome lankyti nuo rudens bet kad jie kainas pakele, 130 uz 4 kartus , 200 uz 8 man atrodo per brangu...senomis kainomis butume lanke  g.gif


Jeigu teisingai suprantu jie ir bus jau nebe Perkunkiemyje? g.gif
O del kainos, tai ji atrodo didele, bet isties ten kazkaip jiems manau sunkiai su tais pinigeliais, nes kai mes lankem ir vadoves keitesi (manau del atlygio), nes buvo superine!!!! thumbup.gif Ir siaip viskas labai tiko ir patiko, bet va kas liecia pinigine dali kazkas ten ne taip schmoll.gif
Pradzioje, kiek pamenu, ten su ta akcija (kainu uz menesi) puslapyje paskelbta kazkaip idomiai gavosi, kad atrodo vienaip, bet kai paskambini tai jau kitaip snekejo, nieko pigiau ten neislosi schmoll.gif Tai pradzioje nusprendem nueiti i ta viena karta, kuris nemokamai - apsizvalgyti. Viskas patiko, bet va vel susimokejus po kurio laiko kazkaip iskilo problema, kad reikia moketi uz menesi ir jeigu pradedi lankyti viduryje menesio, tai po poros savaiciu, suzinai, kad tau reikia vos ne per "savaite islankyti visus pinigus" doh.gif Nes menuo ir kaina uz menesi, tai nuo 1d. iki 30d. tik, netinka nuo 15d. iki 15d. blink.gif Aisku reikia tada eiti i kitas grupes ir pan. O veliau tos SMS,vos ne menesio viduryje paraso, kad bukit malonus susimoketi iki menesio galo uz ateinanti menesi doh.gif Gal cia viskas grazu ir teisinga, bet galvoju nei zino ar lankysiu kita menesi, ar man patinka? Zodziu nepykit ant ju, pinigu akivaizdziai jiem ten truksta ir tai labai jauciasi, todel lai didina kainas geraiu, nei saunios mokytojos "privalo" palikti vaikus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 09 17, 14:32)
Jeigu teisingai suprantu jie ir bus jau nebe Perkunkiemyje?  g.gif 
O del kainos, tai ji atrodo didele, bet isties ten kazkaip jiems manau sunkiai su tais pinigeliais, nes kai mes lankem ir vadoves keitesi (manau del atlygio), nes buvo superine!!!! thumbup.gif  Ir siaip viskas labai tiko ir patiko, bet va kas liecia pinigine dali kazkas ten ne taip  schmoll.gif
Pradzioje, kiek pamenu, ten su ta akcija (kainu uz menesi) puslapyje paskelbta kazkaip idomiai gavosi, kad atrodo vienaip, bet kai paskambini tai jau kitaip snekejo, nieko pigiau ten neislosi  schmoll.gif  Tai pradzioje nusprendem nueiti i ta viena karta, kuris nemokamai - apsizvalgyti. Viskas patiko, bet va vel susimokejus po kurio laiko kazkaip iskilo problema, kad reikia moketi uz menesi ir jeigu pradedi lankyti viduryje menesio, tai po poros savaiciu, suzinai, kad tau reikia vos ne per "savaite islankyti visus pinigus"  doh.gif Nes menuo ir kaina uz menesi, tai nuo 1d. iki 30d. tik, netinka nuo 15d. iki 15d.  blink.gif  Aisku reikia tada eiti i kitas grupes ir pan. O veliau tos SMS,vos ne menesio viduryje paraso, kad bukit malonus susimoketi iki menesio galo uz ateinanti menesi  doh.gif  Gal cia viskas grazu ir teisinga, bet galvoju nei zino ar lankysiu kita menesi, ar man patinka? Zodziu nepykit ant ju, pinigu akivaizdziai jiem ten truksta ir tai labai jauciasi, todel lai didina kainas geraiu, nei saunios mokytojos "privalo" palikti vaikus  cool.gif

