Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukų stebukliukų tema

Laba wink.gif

Debora raides dėlioja, beveik visas išvardina, skaityti lyg ir bando, bet nelabai dar suvokia kaip ten yra. Vardą parašo, o ir šiaip parašo kokių raidžių kratinį ar sudėlioja iš kaladėlių ir klausia ką čia parašiau biggrin.gif bet mes jos mokyti specialiai nemokom, čia jos noras, tai ir neslopinam smile.gif Girmantas penkių irgi skaitė ir rašė. Bet čia svarbu, kad nebūtų prievartos, jei vaikas nori, vadinas jam įdomu ir jau laikas smile.gif

mūsų panelytė buvo kviesta į gimtadienį neseniai
user posted image

Vainius koks vyriškas ir poza tokia jau labai brandi biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 05 kovo 2012 - 11:08
Vaine, violence kokie dideli jau musu spaliukai wub.gif

violence greitai sakyk is kur gavai bliuske su auksplauke????? gi maniske is dziaugsmo nualptu jei tokia gautu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 05 kovo 2012 - 16:12
QUOTE(Laura_online @ 2012 03 05, 17:11)

violence greitai sakyk is kur gavai bliuske su auksplauke????? gi maniske is dziaugsmo nualptu jei tokia gautu  bigsmile.gif



nuuuu o saviškės ko neparodai?

o kad vyrą maniškis mėgsta vaidinti tai jooooo biggrin.gif atsistoja vyriškai, jei jaučia dėmesį vaikšto vyriškai (sparnelius pakėlęs) lotuliukas.gif kažkada aš atisėdau ir ranką ant atlošalo pasidėjau, tai tuoj man- ko čia sėdi kaip vyras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2012 03 05, 16:11)
Vaine, violence kokie dideli jau musu spaliukai  wub.gif

violence greitai sakyk is kur gavai bliuske su auksplauke????? gi maniske is dziaugsmo nualptu jei tokia gautu  bigsmile.gif

lauktuvės merginom iš Paryžiaus Disney parduotuvės (konkretus Deboros prašymas buvo, kad lauktuvėm pūsto sijonėlio nori. dar tėvelis bandė derėtis, kad lėlytės gal pakaks, ale niekaip noro nepasuko) biggrin.gif mačiau dar pigių skrydžių į Paryžių, galit palėkt iki eliziejaus laukų biggrin.gif
Atsakyti
nu ką dėl to skaitymo - jei vaikas nori, tai valio, jei ne - nematau jokios bėdos.
mano sūnėnas keturių metų tikrai skaitė pilnai. pats išmokęs, apakę buvom. tačiau mokykloj pirmose klasėse buvo bėdų - iš nuobodulio, kad viską moka, imdavo išsidirbinėti. o dabar va 14 metų ir rašo su klaidom, tokiom kad oi. "lija" ir pan. siaubas. taigi sakau, nesvarbu kas ir kaip, svarbu vaikas gi laimingas biggrin.gif ir kad paskui mokytųsi gerai, tėvams užvadėlis augtų hehe. kur aš tai girdėjau mad.gif

nu ką. greitai pasisakom savo vaikų duomenis ką biggrin.gif
maniškė 118 cm ir 20 kg. batų dydis 29-30. gražuolė biggrin.gif
dėčiau nuotrauką, bet gi negali papozuoti žmoniškai, vis ištrauktais liežuviais, iltim ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 06, 01:19)
nu ką dėl to skaitymo - jei vaikas nori, tai valio, jei ne - nematau jokios bėdos.
mano sūnėnas keturių metų tikrai skaitė pilnai. pats išmokęs, apakę buvom. tačiau mokykloj pirmose klasėse buvo bėdų - iš nuobodulio, kad viską moka, imdavo išsidirbinėti. o dabar va 14 metų ir rašo su klaidom, tokiom kad oi. "lija" ir pan. siaubas. taigi sakau, nesvarbu kas ir kaip, svarbu vaikas gi laimingas biggrin.gif ir kad paskui mokytųsi gerai, tėvams užvadėlis augtų hehe. kur aš tai girdėjau mad.gif

nu ką. greitai pasisakom savo vaikų duomenis ką biggrin.gif
maniškė 118 cm ir 20 kg. batų dydis 29-30. gražuolė biggrin.gif
dėčiau nuotrauką, bet gi negali papozuoti žmoniškai, vis ištrauktais liežuviais, iltim ir pan.


