Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukų stebukliukų tema

QUOTE(Laura_online @ 2013 07 25, 12:53)
sveikos...100 metu  biggrin.gif
kaip gyvenat?kaip augat?

Vyrukai kokie dickiai matau  thumbup.gif  wub.gif

mes vis dar coliukes smile.gif ugis gl jau bus koks 114 cm o svoris na ka cia svoris i menesi po grama  lotuliukas.gif dabar 16 .5 kg  biggrin.gif

va sviezia foto kaip uzaugom

user posted image
Elze sako kad nori brolio ar seses, bet .... smile.gif


Labai pasikeitus mergyte,
Ugis tai normalus sakyciau, o svorio mazoka tikrai....
Mano panos irgi praso dar vieno brolio biggrin.gif, nes matai broliukui ner su kuom zaisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oreganas @ 2013 07 26, 01:03)
Mano panos irgi praso dar vieno brolio biggrin.gif, nes matai broliukui ner su kuom zaisti biggrin.gif



sveikos,

ryžtumeisi dar vienam? bigsmile.gif

Elze gražuolė, tik pagalvojau kad maniškis už Elzę sunkesnis beveik 10 kg., o ir tai atrodo šonkauliai šviečia smile.gif na aišku Vainius ir aukštesnis smile.gif o brolio ar sesės tai jums tikrai labai jau reikia, net labai smile.gif


Atsakyti
QUOTE(vaivora193 @ 2013 07 27, 08:08)
sveikos,

ryžtumeisi dar vienam?  bigsmile.gif





ne schmoll.gif

Atsakyti
Sveikos sveikos. Dantų klausimų pirmaujam: du priekiniai ir keturi krūminiai. dar trys kliba. aukšta kaip visada, nebepamenu ūgio, gal 128? bet liekna ir tvirta, sveria 21 kg
labai nori visur dalyvauti, ir ypač su pasiutusiais bernais. vat ir primena mane.
nuotraukas tai jau ir taip visos matėt.
Kulipka, sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2013 07 27, 12:20)
Sveikos sveikos. Dantų klausimų pirmaujam: du priekiniai ir keturi krūminiai. dar trys kliba. aukšta kaip visada, nebepamenu ūgio, gal 128? bet liekna ir tvirta, sveria 21 kg
labai nori visur dalyvauti, ir ypač su pasiutusiais bernais. vat ir primena mane.
nuotraukas tai jau ir taip visos matėt.
Kulipka, sveikinimai smile.gif


nu ne visos, ne visos mate biggrin.gif


Papildyta:
Ai o pas mus tokia situacija su dantim... 2 nuolatiniai kruminiai , 5 priekiniai, ir vienas dar kliba...
Vakar kaip tik pas dantista buvom, tai sako mergaitem anksciau nei bernam dantys krenta...
Atsakyti
Labas rytas, mums pirmas iškrito 4,3 metų, tai man atrodo anksčiausiai iš visų mūsų spaliukų smile.gif jis dar neišdygęs, bet darėme pries savatę nuotrauką tai sake išdygs, betrūksta kelių milimetrų iki išlindimo smile.gif mums vienas dantukas su pulinuku išorįje, tai 09-04 Žalgiryje trauksim, nors slapčia tikiuosi kad tas pūlinukas pats išsivaikščios, nes atsirado būtent po šventosios šaltpos jūros smile.gif o šiaip pakeitėm jau 4 dantis, 3 krūminiai jau išlindę, laikas silantuot, be pas mus silantuotoja dabar atostogauja, tai be rugsėjo nepavyks. O jūs silantuojat nuolatinius? nes nuomonių visokių prisiskaičiau ir prisiklausiau, nors mano dukrai tai silantavimas labia pasiteisino....
Atsakyti
QUOTE(vaivora193 @ 2013 07 27, 22:53)
Labas rytas, mums pirmas iškrito 4,3 metų, tai man atrodo anksčiausiai iš visų mūsų spaliukų smile.gif jis dar neišdygęs, bet darėme pries savatę nuotrauką tai sake išdygs, betrūksta kelių milimetrų iki išlindimo smile.gif mums vienas dantukas su pulinuku išorįje, tai 09-04 Žalgiryje trauksim, nors slapčia tikiuosi kad tas pūlinukas pats išsivaikščios,  nes atsirado būtent po šventosios šaltpos jūros smile.gif o šiaip pakeitėm jau 4 dantis, 3 krūminiai jau išlindę, laikas silantuot, be pas mus silantuotoja dabar atostogauja, tai be rugsėjo nepavyks. O jūs silantuojat nuolatinius? nes nuomonių visokių prisiskaičiau ir prisiklausiau, nors mano dukrai tai silantavimas labia pasiteisino....