" Next karta" dabar yra pasaze pas Juozapa, Laisves pr.125. Kainos - pasirasiusiems sutarti 1 k/per savaite - 130 Lt/men, o kas nori lankyti 2 k/ per savaite - 190 Lt. Mokama uz einanati menesi.T.y jei lankot spali - uz spali, menesio pabaigoj susimokat uz lapkriti ir t.t. Jei pradejot lankyti uzsiemimus spalio vidyry, tai susimokat uz tiek pamokeliu, kiek liko spalio menesi (pasirasius sutarti), vienos pamokeles kaina be sutarties - 35 Lt. Daznai skelbiamos akcijos - pvz.: pasirasiusiems sutarti 3 menesiu laikotarpiui, pirma ir antra menesi mokate iprasta kaina, o trecia menesi mokat visai nedaug. Tai galbut vienintele vieta, kurioje vaikas tobuleja zaidimo forma.Per valandele, skirta vaiku ankstyvajam ugdymui pateikiama daug uzduociu, apie kurias placiau galite suzinoti centro tinklalapyje:))))))))) Siulau NEXT KARTA - tikrai nenusivilsit ir pastebesit kaip vaikai tobuleja. O kainos, manau, normalios siais laikais, juk duodamos visos priemones, ekologiski dazai.
Atsakyti
Mes lankem pusmeti, iki vasaros. Uzsiemimai patiko ir man ir vaikui, ideja labai sauni. Tik mokytojos keitesi, tas tai liudino, nes vaikas vis vien pripranta prie mokytojos, o pats uzsiemimas nuo mokytojos priklauso, bus pravestas geriau ar prasciau. Minusas mokytoju kaita ir finansiniai reikalai. O kaina dabar isties per didele bent jau man. Kam ne per didele, tai tikrai pabandyti verta. Bentjau ideju namo parsinesti galima, kei veliau nesitingi, galima ir namuose tokiu uzduoteliu pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Zyzliuke @ 2013 11 02, 19:03)
Mes lankem pusmeti, iki vasaros. Uzsiemimai patiko ir man ir vaikui, ideja labai sauni. Tik mokytojos keitesi, tas tai liudino, nes vaikas vis vien pripranta prie mokytojos, o pats uzsiemimas nuo mokytojos priklauso, bus pravestas geriau ar prasciau. Minusas mokytoju kaita ir finansiniai reikalai. O kaina dabar isties per didele bent jau man. Kam ne per didele, tai tikrai pabandyti verta. Bentjau ideju namo parsinesti galima, kei veliau nesitingi, galima ir namuose tokiu uzduoteliu pasidaryti.


Kam pamokeliu kaina per brangi, gal verta pasinaudoti centro skelbiamomis akcijomis? Pasirasius sutarti trims menesiams akcijos metu, menesio kainos vidurkis yra zymiai mazesnis.
Centras pirma pamokele apsilankius pirma karta dovanoja, t.y uz ja nereikia moketi .As manau, kad vaikas - pats brangiausias seimoje, tad verta investuoti i jo ateiti.
Atsakyti
QUOTE(Paliargonija @ 2013 11 03, 09:35)
Kam pamokeliu kaina per brangi, gal verta pasinaudoti centro skelbiamomis akcijomis? Pasirasius sutarti trims menesiams akcijos metu, menesio kainos vidurkis yra zymiai mazesnis.
  Centras pirma pamokele apsilankius pirma karta dovanoja, t.y uz ja nereikia moketi .As manau, kad vaikas - pats brangiausias seimoje, tad verta investuoti i jo ateiti.
Man atrodo gerai, kad galima ateiti ir paziureti kas ten vyksta per uzsiemimui skirta valanda, suzinoti apie ankstyvaji ugdyma ir ramiai apsispresti del tolimesnes eigos.

Atsakyti
Sveikos,
As skambinausi i sia mokyklele tai nuo 8 men vaikucius priima, tik nesuprantu ar jie atskirai ar su 2 metu vaikais kartu buna.
O perkunkiemyje man atrodo irgi yra kazkoks darzelis ar mokyklele, gal kas zino smile.gif te placiau?
Atsakyti
Siame centre yra 3 grupes, kurios lanko uzsiemimus pagal centro sudaryta tvarkarasti - kiekvienai grupei atskiras laikas (daugiau www.nextkarta.lt). Tai:

Vaikstukai - nuo 8 men iki 1,4 m.
Sokliukai - nuo 1,4 iki 2 m.
Strakaliukai - nuo 2m - iki 4m.

Pagal amziu sudaryta ir uzsiemimu programa:)))))))))) Tik sestadieni yra valanda, kuria gali lankyti visu amziaus grupiu vaikuciai.

Sveikos,
As skambinausi i sia mokyklele tai nuo 8 men vaikucius priima, tik nesuprantu ar jie atskirai ar su 2 metu vaikais kartu buna.
O perkunkiemyje man atrodo irgi yra kazkoks darzelis ar mokyklele, gal kas zino smile.gif te placiau?
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Paliargonija @ 2013 11 03, 09:35)
Kam pamokeliu kaina per brangi, gal verta pasinaudoti centro skelbiamomis akcijomis? Pasirasius sutarti trims menesiams akcijos metu, menesio kainos vidurkis yra zymiai mazesnis.
  Centras pirma pamokele apsilankius pirma karta dovanoja, t.y uz ja nereikia moketi .As manau, kad vaikas - pats brangiausias seimoje, tad verta investuoti i jo ateiti.

O kiek tas maziau? nes puslapije tokios akcijos nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(<Salsa> @ 2014 01 07, 18:08)
O kiek tas maziau? nes puslapije tokios akcijos nematau g.gif

Na akcija juk nebuna pastoviai, o ir kaina, palyginus su kitais bureliais tikrai yra normali.
Atsakyti