Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

Kuris Sigmos šepetėlis idealus skaistalams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2012 06 08, 15:09)
Ir kaip Jums patinka šis "travel" rinkinys? Ne per trumpi šepetukai? Kaip tas konteineriukas gyvai atrodo? Nepermažas?  biggrin.gif Kiek šepetėlių eina į jį susidėt?

Senokai jau kaupiuosi imti kelioninį rinkinį, bet nervas ima, kad negalima ten visko atskirai susirankiot - realiai man iš to rinkinio norisi (reikia) tik konteinerio ir akių šepetukų  ax.gif

Šiaip aš irgi ilgai dvejojau, nes ne visų šepetėlių norėjosi iš rinkinio, bet vistiek paskaičiavus pigiau gaunasi, plius dar viskas sudėta tame konteineryje.
Koteliai tikrai man ne trumpi smile.gif Pats konteineriukas nėra mažas, pilnai telpa 7 šepetėliai ir dar ketinu sutalpinti ir F80 į jį, nes kaip suprantu jis tokio pat ilgio bus, kaip ir travel rinkinuko. Kas liečia konkrečius šepetėlius ir rinkinio tai pastebėjimai tokie:
F60 - kažkoks miniatūrinis, man per mažas, reikia labai ilgai terliotis, jis man daugiau panašus į didelį maskavimo šepetėlį, pvz. paakiams. Todėl labai noriu F80 pudros dengimui, o ypač pažiūrėjus šį video negalėjau jam atsilaikyt biggrin.gif http://www.youtube.c...h?v=I1oio7y0rKU toks universalus atrodo, kad tikrai panaudosiu kažkuriai paskirčiai drinks_cheers.gif
F30 - pudros šepetėlis yra tikrai mažesnis už orginalų dydį, nes čiupinėjau pas Vienintele normalaus dydžio, tai kiek pamenu tikrai buvo daug didesnis nei pas mane, todėl man šiek tiek dydžio trūksta, kad viskas greičiau vyktų.
F40 - skaistalų, normalus, mano lūkesčius jis pateisina tikrai.
E30, E55 - puikūs, atliekantys savo darbą.
E40 - man šiek tiek per didelis, dar prieš užsisakant rinkinį aš žinojau, kad man su juo bus sunku gražiai suformuot voko raukšlę, todėl dabar užsisakiau E35, jis subtilesnis, su juo manau galėsiu tiksliau pasidažyti.
E65- antakiams, kurių taip nesidažau, bet jau panaudojau kelis kartus aš jį, akies linijos pataisymui, paskaidymui.
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 06 08, 17:26)
Kuris Sigmos šepetėlis idealus skaistalams mirksiukas.gif

man skaistalams labai patinka F40 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 06 08, 18:26)
Kuris Sigmos šepetėlis idealus skaistalams mirksiukas.gif

Rinkčiausi tarp F40 ir F84 (kabuki).
Jei norite lengvai perbraukti šiek tiek, tai labiau tiktų F40.
Su F84 manau reikėtų šiek tiek ilgiau paskaidyti, sukamaisiais judesiais arba "baksnojimu", jis daug standesnis ir kietesnis, nei F40, todėl yra rizika padauginti skaistalų. Bet F84 tiktų kreminiams skaistalams, jei tokius naudojate ir dar F84 puikiai pritaikomas kreminei pudrai, nes lengviau pasiekiamos tokios vietos kaip aplink nosį, akis.

Oj...aš tikriausiai susižavėjau tais Sigmos kabuki doh.gif atrodo tiek visur pritaikomi, o gali būti, kad dėl savo universalumo bus netinkamas niekam normaliai biggrin.gif geriau nieko nerašysiu kol pati neišbandžiau bent F80.

Dar viena pastabėle, kad visi kabuki daug sunkiau plausis ir ilgiau džius 4u.gif
Atsakyti
Uzsisakiau Sigma F80 , gal dar reiks prigrieb RT stipling brush. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braskelina @ 2012 06 08, 18:26)
Kuris Sigmos šepetėlis idealus skaistalams mirksiukas.gif

As imciau F05 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 08, 16:58)
Koks skirtumas - tarpininkes juk ne LT yra ir gali ne tik i LT siust, tik jau siustu jums atskirai, tai siuntimo kaina gal didesne gautusi nei kai kelioms pirkejoms viename siuntinyje i LT siuncia.


wow shopingas gerai patare. kazin kiek siuntimas kainuoja yra produktu dominanciu mane kuriu negaliu gauti, reikes susisiekti su tarpininkem. aciu uz patarima hi.gif hi.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 08, 20:55)
wow shopingas gerai patare. kazin kiek siuntimas kainuoja yra produktu dominanciu mane kuriu negaliu gauti, reikes susisiekti su tarpininkem. aciu uz patarima hi.gif  hi.gif


Gali siuntimo kainas paziuret per www.usps.com (JAV pasto puslapis). 1 lb = 0,492kg.
Atsakyti
O kaip Coastal scents šepetėliai? Verti dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 06 09, 00:43)
O kaip Coastal scents šepetėliai? Verti dėmesio?


CS sepetelius pirkausi pries kokius 3-4 metus - tuo metu man jie labai patiko, turejau viskam sios firmos sepetelius, bet su laiku atradau labiau patinkancius ir is CS siuo metu turiu tik pudros sepeteli, kuri naudoju skaistalams (nes mazokas pudrai). Maniskio jau senokai CS puslapyje nera, jis toks raudonai rusvu kotu, naturaliu sereliu, tai jie man karts nuo karto iskrenta/nuluzta, bet sepetelis visdar geras. Tai nelabai ir zinau kaip dabar ju kokybe, bet siaip neblogi, nors man geresniu yra toje kainos kategorijoj....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 09 birželio 2012 - 02:11
QUOTE(shopingas @ 2012 06 09, 03:10)
CS sepetelius pirkausi pries kokius 3-4 metus - tuo metu man jie labai patiko, turejau viskam sios firmos sepetelius, bet su laiku atradau labiau patinkancius ir is CS siuo metu turiu tik pudros sepeteli, kuri naudoju skaistalams (nes mazokas pudrai). Maniskio jau senokai CS puslapyje nera, jis toks raudonai rusvu kotu, naturaliu sereliu, tai jie man karts nuo karto iskrenta/nuluzta, bet sepetelis visdar geras. Tai nelabai ir zinau kaip dabar ju kokybe, bet siaip neblogi, nors man geresniu yra toje kainos kategorijoj....


Niekad neturėjau natūralaus plauko šepetėlių, tai neturėčiau su kuo palygint. Svarstau paimt tiesiog keletą pakaitaliojimui kol vieni džiūsta. Dabar kaip tik yra nuolaida -35 proc. visiems šepetėliams, tai visai nebrangiai gautųsi ax.gif
Atsakyti
Na užsisakiau Sigmos F05 mirksiukas.gif Dabar dar gundausi F80 rolleyes.gif
Atsakyti