Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukų stebukliukų tema

Spaliukų stebukliukų mamų pašnekesiai
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Tai jau gausit šnekėt greičiau, kad vasarą į sniegą netektų žiūrėt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Mes laikomes neblogai. Siek tiek slogavo, kosejo, gerkles raudonos buvo, bet jau vel i darzeli eina. Tik baisiai nenori Rusne i ta darzeli eiti doh.gif Kiekviena diena derybos vyksta lotuliukas.gif Nors kai nueina, tai viska gerai.

Sniegu ir mes jau siek tiek pasidziaugem thumbup.gif Tik Emilis bijo rogese vaziuoti blush2.gif

Tai tiek naujienu is musu fronto. Savaitgali vaziuojam i sostine ax.gif
Atsakyti
Nu zdrastie, pagaliau damušėt senąją smile.gif
Mes vakar Druskininkų Snow Arenoj buvom. Statėm J. ant slidžių, samdėm mokytoją. Nu nieko, varo nuo kalno tik daina. Nors kai pernai kalnuose buvom, tai niekaip nesigavo. Baimes jausmo nėra, važiuoja drąsiai nuo didelio kalno.

Beje, ruošiamės adenoidus operuotis. Gal kas dar operavosi apart Kristijono? Neprigirdi gerokai, sakė, kad turėtų padėti.
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Mes operavom vyresniam nosies adenoidus. Operavo ryte, vakare namo paleido. Operavo nes negalejo jau pro nosi kviepuot, ypac nakti blogai budavo. Po operacijos kalba buvo sutrikus, matyt balso stygos buvo uzkabintos g.gif Bet greit praejo.
Atsakyti
QUOTE(domena @ 2012 01 23, 16:43)
Labukas 4u.gif
Mes operavom vyresniam nosies adenoidus. Operavo ryte, vakare namo paleido. Operavo nes negalejo jau pro nosi kviepuot, ypac nakti blogai budavo. Po operacijos kalba buvo sutrikus, matyt balso stygos buvo uzkabintos g.gif  Bet greit praejo.

O dabar kaip? Susitvarkė nosis? Kas operavo?
Atsakyti
dėl adenoidų - draugės mergaitei operavo, tai tik atsimenu, kad šaltu sezonu buvo sunku ištaikyt, kad vaikas operacijos dieną būtų sveikas, nes kažkaip paskiria labai iš tolo, o ta mergiotė vis ima ir suserga doh.gif
tai berods ant vasaros nukėlė.

o mes po teatrus vaikštom, buvo gi tas festivalis "Kitoks teatras vaikams" tai savaitgalį per du spektaklius prasinešėm thumbup.gif
ir Jonas išsėdėjo, ir sekė veiksmą. Labai patiko smile.gif

vestibiulyje kitų žiūrovų džiaugsmui man piktai rėkė "Meile, duok kavą", nes aušinau jam kakavą ir nedaviau tuoj pat išgert

o Dominyką jis vadina "sesė mylima" wub.gif

žodžiu, jaunuolis malonių jausmų neužgniaužia savyje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2012 01 25, 09:36)
O dabar kaip? Susitvarkė nosis? Kas operavo?



Operavo moteris( neatsimenu jau pavarde). Dabar neatauge jie, kviepuoja lengvai. Bet mums dar gerkles tonziles labai dideles verysad.gif Buna kartais, kad po adeinoidu pasalinimo jos sumazeja, bet mums deja nesumazejo.
Rekomenduoju pas vedeja nesioperuoti ax.gif

labukas 4u.gif
Atsakyti
Nu kas per tyla dabar? Gal klaviatūros užšalo ar monitoriai apšarmojo? smile.gif
Kaip vaikučiai? Nesergat? Mes tpfu tpfu tpfu, laikomės.
Atsakyti
ojėj kokia tyla biggrin.gif mes tai metę sirgt juodai biggrin.gif man rodos šį sezoną dar nė kart, tris kart tfu!
ruošiamės su MB į Paryžių kilti kitą savaitę wub.gif žinokit pirmoji mūsų kelionė kartu per 12 metų blink.gif įsivaizduojat? aš tai nea biggrin.gif
čia mano Italijos nuotraukos, lyg ir nekėliau čia.

nešalkit 4u.gif nors jau šyla šyla po truputį smile.gif
Atsakyti
Nea, nesergam (ftiu..ftiu...) biggrin.gif As moraliskai i darba ruosiuosi paskutines atostogu dienas namie leidziu.... nail.gif

Violence, geros jums keliones, lauksim ispudziu cia 4u.gif
Atsakyti
Niu sveikutes smile.gif

Aš tai dirbu pilnu tempu, Kotryna jau su auklyte, Kristis daržan eina thumbup.gif
Atsakyti
sveikos seniai matytos girdėtos!
reik mobilizuotis ir plepėt, o tai badys šitas sniegas akis visą šiltąjį sezoną iki kitos žiemos imtinai lotuliukas.gif

o aš sergu. Temperatūra, gerklei kažkas darosi. vaikai lyg nieko.
tai sėdžiu namie, lovoj, su stora knyga, čaininku arbatos ir dėl visa ko - kompu beigi telefonu.

smagių Užgavėnių ir riebių blynų!

user posted image

Atsakyti