Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namučiai

jei laukciau ciklo naturalei -nesulaukciau apie metus biggrin.gif doh.gif As tai labai laukiu prolaktino tyrimo-jauciu geri skaiciai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 22, 19:57)
jei laukciau ciklo naturalei -nesulaukciau apie metus biggrin.gif  doh.gif As tai labai laukiu prolaktino tyrimo-jauciu geri skaiciai bus rolleyes.gif

Aj, del prolaktino maziausiai jaudinkis - yra tiroksinas, bromokriptinas - menuo-du ir bus normoje. Kada atsakymai bus? Teisingai pridavinejai tyrima? Gal tavo LH tyrimas nekoks? todel O nevyksta? PRL kazkaip pastojimo neduoda, bet duoda ovuliacija, o LH tai ar ovuliacijos nebuvima salygoja... unsure.gif krc, del PRL nesijaudink. As hormonuose mazai ismanau, nes maniskiai kaip ir normoje visi.. Be ypatingu kliuciu.

O tu kada nors gyvenime buvai pastojusi apskritai?
Atsakyti
mergaites, man reik jusu pagalbos biskeli, arteja mano vyro jubileijus 30 bus ateinanty savaitgali, ir niekaip nesugalvoju, kokia cia dovana padaryt doh.gif , gal turesit kokiu minciu, ideju? mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 22, 19:52)
siaip tai pats pirmas tyrimas moteriai. Vistiek lieptu, kad beprasmiskai nedaryti IUI. Galbut pirmai neliepia toms, kurios jau buvo pastojusios bent jau karta. Bet kai nebuvo niekada pastojusi - tai butinai reikia. Man irgi iskarto liepe, tik man vis atsidedavo, tai polipas ir histero, tai naturalus pastojimas, tai ciklas uzveluodavo.. tai kai jau atsitiko palankios salygos, tada ir padare. Gal 4 menesius laukiau "palankumo", kad GN atlikti.


Siaip kazkaip idomiai pasijutau...
Man tai is vis jokie nevaisingumo tyrimai nedaryti, isskyrus tyrima po sueities, kurio atsakymas buvo neigiamas, t.y. Nerasta pas mane spermiuku.
Vyras istirtas, o man nei hormonai netirti, nei GN, bet kazkaip manau kad gydytojai nemato reikalo, nes su mano ciklu viskas ok.
Tik kazkaip susimasciau, ar cia nera kokiu klaidu su manim pridaryta
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 01 22, 19:38)
Ne, kažkodėl neliepė. Kitom ta pati daktarė liepia, o mums ne. Bet mums parą prieš IUI pasimylėjus vis tiek spermiukų lieka 16 mln ir A+B=55 % Nežinau kodėl taip liepia, bet šįkart dar klausom sąžiningai nurodymų. IUI rytoj vakarop bus, tikiuosi spės pasigaminti užtektinai grikiukų.


idomiai. mums tai liepia kokias 2-3 dienas susilaikyti, o si karta net ilgiau. cia tam kad koncentracija didesne spermiuku butu.
Atsakyti
Taip ,pries 8 metus..bet dar dabar pienas bega kone srovele doh.gif
Treciadieni reikia pasiskambint kaip suprantu i reg.ne gydytojai del chl.gon.jei viskas ciki tai ketvirtadieni GN ,bet ketvirtadieni ji nori jau vyro sperma turet ,kad galetu isvadas bent kokias daryt,o tas kaip kokia nekalta merga kazkaip keistai ziuri ,lyg jam ka skaudes -taip pyktis kyla ,blecha neislaikys nervai gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 22, 20:07)
Vyras istirtas, o man nei hormonai netirti, nei GN, bet kazkaip manau kad gydytojai nemato reikalo, nes su mano ciklu viskas ok.


