Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namučiai

QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 18:34)
Sveikos mergaites 4u.gif Pries kury laika cia buvau uzsukusi su laaabai daug klausimu ir del gyd.ir paklausinet ivairiu dalyku ,mane gal Maidenana turetu prisimint  biggrin.gif Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif


bent jau kažkam sekasi smile.gif sveikinu 4u.gif ir imu virusiuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 20:34)
Sveikos mergaites 4u.gif Pries kury laika cia buvau uzsukusi su laaabai daug klausimu ir del gyd.ir paklausinet ivairiu dalyku ,mane gal Maidenana turetu prisimint  biggrin.gif Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif

Oho, kokios naujienos....sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Tai pastojai be jokiu stimuliaciju, padejo GN. Kaip gerai, kad tik tiek tereikejo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 18:34)
Sveikos mergaites 4u.gif Pries kury laika cia buvau uzsukusi su laaabai daug klausimu ir del gyd.ir paklausinet ivairiu dalyku ,mane gal Maidenana turetu prisimint  biggrin.gif Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif

Nuostabios naujienos, sveikinu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz sveikinimus mirksiukas.gif Be nieko bigsmile.gif bet man po GN isejo didelis darinys tai matyt ten ir buvo priezastis nepastojimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:13)
Dekui uz sveikinimus  mirksiukas.gif Be nieko bigsmile.gif bet man po GN isejo didelis darinys tai matyt ten ir buvo priezastis nepastojimo unsure.gif

Tai sekantis ciklas po GN ir buvo lemtingas?
Atsakyti
Gn darem 26 sausio,o ovuliacija 28 -nu gerai jauciausi ir sugriesijom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:34)
Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif



Nuosirdziai sveikinu user posted imagetik kas tas GN g.gif

dekoju uz virusiuka aciuks.gif as jau startavau, pirma Gonalio doze suleidau doctor.gif tai virusiukas pravers
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:19)
Gn darem 26 sausio,o ovuliacija 28 -nu gerai jauciausi ir sugriesijom  biggrin.gif

Nu tikrai nerealu, dar kartą sveikinu thumbup.gif ech, kaip man patinka tokios istorijos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyte.lt @ 2012 02 13, 19:21)
Nuosirdziai sveikinu user posted imagetik kas tas GN  g.gif

Gimdos nuotrauka, jos metu tikrinamas kiaušintakių pratekamumas 4u.gif
Atsakyti
Imkit imkit virusiuku jei reikia galiu asmeniskai i az lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dar karteli jums linkiu stebuklo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:34)
Sveikos mergaites 4u.gif Pries kury laika cia buvau uzsukusi su laaabai daug klausimu ir del gyd.ir paklausinet ivairiu dalyku ,mane gal Maidenana turetu prisimint  biggrin.gif Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif


didziausi sveikinimai
yahoo.gif wub.gif , ir jamu virusiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:27)
Imkit imkit virusiuku jei reikia galiu asmeniskai i az lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Dar karteli jums linkiu stebuklo  4u.gif

imam imam, kur čia tokių stebūklingų virusiukų neims user posted image
Atsakyti
Nu ir aš užsimaniau dar kartą GN pasidaryt doh.gif biggrin.gif unsure.gif

Šaunu, kad sugalvojot sugriešyti. Dabar laikom kumštukus, kad mažiulis sustiprėtų ir mamytei lengvas nėštumas būtų wink.gif

O aš atrodo gripą pasigavau, ryt bandysiu iki daktarės nukakt. Dar ir MB pradeda sirguliuot sad.gif
Atsakyti