Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Juxt @ 2012 06 08, 10:16)
oj, šitas pas mane dbr dažniausiai eina į trasą, tikrai nuostabus šepetėlis, tik plaunasi sunkokai, o skystą pudrą padengia tobulai  wub.gif
o iš kokio psl. jūs renkatės šepetėlius, iki skausmo noriu sigmos šepečio vieno, kaži kiek man galutiniam rezultate kainuotų per tarpininkes?



o kokio dydzio sis sepetelis.
as dar vis neapsispredziu ar man pirkti RT core rinkini ar ne, galvoju apie kelis sepecius is ELF.. doh.gif doh.gif kaip sunku apsisprest, zinau, kad supirksiu paskui viska, bet ne is karto si menesi. o norisi is karto.. doh.gif doh.gif rolleyes.gif dar vyras vakar sako "tai jau dabar uztektinai turi sepeciu ir dekoratyvines"..suprast jam doh.gif doh.gif doh.gif
kazin koks skaistalu sepetys geriau toks angled kaip EM ar klasikinis kaip ELF? as jau viena "klasikini" turiu is eco tools tai noretusi kitokio
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2012 06 07, 14:29)
nors ir ne šepetėlis, bet priemonė pudrai dengti . taigi rašau čia.
Išbandžiau blender beauty pakaitala, pirka iš ebay, ir ka likau maloniai nustebinta jo dengimu, dabar net susimasčiau kad verta būtu isigyti ir originalų.
Tuo pačiu klausimas kas naudoja, kaip jis jums išlaiko forma nuspausta kai reikia dengti pudra, nuotraukose ir filmukuose tai jis atrood gražiai, bet mano pakaitalas tai toks kai nuspaudi sunkiai atsistato į gražia lašiuko forma gaunas toks truputi nelygus

Bet tikriausiai sunaudojama daugiau pudros su tuo blenderiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2012 06 08, 11:16)
o iš kokio psl. jūs renkatės šepetėlius, iki skausmo noriu sigmos šepečio vieno, kaži kiek man galutiniam rezultate kainuotų per tarpininkes?

iš jų oficialaus www.sigmabeauty.com
Kainą labai sunku pasakyti, nes priklauso kaip kis $ kursas, bet šiaip šepetėliai lengvi, tai neturėtų daug kainuotų siuntimas į LT, nes į LT siuntimas pas tarpininkes kainuoja 14$/kg, bet tai vienas šepetėlis nesvers daugiau nei 100 g, tai būtų apie 1,4 $.
Na tarkim man šito rinkinuko parsiuntimas su viskuo gavosi 191 Lt. Svoris jo apie 600 g, nes tas konteineris toks kaip odinis, bet patys šepetėliai mažesni, nes Travel kit.
http://www.sigmabeau...Kit_p/btbla.htm

Beje, yra -10% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 06 07, 18:27)
: o siaip manau labai toks dalykelis tiktu sausiaodems  thumbup.gif


drinks_cheers.gif padėjau visus šepečius į šoną, neišryškina jokių pasausėjimų.
Atsakyti
Pasimeciau dabar, man jau reikia Sigmos F 80 sepetelio. doh.gif SM kosmetikos isparduotuveje parasiau kad pirkciau , jeigu nieks nepasiulys, tai vakare siusiu uzsakyma. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 06 08, 11:16)
oj, šitas pas mane dbr dažniausiai eina į trasą, tikrai nuostabus šepetėlis, tik plaunasi sunkokai, o skystą pudrą padengia tobulai  wub.gif
o iš kokio psl. jūs renkatės šepetėlius, iki skausmo noriu sigmos šepečio vieno, kaži kiek man galutiniam rezultate kainuotų per tarpininkes?


Tarpininkių puslapyje yra surašyta kaip apytiksliai galima pasiskaičiuot galutinę kainą mirksiukas.gif Pastaruoju metu kadangi dolerio kursas žiauriai užkilęs doh.gif, tai praktiškai pradinę kainą galima padaugint iš 4 ir matysit daugmaž galutinę.

Gal kas turit Sigma F05?
user posted image
Kokie atsiliepimai? Ar galima naudoti ir skaistalams, ar patogus?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 08, 11:56)
Bet tikriausiai sunaudojama daugiau pudros su tuo blenderiu  g.gif
Papildyta:


dėl pudros tai bandžiau dvi, viena make up for ever face and body( šitos tai daugiau susinaujo, nes ji pati labai skysta), kita lancome photogenic( sakyčiau tiek pat kiek su šepetėliu) bet pats padengimas tai man mielesnis su blenderiu(net nežinau kaip tikliai ji pavadinti, nes mano turimas pakaitalas)
taip pat brūkštelkit atsiliepimus apie sigmos rinkinuka, aš turiu didesni nei jūs išsirinkote, visi man labai patinka išskūrūs F50

Gratis visiškai pritariu, šiuo metu šepetėlių pudrai nebenoriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 08 birželio 2012 - 13:37
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 08, 11:40)
o kokio dydzio sis sepetelis.



