Įkraunama...
Įkraunama...

Estee Lauder

Isbandziau seseliu pagrinda

user posted image

daug ka naudoju is Estee Lauder, bet sio produktu nusivyliau, nesamoniu nesamone... doh.gif pries tai naudojau Artdeco seseliu pagrinda, buvau patenkinta kaip dramblys, seseliai laikydavosi nuo ryto iki vakaro, net budavo ir iki kito ryto. Bet kaip visada, nevertiname to ka turime, kol neisbandome kazka prastesnio biggrin.gif
Taigi, apie pagrinda: tepasi labai sunkiai, ant voko gula kazkokiais ruozais, seseliu neimanoma graziai istusuoti, ir is viso nesilaiko, po dvieju valandu seseliai subega i rauksles taip, kad jau reikia visa makiaza nuvalyti, nes atrodo baisiai.
Taigi, likau labai nepatenkinta verysad.gif
Atsakyti
http://kuponai.lt/vi...uma-akcija.html


ar teko taip pirkti?
ar kokybiską daiktą pavyks nusipirkti?
ir šiaip kaip atsiliepimai apie šį serumą paakiams?
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2013 07 19, 10:27)
ar teko taip pirkti?

Pirkt neteko, bet ar ten parasyta kur nors koks kiekis to serumo uz sita kaina?
man atrodo bus 7 ml miniatiura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2013 07 19, 08:48)
Pirkt neteko, bet ar ten parasyta kur nors koks kiekis to serumo uz sita kaina?
man atrodo bus 7 ml miniatiura smile.gif


kaip ir nerašo, bet kažkaip įdomiai ir akcija jau pasibaigė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2013 07 19, 11:19)
kaip ir nerašo, bet kažkaip įdomiai ir akcija jau pasibaigė smile.gif

Tai gerai kad nesusigundet..
cia SM kosmetikos isparduotuvej beveik pastoviai yra tu miniuku sito serumo nusipirkt..ir ne uz tokia kaina, kaip jie cia siulo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(A_lika27 @ 2013 04 19, 12:15)
Isbandziau seseliu pagrinda

user posted image

daug ka naudoju is Estee Lauder, bet sio produktu nusivyliau, nesamoniu nesamone...  doh.gif pries tai naudojau Artdeco seseliu pagrinda, buvau patenkinta kaip dramblys, seseliai laikydavosi nuo ryto iki vakaro, net budavo ir iki kito ryto. Bet kaip visada, nevertiname to ka turime, kol neisbandome kazka prastesnio  biggrin.gif
Taigi, apie pagrinda: tepasi labai sunkiai, ant voko gula kazkokiais ruozais, seseliu neimanoma graziai istusuoti, ir is viso nesilaiko, po dvieju valandu seseliai subega i rauksles taip, kad jau reikia visa makiaza nuvalyti, nes atrodo baisiai.
Taigi, likau labai nepatenkinta  verysad.gif


as kaip tik naudoju sita pagrinda,tai man jis visai geras. sunkokai pasiima ir tepasi gal kiek sunkiau, bet seseliai gana gerai laikosi su siuo pagrindu. nors mano oda riebi,vokai greit susiriebaluoja,bet seseliai islieka iki vakaro, na aisku truputi jau buna subege i rauksle,bet be pagrindo tai is viso butu prastai:)
Atsakyti
Kas bandet Estée Lauder Daywear B.B Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme spf35 sakykit, ar jis tiktu sausai jautriai odai?? g.gif
Atsakyti
Vakar gavau savo siuntini is douglas ir norejau pagirti prausikli Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask. Labai geras. Daug kas peike ji oficialioj svetainej kad nepatiko konsistencija. Bet man labai gerai, suslapini veida, uzdedi laseli ant pirstu uzpili vandens, patrini rankom ir jis suskysteja. Nuplaunant atrodo lyg butu riebu. Bet oda svariai nusivalo, tokia svelni, kokia dar nebuvo, atrodo oda lygesne.
Atsakyti
QUOTE(forestberry @ 2013 12 14, 14:39)
Vakar gavau savo siuntini is douglas ir norejau pagirti prausikli Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask. Labai geras. Daug kas peike ji oficialioj svetainej kad nepatiko konsistencija. Bet man labai gerai, suslapini veida, uzdedi laseli ant pirstu uzpili vandens, patrini rankom ir jis suskysteja. Nuplaunant atrodo lyg butu riebu. Bet oda svariai nusivalo, tokia svelni, kokia dar nebuvo, atrodo oda lygesne.

Kokia Jusu oda? As renkuosi irgi is EL prausikliu, bet nezinau kuri imti. Prioritetas - naudoti kaip prausikli, ne kaip kauke. Gal tas net siek tiek stabdo..
Atsakyti
Man jis labai patinka, nerealiai skalsus, nedaug reikia, puikiai nusiplauna, kas taip pat yra privalumas, nes ne visi lengvai nusiplauna, daug metų su ja gyvenau. Dar naudoju Kanebo priemonę, bet ir ši EL favoritų sąraše smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2013 12 15, 00:34)
Kokia Jusu oda? As renkuosi irgi is EL prausikliu, bet nezinau kuri imti. Prioritetas - naudoti kaip prausikli, ne kaip kauke. Gal tas net siek tiek stabdo..


Tokia mišri, greitai riebaluojasi, vietomis skruostai šiuo metu pasausėję.
Papildyta:
Rinkinyje buvo kremai, serumai ir visi buvo be apsauginiu pleveliu, kremas veidui tik su dangteliu kuris paprastai nusiima, ar taip ir turi buti?
Papildyta:
QUOTE(Pikciurna_ @ 2012 05 30, 23:07)
Man absoliuciai nuo visu EL paakiu kremu paburksta paakiai  doh.gif  Pakeiciau paakiu krema i Elemis, tai nera net ka ir lyginti, tinka ir paakiai normalus.


As irgi ta pastebejau. Niekada man jie neburkdavo anksciau.
Atsakyti
parduodu nauja- tik viena karta pabandyta este lauder double wear pudryte. spalva- desert beige.
visiem odos tipam, labai lengva taciau islieka iki 15 valandu, neriebi,be kvapikliu. pagaminta belgijoje=] pirkau vakar ( 01 06) sarmoje, ir nors ir bandziau, bet visgi siandien pasitepus spalva man ( tamsesnio gymio) sviesoka. yra cekis, atsiusciau kartu su cekiu, pradaryta 01 07. moooketa 149 lt. kaina 130 lt jau kartu su registruotu siuntimu=]user posted image
originali.

Atsakyti