Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukų stebukliukų tema

Su užgavėnėm. Tai kiek blynų priputot?
Nu ką, aš taigi darbe. Po tokios pertraukos. Mažės į daržą nepaėmė, mama pažiūri, reikia nuvežt/parvežt. Tai kol suvažinėjam, kol ką, tai jau ir miegot laikas. O dar ta žiema doh.gif Praktiškai jau antidepresantus galiu gert biggrin.gif

Adenoidų kol kas neoperavo, pratimus darom, lyg ir gerėja. Va dar penktadienį turim pasirodyt, tikiuosi bus dar geriau. O vienas iš pratimų yra gumą kramtyt. Tai jau ryte prie lovos man panosėj tuos pratimus pradeda daryt, kad greičiau tą kramtoškę duočiau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2012 02 22, 14:50)
Adenoidų kol kas neoperavo, pratimus darom, lyg ir gerėja. Va dar penktadienį turim pasirodyt, tikiuosi bus dar geriau. O vienas iš pratimų yra gumą kramtyt. Tai jau ryte prie lovos man panosėj tuos pratimus pradeda daryt, kad greičiau tą kramtoškę duočiau biggrin.gif


vezkit ten kur silta, sako padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davule @ 2012 02 24, 13:10)
vezkit ten kur silta, sako padeda  4u.gif

Labiausiai tai man padėtų biggrin.gif
Atsakyti
A na tai kaip jums patiko diena be SM? biggrin.gif thumbup.gif

Mes paatostogavom savaitę be vaikų. Ir ne tiek paatostogavom, kiek pavargom, nes slidinėjimas ne pats lengviausias laisvalaikio leidimas, ypač, jei nemoki čiuožt nuo kalnų. Na bet nieko, išmokau kažkaip. Žiūrėjau į begales vaikelių ant didžiausių kalnų be jokios bėdos sau čiuožinėjančių ir gaila kažkiek buvo, kad neėmėm savo ekstremalės. Bet gailestis aišku greit užsimiršdavo biggrin.gif

na ką, greičiau jau tas tikrasis pavasaris. linkiu kad rytdiena, o ir pati vasara, būtų saulėta ir graži.
Atsakyti
Sveikos merginos,

tyluma cia biggrin.gif turbut po kitus forumus issibegiojot visos.

Vaine, kaip tu laikaisi? Sigitano ir jus kur dinge?

Kaip jusu visu spaliukai auga? Gal jau kurie skaityt bando? blush2.gif Pas mus darželio grupeje yra jau skaitančių ir mokančių rašyti doh.gif Manoji tai visas raides pažysta, bandom mokintis skaityti, bet labiau žaidimo forma. O su rašymu tai visai prastai. Vieną kitą raidę parašo, bet iki visų dar toli.
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2012 03 02, 21:57)
Sveikos merginos,

tyluma cia  biggrin.gif turbut po kitus forumus issibegiojot visos.

Vaine, kaip tu laikaisi? Sigitano ir jus kur dinge?

Kaip jusu visu spaliukai auga? Gal jau kurie skaityt bando?  blush2.gif Pas mus darželio grupeje yra jau skaitančių ir mokančių rašyti  doh.gif Manoji tai visas raides pažysta, bandom mokintis skaityti, bet labiau žaidimo forma. O su rašymu tai visai prastai. Vieną kitą raidę parašo, bet iki visų dar toli.

O jetus, kaip tu ja rasyti mokini? blink.gif Baikit, visai nereikalinga. Nuo to protingesni nebus vaikai. As nei vienai nei kitai neliepiu nei skaityti, nei rasyti. Raideles zaidimo forma tai irgi moka. Bet vaikui ateina laikas, ir tada reikia mokinti. Del rasymo tai isvis labai atsargiai, nes paskui gali buti problemu mokykloje. Net paruosiamojoje grupeje nemokina rasyti, nebent spausdintinomis raidemis. Nes reikia zinoti ten kaip reikia rasyti. Mokytojos labai pyksta paskui. Ir ka , mano pirmoke jau raso diktantus blink.gif Man atrodo, kad mes pirmoj klasej turbut puse metu rasem, tik [pagaliukus, kabliukus, o tik paskui raides rasyti. O dabar jau lapkricio menesi rase diktanta ir su nosinem blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2012 03 02, 21:14)
O jetus, kaip tu ja rasyti mokini?  blink.gif Baikit, visai nereikalinga. Nuo to protingesni nebus vaikai. As nei vienai nei kitai neliepiu nei skaityti, nei rasyti. Raideles zaidimo forma tai irgi moka. Bet vaikui ateina laikas, ir tada reikia mokinti. Del rasymo tai isvis labai atsargiai, nes paskui gali buti problemu mokykloje. Net paruosiamojoje grupeje nemokina rasyti, nebent spausdintinomis raidemis. Nes reikia zinoti ten kaip reikia rasyti. Mokytojos labai pyksta paskui. Ir ka , mano pirmoke jau raso diktantus  blink.gif  Man atrodo, kad mes pirmoj klasej turbut puse metu rasem, tik [pagaliukus, kabliukus, o tik paskui raides rasyti. O dabar jau lapkricio menesi rase diktanta ir su nosinem  blink.gif