kai maniskei iskrito pirmas dantis buvo 4.8 metai, as tai soke buvau ... galvojau 6 meciams tik pradeda kristi. ir 4.3 metai labai jaunas amzius smile.gif.
o silantus desim. JAV rekomenduoja, bet labai nesigilinau dar.
Atsakyti
QUOTE(vaivora193 @ 2013 07 27, 17:08)

........ o brolio ar sesės tai jums tikrai labai jau reikia, net labai smile.gif



reikia, bet va kad norisi ir nesinori, tai nezinau kaip cia bus toliau....dabar ir salygos su tom pasalpom netenkina manes, jau reikia mastyt, ka po metu daryt, kur ta vaika det, o 40 procentu pasalpa man per mazai, nei aukle samdyt nei paciai namie sedet doh.gif Zodziu kai nera didelio noro, tai atsiranda priezasciu biggrin.gif Noreciau kad va duotu ta sese ir broli ir auginciau, o dabar vis prisigalvoju, tai tas tai anas....kainuoja tie vaikai visgi biggrin.gif


del dantu tai 2 pametem apacioje priekinius, vienas isdygo, o daugiau nei kliba nei auga....reiktu paskaitinet kiek cia ju iskrist turi ir is jusu supratau, kad kruminiai auga nauji? zodziu reiktu pasidomet siuo klausimu man....
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2013 07 29, 23:45)
reikia, bet va kad norisi ir nesinori, tai nezinau kaip cia bus toliau....dabar ir salygos su tom pasalpom netenkina manes,



tai kad nėra labai jau prastos tos sąlygos ir tikrai abejoju ar jau geresnės kada bebus smile.gif na bent tokios prie kokių mes auginom savo spaliukus tai jau tikrai tikiu šventai kad niekada nebebus.... 4u.gif ot geri laikai buvo- 2 metai 100 proc. (na antri berods buvo 90 proc.) biggrin.gif
o dantukų tai jo, krūminiai sparčiai jau auga pas visus...



Kaip atostogauja spaliukai? einat daržan vasarą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 31 liepos 2013 - 07:46
Laura, kokia gražiplė taveo mergytė smile.gif

Oi Patricija tai yra kokio 116 cm, gal kiek ir didesnė, nepamenu kada matavau. Sveria 17 kg. Ir pagalvojau, kad jau reik rinkti vaikui mokykla, tai net silpna pasidaro. Kad vėl reikia galvoti, domėtis, ieškoti. Oi... Po Gabrielės atrodė, kaip gerai, ramu keliems metams, o jie ėmė ir prabėgo.
Pas patriciją, tai tik du priekiniai apatiniai iškritę ir viskas
Atsakyti
Sveikos,
labai ilgai nebuvau užsukusi - vis tie darbai...

Labai daug gražių nuotraukų ir dar gražesni vaikai wub.gif

Maniškis jau 19 kg sveria, bet ūgiu tai nepasižymi (nėra į ką ax.gif ) apie 113 cm, apačioje 2 dantukai pasikeite, jau senokai, kiti visi laikosi.

Kai pagalvoju, kitais metais į mokyklą... kaip greit laikas bėga...

Visa liepos mėn. atostogavom, dabar vėl į darželį.
Atsakyti
laaaaaa 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

reikia ir man prisiduoti biggrin.gif

augam,jau galiu sakyti ,kad augam,nes coliukes per metus paaugo 9 cm blink.gif blink.gif va del ko visi rubai mazi biggrin.gif

dantu nepamete nei vieno,gipso jau aciu die irgi nebera pora metu,apdraudem....viena rami,kita pasiutus ,kaip ir buvo.ir,kad ir kaip laikas begtu,jos vistiek man mazytes,pacios maziausios..... smile.gif

Dziuga verziasi i futbola,reikia sekti brolio pavyzdziu,nes visada paskui ji doh.gif o Gerda labai nori i baleta,tai mamai reikia persiplesti doh.gif

prasivardziavimu trijule neturi jokiu,nei keikias,nei durniais vadinasi manes privengia matyt smile.gif
siaip sauni trijule,mano pasididziavimas wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
ir dar pasirodom user posted image broliui,kaip visada reikiamaivytis ir akis vartyt doh.gif

sakiau,kad dantu nepametem,ale foto pamaciau ir prisiminiau,kad Gerda jau pora metu virsuj danties neturi,nuskele,o po to teko rauti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritule: 03 rugpjūčio 2013 - 18:44