mano tai kai kurias raides pazysta, rasineja jas, bet irgi nelabai suvokia kas ir kaip biggrin.gif
bet tai kokia auksta mergaite...
Maniske 106 cm ir 18.5 kg
Atsakyti
maniske kazkur 105 gal ir gal 14+ kg, bent rudeni taip buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 06, 10:19)
nu ką dėl to skaitymo - jei vaikas nori, tai valio, jei ne - nematau jokios bėdos.
mano sūnėnas keturių metų tikrai skaitė pilnai. pats išmokęs, apakę buvom. tačiau mokykloj pirmose klasėse buvo bėdų - iš nuobodulio, kad viską moka, imdavo išsidirbinėti. o dabar va 14 metų ir rašo su klaidom, tokiom kad oi. "lija" ir pan. siaubas. taigi sakau, nesvarbu kas ir kaip, svarbu vaikas gi laimingas biggrin.gif ir kad paskui mokytųsi gerai, tėvams užvadėlis augtų hehe. kur aš tai girdėjau mad.gif

nu ką. greitai pasisakom savo vaikų duomenis ką biggrin.gif
maniškė 118 cm ir 20 kg. batų dydis 29-30. gražuolė biggrin.gif
dėčiau nuotrauką, bet gi negali papozuoti žmoniškai, vis ištrauktais liežuviais, iltim ir pan.

tai čia jau kaip vaiko potencialą išnaudosi. jaučiuos kompetetinga kalbėti biggrin.gif nes mano berniukas gi nuobodžiavo jau priešmokyklinėj, tai ir į mokyklą ankščiau iškeliavo ir mokykloj krūvis padidintas ir popamokinė veikla yra. ir Deborą jau vedam po darželio, nes savyje netelpa. tai jei vaikui nuobodu ir niekur jo potencialas tas neišnaudojamas ir nenukreipiamas, tai atitinkamos ir pasekmės. žinoma, mano aštuonmetis, dar ne keturiolikmetis, gal prisikarksėsiu čia biggrin.gif

nenumanau kokie merginos duomenys smile.gif rūbai, tai 110cm. batai 28 - 29 dydis.
Atsakyti
maniškis 115 cm ir 21 kg.
batai 31 dydis doh.gif
irgi neprastas biggrin.gif biggrin.gif dabar dantis baigiam suremontuot tai visai gerai, bučiuotis galės jau biggrin.gif tiesa tik priekinį vieną jau pametėm, tai su švarpla lotuliukas.gif lotuliukas.gif ar yra jau kas pametę priekinį dantį? mes kaip sakoma jau į mokyklą galim eit.... biggrin.gif (čia kai sako kad jei dantis meta jau į mokyklą gali eit biggrin.gif )

va kątik primušo sesę, veliasi kitam kambary doh.gif doh.gif girdžiu- nesakysi tėčiui , nesakyk aaaaa...aš tau sumokėsiu tik nesakyk lotuliukas.gif


labas vakaras 4u.gif

aga, Izabelė aukšta mergaitė bigsmile.gif bus manekenė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 06 kovo 2012 - 20:23
nu, aukšta. ką padarysi nu. staigiai kai šovė per žiemą.

QUOTE(Laura_online @ 2012 03 06, 18:37)
maniske kazkur 105 gal ir gal 14+ kg, bent rudeni taip buvo  biggrin.gif

tiek sveria mano mažoji swoon.gif mažulė ta, kuriai 1,9 metų...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 06, 21:04)

tiek sveria mano mažoji swoon.gif mažulė ta, kuriai 1,9 metų...



nu neina jai niekas i kuna lotuliukas.gif tik i ugi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Na, manoji irgi auksta, bet ne tokia kaip Izabele biggrin.gif Mes tik 112cm, kazkur (jei gerai namie numatavau) ir sveria 20kg doh.gif Batų dydis 29-30 ax.gif Brolis irgi neatsilieka, 2 metų jau +15kg turi hihihi.gif Bet siaip neatrodo, kad mano vaikai dručkos būtų, bet kaip kaimynas sako, atrodo, kaip nulieti lotuliukas.gif

Ftiu.. ftiu... dantu dar taisyti nereikejo ir neatrodo, kad kris greitu metu ax.gif

Violence, i kokius burelius einat po darzelio? Mes kol kas darželio pasiūla apsiribojam, ir taip lanko šokius ir sportinę mankštą po du kart per savaitę.
Atsakyti