Tik raideles mokinasi, o ne rašyti žodžius blush2.gif Vos ne vos savo vardą parašo spauzdintinomis raidemis. Kad nelabai ir pamokinti išeina, nes ji vienintele kairiaranke seimoje.As nespaudžiu nei skaityti, nei rašyti, bet kai grupėje yra vyresnių ir jau mokančių rašyti, skaityti vaikų, tai ji pati parėjus iš darželio sako, einam mokintis raidelių rašyti.
Atsakyti
blink.gif mokosi skaityt blink.gif
na mes mokam daug raidžiu, bet rašyt nelabai norim, jei reikia apvedžiot tingi ... patinka, savo varda parašyt ... bet nevisada eiliškuma prisimena, bet aš jo ir nespaudžiu, tikrai prima klasė tam ir yra kad mokytusi, na dabar tam gal yra paruošiamoji, bet juk mums dar du metai iki paruošiamos.
Atsakyti
O Jezus, Patricijai iki savo vardo parasymo dar kaip iki menulio biggrin.gif Ji net nemegsta pratybu daryti, kur reikia apvedzioti, formas, raides. Gabriele tai labai darydavo. O Patricija nori viska savaip. Nu ir kas, labai norejo Gabriele labai kruopsciai viska dar, o dabar pirmoj klasej, ir nieko nenori, nera motyvacijos visiskai. Tiek kiek mokykloje. ***** pappildomai namie tiesiog gaunasi per prievarta liepiu daryti. O pernengiamojoje grupeje, oho, kaip norejo skaityti, ir visa kita daryti
Atsakyti
Dominyka gerai paraso tik 2 raides M ir A. Todel per visa lapa priraso zodi MAMA wub.gif

O ir pazysta ne visas tikrai raides arba pamirsta dar... Bet perku tokias knygutes, kur apvedziot reikia, zverelius, raides, skaicius, tai labai megsta ta daryti. Labirintai visokie, pvz reikia varliuka iki balos nuvesti 4u.gif Tai tokias knygutes nespeju pirkti... doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Charle, nus ir kaip gyvenimas su dviem vaikais ir darbu???? biggrin.gif spėji gyvent?

Gyvenam kaip gyvenam, neskaitom nerašom, bet vistiek esam gana protingi biggrin.gif

pasirodom kokie užaugom, parodykit ir kitus spaliukus, smalsu biggrin.gif nuotrauka nelabai ryški, bet bendras vaizdas matosi biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 04 kovo 2012 - 18:10
QUOTE(vaivora193 @ 2012 03 04, 19:09)
Labas  4u.gif

Charle, nus ir kaip gyvenimas su dviem vaikais ir darbu????  biggrin.gif spėji gyvent?

Gyvenam kaip gyvenam, neskaitom nerašom, bet vistiek esam gana protingi  biggrin.gif 

pasirodom kokie užaugom, parodykit ir kitus spaliukus, smalsu  biggrin.gif nuotrauka nelabai ryški, bet bendras vaizdas matosi  biggrin.gif

Spėju spėju, tik grįžtu namo nusikalus. Jau nieko nenoriu. Savaitgaliais namus tvarkau. Koks nykus gyvenimas biggrin.gif

Vainius koks ištįsęs.

Mes tai nemokam rašyt, skaityt. Pati 5 metų laisvai skaičiau, pamenu, kad daržely pasakas vietoj auklėtojos skaitydavau. Man pačiai smagu visai buvo, kad skaitau. Mane sesė išmokė, nes neturėjo su kuo "mokyklą" žaisti. Tai lupdavo mane, vienu žodžiu, per ašaras išmokau biggrin.gif
Bet aš pati tai neišmokinsiu, jaučiu. Išmoks pats, tegul pasidžiaugia žaislais kol kas.
Atsakyti