įstrižainė manau būtų kokią 4-4,5 cm g.gif tikrai didelis, labai smagus po liaupsių youtubej nieko nelaukus užsisakiau thumbup.gif

QUOTE(Astukasas @ 2012 06 08, 12:56)

iš jų oficialaus www.sigmabeauty.com
Kainą labai sunku pasakyti, nes priklauso kaip kis $ kursas, bet šiaip šepetėliai lengvi, tai neturėtų daug kainuotų siuntimas į LT, nes į LT siuntimas pas tarpininkes kainuoja 14$/kg, bet tai vienas šepetėlis nesvers daugiau nei 100 g, tai būtų apie 1,4 $.
Na tarkim man šito rinkinuko parsiuntimas su viskuo gavosi 191 Lt. Svoris jo apie 600 g, nes tas konteineris toks kaip odinis, bet patys šepetėliai mažesni, nes Travel kit.
http://www.sigmabeau...Kit_p/btbla.htm

Beje, yra -10% nuolaida.

o tai jei koperuosimės, kaip shipingą dalinsimės, man tik vieno šepečio reikia blush2.gif

QUOTE(lauryna @ 2012 06 08, 13:41)
Pasimeciau dabar, man jau reikia Sigmos F 80 sepetelio. doh.gif  SM kosmetikos isparduotuveje parasiau kad pirkciau , jeigu nieks nepasiulys, tai vakare siusiu uzsakyma. bigsmile.gif


schmoll.gif nepasiūlys lotuliukas.gif jau senai ten laukiu ir vis parašau parduoti, neatsirado dar per 2 sav. cry.gif

QUOTE(apčy @ 2012 06 08, 13:42)
Tarpininkių puslapyje yra surašyta kaip apytiksliai galima pasiskaičiuot galutinę kainą mirksiukas.gif Pastaruoju metu kadangi dolerio kursas žiauriai užkilęs doh.gif, tai praktiškai pradinę kainą galima padaugint iš 4 ir matysit daugmaž galutinę.

Gal kas turit Sigma F05?
Kokie atsiliepimai? Ar galima naudoti ir skaistalams, ar patogus?


o kur konkrečiai yra ta temutė apie tarpininkes? 4u.gif gal linką galiama 4u.gif
o F05 small contour turiu wub.gif naudoju kontūravimui - negaliu atsidžiaugti wub.gif

---------------------

žodžiu klausimas - kiek man reikėtų pervesti kažkam pinigų už SIGMA F80? (tarkim kursas dbr LB - 2.7502) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 08, 12:56)
Na tarkim man šito rinkinuko parsiuntimas su viskuo gavosi 191 Lt. Svoris jo apie 600 g, nes tas konteineris toks kaip odinis, bet patys šepetėliai mažesni, nes Travel kit.
http://www.sigmabeau...Kit_p/btbla.htm

Beje, yra -10% nuolaida.

Ir kaip Jums patinka šis "travel" rinkinys? Ne per trumpi šepetukai? Kaip tas konteineriukas gyvai atrodo? Nepermažas? biggrin.gif Kiek šepetėlių eina į jį susidėt?

Senokai jau kaupiuosi imti kelioninį rinkinį, bet nervas ima, kad negalima ten visko atskirai susirankiot - realiai man iš to rinkinio norisi (reikia) tik konteinerio ir akių šepetukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 06 08, 15:00)
o kur konkrečiai yra ta temutė apie tarpininkes?  4u.gif gal linką galiama  4u.gif
o F05 small contour turiu  wub.gif  naudoju kontūravimui - negaliu atsidžiaugti  wub.gif

---------------------

žodžiu klausimas - kiek man reikėtų pervesti kažkam pinigų už SIGMA F80? (tarkim kursas dbr LB - 2.7502)  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Tarpininkės

Planuoju užsisakyt tą F05 ir dar keletą šepetėlių akims smile.gif

Tiksliai jums niekas nepasakys, nes neaišku kiek bus užsisakančiųjų, koks bus svoris, dolerio kursas ir t. t., bet manau, kad kainuotų apie 60-65 lt
Atsakyti
man netinka tarpininkes ne LT gyvenu, tenka suktis paciai verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 08, 16:11)
man netinka tarpininkes ne LT gyvenu, tenka suktis paciai verysad.gif  verysad.gif


Koks skirtumas - tarpininkes juk ne LT yra ir gali ne tik i LT siust, tik jau siustu jums atskirai, tai siuntimo kaina gal didesne gautusi nei kai kelioms pirkejoms viename siuntinyje i LT siuncia.
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 06 08, 15:00)
o tai jei koperuosimės, kaip shipingą dalinsimės, man tik vieno šepečio reikia  blush2.gif

Shipą dalina proporcingai sumai. Kuo daugiau prisijungiančių, tuo labiau mažėja shipas kiekvienam daiktui. Sunku pasakyt kiek susirinkę, bet šįvakar MeistroMargarita sakė jau pirks, gal dar spėtumėt prisijungti.
Atsakyti