Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukų stebukliukų tema

Sveikos. Su artėjančiom šventėm. Ruošiatės? Dovanas turit jau?
Dėl mokyklos pergyvenu, ruošiuosi leisti į vieną, bet pagal rajoną nepriklauso, tai bijau, kad bus problemų. O į tą, kuri priklauso (Šv. Kristoforo progimnazija), kažkaip nlb noriu leisti. Vien todėl, kad ten vaikai iki 8 klasės. Nenoriu tarp dičkių leisti.

Ir šiaip, kai pagalvoju, kaip ramu buvo, kol į daržą ėjo. Nenoriu tos mokyklos.
Atsakyti
Nu tai laba diena, su Naujais metais. Ar yra gyvu? smile.gif
Tai ar uzraset busimus pirmokus? As uzrasiau i dvi mokyklas, bet labiau patiko ta, kuri mums ir priklauso.
Va taip va.

Nu tai ka, linkiu visoms, kad nesirgtumet, kad vaikai geri butu, vyrai myletu, o kaimynai pavydetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2013 07 25, 21:53)
sveikos...100 metu  biggrin.gif
kaip gyvenat?kaip augat?

Vyrukai kokie dickiai matau  thumbup.gif  wub.gif

mes vis dar coliukes smile.gif ugis gl jau bus koks 114 cm o svoris na ka cia svoris i menesi po grama  dabar 16 .5 kg 
va sviezia foto kaip uzaugom

user posted image
Elze sako kad nori brolio ar seses, bet .... smile.gif


Grazute, didute, o del svorio viskas bus gerai wink.gif pritariu kad reikia broliuko biggrin.gif maniskes abi kartais uzsimena kad nori broliuko lotuliukas.gif
QUOTE(Ritule @ 2013 08 03, 18:42)
laaaaaa  4u.gif 

reikia ir man prisiduoti
augam,jau galiu sakyti ,kad augam,nes coliukes per metus paaugo 9 cm  blink.gif  blink.gif va del ko visi rubai mazi

dantu nepamete nei vieno,gipso jau aciu die irgi nebera pora metu,apdraudem....viena rami,kita pasiutus ,kaip ir buvo.ir,kad ir kaip laikas begtu,jos vistiek man mazytes,pacios maziausios.....

Dziuga verziasi i futbola,reikia sekti brolio pavyzdziu,nes visada paskui ji  doh.gif  o Gerda labai nori i baleta,tai mamai reikia persiplesti 

prasivardziavimu trijule neturi jokiu,nei keikias,nei durniais vadinasi manes privengia matyt
siaip sauni trijule,mano pasididziavimas 
Papildyta:
ir dar pasirodom user posted image  broliui,kaip visada reikiamaivytis ir akis vartyt

sakiau,kad dantu nepametem,ale foto pamaciau ir prisiminiau,kad Gerda jau pora metu virsuj danties neturi,nuskele,o po to teko rauti
user posted image


Na Ievute irgi noreciau i baleta bandyti leisti, tik , kad va kainos truputi kandziojasi. verysad.gif Nes ji kaip balerina pas mane nuo mazens ant pirstu galu vaikscioja uzlentu, dabar jau maziau biggrin.gif
QUOTE(Rasytce @ 2013 09 02, 19:47)
Sveikos,

dziugu kad visdar temuke gyvuoja  wub.gif Prisidedu prie sveikinimu su mokslo metu pradzia ir tapus spaliukams priesmokyklinukais  4u.gif  wub.gif

Po ilgoko laiko ir mes pasirodom kaip siandien islydejau darzelin saviskes
Mazoji nesiteikia ilgai fotkintis, tai jei jau speju is vieno karto tai tiek ir teturiu, daugiau niekaip

user posted image

Dar prie darzelio, sese niekaip kartu nepanoro
user posted image



QUOTE(Sparaxis @ 2014 01 03, 15:16)
Nu tai laba diena, su Naujais metais. Ar yra gyvu?
Tai ar uzraset busimus pirmokus? As uzrasiau i dvi mokyklas, bet labiau patiko ta, kuri mums ir priklauso.
Va taip va.

Nu tai ka, linkiu visoms, kad nesirgtumet, kad vaikai geri butu, vyrai myletu, o kaimynai pavydetu biggrin.gif

su Naujais mirksiukas.gif
As Ievute leisiu i ta pacia mokykla kur ir vyresnioji eina tik va dar mokytojos neisisrinkom.
Atsakyti
O stai ir mes wink.gif

user posted image

abieju dukruziu gimtadieniai
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raflezija: 10 sausio 2014 - 15:21
sveikos smile.gif
gražūs vaikai smile.gif smile.gif

kokių dydžių ūbus nešioja jūsų spaliukai? pas mus vėl krizė smile.gif 128 mažoki 134 dideli.... doh.gif o dar kai kudesnis toks tai su kelnėmis visai prastai, 128 ūgio neužtenka, 134 plačios ir šiaip didelės.... doh.gif
Atsakyti
kuku smile.gif

na spaliukai į mokyklas jau užrašyti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorinė @ 2014 04 03, 14:17)
kuku smile.gif

na spaliukai į mokyklas jau užrašyti?  bigsmile.gif


Aha:)
Atsakyti
QUOTE(vaivorinė @ 2014 04 03, 14:17)
kuku smile.gif

na spaliukai į mokyklas jau užrašyti? ......

