Įkraunama...
Įkraunama...

Estee Lauder

Vis neprisiruosdavau parasyti atsiliepimus. ax.gif
Double wear light,jau 2 pakuote.
user posted image
Iki siol nei karto nepirkau 2 kartus ta pati makiazo pagrinda,bet sis nusipelne. Rinkausi tarp sito ir Chanel Vitalumiere aqua,konsultante Sephoroje pasake,kad misriai odai jis labiau tiks,puikiai parinko atspalvi - viskas puiku,tik vidurdieni vos vos reikia papudruoti kakta - pradeda vietomis blizgeti.

user posted image
Double wear zero smudge mascara - nusipirkau netycia ir atradau puiku tusa,su labai daug tusu turejau ta pacia problema,dazydavo paakius. Jei kazkas turite tokia problema - rekomenduoju,per visa diena nei kruopelyte nenubyra,tikrai "zero smudge" biggrin.gif

user posted image
Kremas Hydrationist - na neblogas kremas,gal noretusi vos lengvesnio. Kazkuo panasus i Decleor Hydra Floral. Uz pilna kaina nekartociau,bet kadangi gavosi gera nuolaida - nesigailiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnulia: 07 sausio 2014 - 20:55
Merginos, kur perkat Estee Lauder kosmetiką?
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2014 01 09, 16:51)
Merginos, kur perkat Estee Lauder kosmetiką?

Žiūrint ko jums reikia, ar pigiau ar aplamai šios kosmetikos... g.gif
Jos paprasčiausiai rasit Kristiana, Douglas, jei užsienyje - Sephora, EsteeLauder.com, Nordstrom, Neimanmarcus, Saksfifthavenue ir begales kt parduotuvių.... Kas gyvena LT, užsisako iš užsienio per tarpininkes, draugus, gimines ar psl kur siuntimas nemokamas ar labai nebrangus...
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 01 09, 18:50)
Žiūrint ko jums reikia, ar pigiau ar aplamai šios kosmetikos...  g.gif
Jos paprasčiausiai rasit Kristiana, Douglas, jei užsienyje - Sephora, EsteeLauder.com, Nordstrom, Neimanmarcus, Saksfifthavenue ir begales kt parduotuvių.... Kas gyvena LT, užsisako iš užsienio per tarpininkes, draugus, gimines ar psl kur siuntimas nemokamas ar labai nebrangus...

mane šita dalis domina Kas gyvena LT, užsisako iš užsienio psl kur siuntimas nemokamas ar labai nebrangus... smile.gif Aš gal nemoku ieškoti...nes visur siuntimas brangus arba apskritai į LT nesiunčia...
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2014 01 10, 09:31)
mane šita dalis domina  Kas gyvena LT, užsisako iš užsienio psl kur siuntimas nemokamas ar labai nebrangus... smile.gif Aš gal nemoku ieškoti...nes visur siuntimas brangus arba apskritai į LT nesiunčia...

Na asmeniškai aš per tarpininkes perku, nes USA pigiausia ji, o jei dar kokia nuolaidėlė įsimaišo drinks_cheers.gif
O šiaip pati gali iš amazon pirkti, na dar ebay, bet ten jau nevisai patikima...Šiaip pagooglinus galima manau rasti parduotuvių kur pati galėsit užsipirkti...
Atsakyti
Naudoju advanced night repair serumą, nepasakyčiau kad patiko, reikia nemažai užtepti, nes tiesiog iškart išgaruoja, drėkinimo nelieka, oda iškart sausa ir rankos po to lipnios. Tai, kad nusivyliau.

Revitalizing supremeglobal anti-aging creme - užtepus reikia plauti rankas, kaip ir po visų estee lauder priemonių, lipnios rankos lieka. Kremas toks sunkus, po to atsirasti gali spuogų, tiems kieno riebesnė oda. Norėtųsi kažko lengvesnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forestberry: 02 balandžio 2014 - 20:43
[quote=Shalimar,2013 09 27, 16:16]
Kas bandet Estée Lauder Daywear B.B Anti-Oxidant Beauty Benefit Creme spf35 sakykit, ar jis tiktu sausai jautriai odai?? g.gif
Reiktu Douglas parduotuveje paprasyti kad atpiltu pabandymui,konsultantes gali tai padaryti,ir pastebetum ar tinka mirksiukas.gif
Papildyta:
Sis vienas is geriausiu-
user posted image
Ir prausiklis nepamainomas,jau kelinta pakuote turiu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, koki atspalvi rinktis vidutinio tamsumo odai g.gif Kal kuri turi si maskuokli ir galetu patarti? 4u.gif

http://www.sephora.c...1?skuId=1464940

4u.gif
Atsakyti
Eilini karta isitikinu kad estee lauder kaip man sukurta biggrin.gif kiek bandzius ju tusu man visi daugiau maziau patinka, o mano pats mylimiausias tusas https://www.douglas....sh-multiplying/
vis isbandau kazka ir grystu prie sio, padaro tobulas blakstienas.

Atsakyti
Kiek vidutiniškai kainuoja EL kosmetikos siuntimas iš US? Pavyzdžiui, iš esteelauder.com. Įdomu ar labai apsimoka.
Atsakyti
Man žiauriai patinka paakių kremas Advanced Night Repair smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2014 01 09, 16:51)
Merginos, kur perkat Estee Lauder kosmetiką?


Siandien labai gera kainyte pirkau EL rinkinuka. Jame yra paakiu kremas 5ml ir maskuoklis. Viso 33.95Lt arba 9.83eurai. Jeigu patiks nusipirksiu dar, nes paziurejau 15ml sio kremuko kainuoja 219Lt

Sis paakiu kremas
https://www.douglas....bal-anti-aging/
Atsakyti