nu ir kas kad su ciklu viskas ok blink.gif o gal tavo kiausintakis vienas ar abu nepratekami. tada su IUI beviltiska ka nors pasiekti. man tai irgi pirmiausiai tikrino kiausintakius, tada hormonus. tai pirmi du dalykai, kuriuos mano manymu turetu issiaiskinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 22, 20:07)
Siaip kazkaip idomiai pasijutau...
Man tai is vis jokie nevaisingumo tyrimai nedaryti, isskyrus tyrima po sueities, kurio atsakymas buvo neigiamas, t.y. Nerasta pas mane spermiuku.
Vyras istirtas, o man nei hormonai netirti, nei GN, bet kazkaip manau kad gydytojai nemato reikalo, nes su mano ciklu viskas ok.
Tik kazkaip susimasciau, ar cia nera kokiu klaidu su manim pridaryta


g.gif Nezinau as naujoke ,tik galiu pasakyt ,kad man visa eigos sarasa surase kokie tyrimai bus daromi,ir kokia diena ,kokia seka -sake viska issitirsim ,kitaip reiks speliot unsure.gif
dar karta noriu padekot ypac Maidenanai,labai daug naudingo suzinojau 4u.gif
Atsakyti
Orchideja88, nu gali visko būti. Kažkaip keista, kad netirti hormonai. Kadangi pavyko pastoti, tai tikėtina, kad kiaušintakiai tvarkoj, bet kodėl nėštumas nesėkmingas, čia jau kitas klausimas. Net nežinau kokius hormonus tokiu atveju tiria, jei tiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 22 sausio 2012 - 19:24
QUOTE(diana_j @ 2012 01 22, 20:07)
mergaites, man reik jusu pagalbos biskeli, arteja mano vyro jubileijus 30 bus ateinanty savaitgali, ir niekaip nesugalvoju, kokia cia dovana padaryt doh.gif , gal turesit kokiu minciu, ideju?  mirksiukas.gif  bigsmile.gif
teigiama NT? unsure.gif g.gif


QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 22, 20:07)
Siaip kazkaip idomiai pasijutau...
Man tai is vis jokie nevaisingumo tyrimai nedaryti, isskyrus tyrima po sueities, kurio atsakymas buvo neigiamas, t.y. Nerasta pas mane spermiuku.
Vyras istirtas, o man nei hormonai netirti, nei GN, bet kazkaip manau kad gydytojai nemato reikalo, nes su mano ciklu viskas ok.
Tik kazkaip susimasciau, ar cia nera kokiu klaidu su manim pridaryta
Nu, jeigu pastojai dabar, tai GN gali nedaryti - praeinami tavo kiausintakiai. Nebent del AFS gali pasitikrinti, kad nebutu tas kraujas trombozinis. Geriau gal pati eik, nes daktarai laukia triju persileidimu kol siuncia, bet jeigu po antro atnesi genetiku isvadas is A medziagos ir tau stipriai pareikalavus - gali ir po antro tirti. Sian toj temoj perskaiciau, kad po persileidimo merginai AFS nustate gydytojas, taciau neskire jokio gydymo, nes jai reikejo persileisti antra karta, kad patvirtintu, kad tikrai jai AFS. Nu ir taip - persileido antra karta. O ji po dvieju IVF pastojusi buvo.. Nu kur teisybe? Juk pati zinai kiek IUI kainuoja, o jau kiek IVF tai tyliu as. tai ji viska pati tyresi ir gydesi. Pavydzys mums, naivuolems.


QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 01 22, 20:11)
Taip ,pries 8 metus..bet dar dabar pienas bega kone srovele doh.gif
Treciadieni reikia pasiskambint kaip suprantu i reg.ne gydytojai del chl.gon.jei viskas ciki tai ketvirtadieni GN ,bet ketvirtadieni ji nori jau vyro sperma turet ,kad galetu isvadas bent kokias daryt,o tas kaip kokia nekalta merga kazkaip keistai ziuri ,lyg jam ka skaudes -taip pyktis kyla ,blecha neislaikys nervai  gun_bandana.gif
Tai PRL perdidelis, kiausintakiai praeinami, arba kaip minimum vienas praeinamas. O tai ciklo pradzios nebuvo? nes GN daro sekancia diena kai mmm baigiasi..
Tu tam vyrui su kocelu per galva. Pasakyk, kad pripras ir apskritai lai meldziasi, kad jo sperma ideali butu. keistai ziuri jis, matote... wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Irėnė @ 2012 01 22, 20:12)
nu ir kas kad su ciklu viskas ok blink.gif o gal tavo kiausintakis vienas ar abu nepratekami. tada su IUI beviltiska ka nors pasiekti. man tai irgi pirmiausiai tikrino kiausintakius, tada hormonus. tai pirmi du dalykai, kuriuos mano manymu turetu issiaiskinti ax.gif

Irene, ji ka tik persileido. Aisku, kad jos kiausintakiai pratekami. kaip ji pastojus butu?
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 01 22, 20:21]
Tai PRL perdidelis, kiausintakiai praeinami, arba kaip minimum vienas praeinamas. O tai ciklo pradzios nebuvo? nes GN daro sekancia diena kai mmm baigiasi..
Tu tam vyrui su kocelu per galva. Pasakyk, kad pripras ir apskritai lai meldziasi, kad jo sperma ideali butu. keistai ziuri jis, matote... wink.gif

g.gif Man sekancios turetu but tik po poros savaiciu ,o per mm liepe ateit hormonus tirtis ,nes aiskei parasyta GN 26 diena -ai jau nieko nebesuprantu ,galvojau ,kad jokio skirtumo kada daryt ta nuotrauka unsure.gif
Atsakyti
Meidenana, zinai as perskaiciau paskutinius kelis AFS skyrelio puslapius. Tikrai ziaurus gydytojai LT.
Ir gal tiesa sakai, gydytoja man AFS tyrimu tikrai neskirs, tai turbut reikia i grybo gatve varyt pasidaryt.
Taip, neteisybe visiska - zmogus nesi medikas, bet jeigu pats neskaitysi ir nesidomesi, tai tavim mazai kas rupinsis - arba rupinsis kaip pinigus paimti, o ne kaip padeti.
O siaip idomiai: mano gydytoja buvo nusiuntusi mane i AK, kad patvirtinti nesivystanti, tai ten manes paklause: ar man darytas AFS, kai pasakiau, kad as po IUI. Nes labai dazna nesivystanciu po IUI priezastis - AFS.
Tik man gerai butu, kad man paskirtu tuos tyrimus, tai galvoju, ar gali kas nors be gines juos paskirti - arba reik grybo gatvej pas gine varyt, jie gal nores babkiu ir paskirs tyrimus.
Kazkaip minciu man kyla tokiu: pas mane melynes ant kuno is niekur atsiranda, pas mociute problemos su venom(trombai), tai visko gali buti su tuo AFS. Tikrai kokio velnio laukti dar dvieju persileidimu, kad tai suzinoti.

Papildyta:
QUOTE(Glamour @ 2012 01 22, 20:20)
Orchideja88, nu gali visko būti. Kažkaip keista, kad netirti hormonai. Kadangi pavyko pastoti, tai tikėtina, kad kiaušintakiai tvarkoj, bet kodėl nėštumas nesėkmingas, čia jau kitas klausimas. Net nežinau kokius hormonus tokiu atveju tiria, jei tiria.

Kazkaip as esu supratus, kad hormonai labiau ciklo, ovuliacijos sutrikimus parodo. O mano IUI, kuris baigesi nesivystanciu netgi naturaliame cikle buvo (be stimuliaciju ir be sprogduku - tik IUI), tai su ciklu ir ovuliacija turbut pas mane viskas gerai.
Jeigu hormonai kazka dar pasako, tai duokit zinot, gal irgi sakysiu, kad noriu pasidaryt, juk milijonu nekainuoja.
Atsakyti