sveikos ,

retai kas jau cia beuzsuka, na tikekimes bus pirmokeliu pasirodymas, labai lauktume, smalsu kaip isaugo, kaip isgrazejo smile.gif

Vakar gavome patvirtinima is mokyklos, kad Aurelija pakliuvo karsta.gif, tai baisiai patenkinta as, nes ten darzelis-mokykla, todel tik keleta vietu lieka, jeigu isvis lieka pakliut kas nelanke to darzelio. pasiseke, dziaugiames wub.gif

birzelio pradzioje kviecia i triju dienu susipazinima su mokykla, dalyvaus po pora valandeliu pamokelese, jau dabar kalba kaip nori ir sako jog ji jau per didele, sakau kam per didele, sako darzeliui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nagi sveikos bigsmile.gif

Tikrai nepamenu, kada buvau čia online. Darbai, namai, vaikai, užklasinė veikla vaikams ir man, tuoj draugės sakau pamirš kaip atrodome..

Bet pradėjau gilintis į kuprinių temą (Ačiū Rasytei už pirmąją vokišką nuorodą FB 4u.gif ), tai užeiti sumaniau pas jus ir pasiteirauti, ar jau kalbėjote apie tai. Aš viską jau esu supirkus (išskyrus kedus kūno kultūros pamokai), trūksta tik kuprinės. O noriu tinkamos, patvarios ir skirtos būtent pirmokui.

Apėjau keletą parduotuvių,tai kol kas kainos labai skirtingos, o išvaizda man panaši. Čia tik pirmas įspūdis, tad ir su jumis pasidalinsiu, ką atradau:

Ecco - dvi spalvos - rožinė ir salotinė. Ortopedinės, su visais reikalavimais, atšvaitais ir pan. Kaina 279 Lt (daug! bent jau man taip atrodo)

Samsonite (girdėjau, buvo UK) neturi pirmom klasėm kuprinių (čia ir jei būtų, manau kaina būtų ne ką mažesnė nei ecco, nors UK panos žinau kad pirko ir mokėjo apie 100 Lt, reikės pasiteirauti).

Pegasas - gal 15 kuprinių, šį mėnesį 30 ar 35% nuolaida. Tai gaunasi vos virš 100 Lt. Kol kas ten vieną nusižiūrėjus, bet nesu tikra.

Office one - dar nebuvau, bet žadu užeiti.

Kur dar ieškoti, kokių žinot gerų ir pritaikytų pirmokams kuprinių prekių ženklų?

Tiesa, mes gyvenam manau gerai bigsmile.gif Vaikai dideli, sveiki (3xtfu, sirgo prieš pusantrų metų abu sloga), Ernestas protingas vaikis, visa galva visus lenkia. Siūlė auklėtojos tiesiai į antrą klasę, bet aš nenorėjau, noriu, kad su sava karta eitų. Tuo labiau, papildomai, esant poreikiui, mokysis. Tegul gyvena vaikystę smile.gif Patekom į mokyklą, kur ir norėjom, pas mokytoją, kokią ir norėjom. Žodžiu, praktiškai pasiruošę naujam etapui.

Einu paskaitinėt kaip gyvenat mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
kuprinė man galvos skausmas, aišku dar suku galva kokius rubelius šokių pamokai nupirkt
kuprines renkuos tarp: Belmil, Herlitz. (čia jau draugė rekomendavo ji pernai rinkos skaitės......
aišku dar klausymas ar reikia tos tvirtos stabilios kuprinės, gal kur nete galima jų pigiau nusipirkt? bet gal dar seni modeliukai
Atsakyti
Laba diena,

Jau kaip ir pradingusios visos smile.gif Užsikasusios namais, darbais, vaikais...

Mes ir jau po truputi ruošiamės mokyklai. Kol kas tik smulkmenas susipirke, o as negaliu pirkti kuprines internetu, nes noriu, kad vaikas ja užsidėtų pasimatuotų, nenoriu, kad būtų itin didelė...

Atsakyti
Nu sveikos. Vakar sutikrinau sąrašus, tai mes 1A, nr. 5. Net susigraudinau truputį prie kompo.
Aš tai nieko nepirkau, net nesuku galvos. Bus rugpjūtį Maxėj 40 proc. nuolaida, tai ir supirksiu viską. Čia apie kanceliarines. Apie kuprinę dar irgi negalvoju. Nu vasara man dar, džiaugiuosi tuom, kad dar daržely jis, tai ir nenoriu sukt galvos. Bet jau reiktų, ane?
Ir šiaip, kaip gera tam daržely, aš negaliu. Galėtų jis iki 18 metų ten eiti. Aš kai vien pagalvoju apie vežimą "ant" aštuonių, nu man peilis bus, vėluos turbūt visada biggrin.gif

O šiaip tai ką, viskas gerai. Ūgiu labai pasigirt negalim, bet dantys užtat kaip pas dvimetrinį vyrą biggrin.gif (taip ortodontė sakė)
Atsakyti