Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namučiai

QUOTE(*chiquita* @ 2012 02 13, 20:22)
Gimdos nuotrauka, jos metu tikrinamas kiaušintakių pratekamumas  4u.gif


thumbup.gif mano drauge irgi pastojo po GN ax.gif o pries tai 4 m bande doh.gif
pagaliau nusprenge gydytis, bet net nespejo issitirti iki galo clap.gif

Dabar jos dukryte mano muza wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte.lt: 13 vasario 2012 - 21:15
QUOTE(diana_j @ 2012 02 11, 22:55)
Maidenana, tie papildai tikrai gerai padeda? g.gif , jeigu ir nesportuojantis MB pades sakai? blush2.gif
mano vyras dabar nesportuoja, bet juos geria. ten 1600 tribulus terresteris ir 15 mg cinko - paros norma cinko ir didziausia tribulus koncentracija, kuria man teko matyti. ten 180 tableciu, tai 6 menesiams ir tik 60 litu (pirko 'maistas sportui' parduotuvej) ir nereikia papildomai cinko pirkti. Daugiau cinko tikrai negalima, nes jo perdozavimas.. eeee, letalinis..
Del spermos kokybes - teks pasidaryti po geru 2-3 menesiu, bet "noras ir galios' matomos jau po pirmu 2-3 dienu.


QUOTE(Glamour @ 2012 02 12, 01:23)
Maidenana, kaip jautiesi, ar nebeskauda?

ne-a. tik teplioja. sian tyrimus visus pridaviau. visus iki vieno. brangus malonumas pasakyciau.

QUOTE(Puk @ 2012 02 12, 12:17)
Maidenana, klausimėlis tau ax.gif  Ką reiškia papilduose tie procentai saponinų, dabar nupirkau tribulus 1000, tai rašo, kad saponinų 40 proc. o kitur mačiau ir didesnius skaičiukus, tai čia stiprumas ar kaip g.gif

Labas rytas, visoms 4u.gif
Aš Mb dabar apverčiau papildais doh.gif tribulus +Zc, maca, Q 10.

tie saponinai pofik, ziurek i tribulus terresteris koncentracija. Q10 super, maca super. Tik svarbiausia cinko neperdozuok. 15 mg yra didziausia paros norma. jeigu viena karta 30 mg isgers tai nieko, svarbu, kad tik ne sistemingai.

QUOTE(diana_j @ 2012 02 12, 12:27)
MB uzsakiau jau Tribulus Terrestris 1600 mg, belieka tiketis , kad pades pakelti milijonus  doh.gif

dabar net galvoju, po operacijos, kai negalejom nieko daryt, kol laukiam kol sugys visi pjuviai, dakatare vyrui israse gerti  vitaminus "Permen", pries juos pas mus po atplovimo budavo 40 - 60 mln, o dbr po tu vitaminu gerimo tik 15 mln, dbr galvoju ar tie vitaminai negalejo pakenkti mum? g.gif  doh.gif

pagal mane tie permen visokie tai nusisauti. su isgirtu perfertiliu uz 500 lt vyrai tik praranda sperma. sie vitaminai gi orientuoti i potencija, o ne i spermos kokybe. tai du skirtingi dalykai. vyras gali noreti, bet gi spermatozoidu kiekis nuo to nepadaugeja. o daktarai juos gi israso, nes jie zino, kad ten yra tribulus, o kad sportiniuose papilduose koncentracijos geresnes daktarai gi neprivalo zinoti.

QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:34)
Sveikos mergaites 4u.gif Pries kury laika cia buvau uzsukusi su laaabai daug klausimu ir del gyd.ir paklausinet ivairiu dalyku ,mane gal Maidenana turetu prisimint  biggrin.gif Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif
KAIP DZIUGU!!!!!!!!! VALIOOOO!!!!
taip, dabar ikelk mums savo teigiamo nestumo testo nuotrauka.
O antra - didziausias tau prasymas - nesilankyk prekybos centruose (ten daug virusu vaiksto), gerk vitaminus, foline ir saugok save. Atsigulk ir gulek sau valgydama viska ka nori. OK?
Atsakyti
Teisingai - klausyk Maidenanos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 13, 19:34)
Sveikos mergaites 4u.gif Pries kury laika cia buvau uzsukusi su laaabai daug klausimu ir del gyd.ir paklausinet ivairiu dalyku ,mane gal Maidenana turetu prisimint  biggrin.gif Ji juk man sake ,kad po GN daug pastojanciu tai buvo ji teisi  biggrin.gif
Noreciau kiekvienai savo tikejimo daleles dadet tiek kiek ir savo jau  turit ,auksciau nosytes ir nuosirdziai siunciu virusiuku  4u.gif  4u.gif


Sveikinimai smile.gif
Kaip smagu apie tokius stebukliukus paskaityt. Wow
Bet tikrai saugok save, nepersalk ir toliau nepamirsk i siuos namucius pavirusuoti
O as ta proga virusiuka imu. Gal per 3 menesius prisirinksiu tiek virusu, kad 9 menesiams uztektu
Atsakyti
biggrin.gif Tai va kaip as suzinojau ,kad laukiuosi,nes labai sloga baisi ,nuejusi ivaistine pasiemiau ir teraflu,bet ai galvoju reikia isitikint 100%kad nesilaukiu -pasidariau ta testa ir netikrinau jo,paskui jau kai pasidariau ta teraflu prisiminiau paziuret lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Maide ,dedu testuko foto bet laaaabai ji nekokybiska su telefonu daryta doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 14, 08:23)
dedu testuko foto

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
jei mmm prasidėjo vėlai vakare/naktį, šian yra 1CD?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 14, 10:32)
jei mmm prasidėjo vėlai vakare/naktį, šian yra 1CD?

Skaičiuočiau kad šiandien yra 1 cd ax.gif Ši diena prasidėjo 00:00, tai kiek ten to vakar vakaro buvo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 14, 09:23)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 02 14, 11:32)
jei mmm prasidėjo vėlai vakare/naktį, šian yra 1CD?



Taip, siandien1 CD, man kaip tik si karta taip buvo, klausiau gudytojo, nes turbut pirma karta gyvenime taip, visada is ryto
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 02 14, 09:23)
Maide ,dedu testuko foto bet laaaabai ji nekokybiska su telefonu daryta doh.gif
uoj kaip grazu!!!! sveikinimai smile.gif matai - tiek tereikia. tai dabar tausok save smile.gif


QUOTE(zuzla @ 2012 02 14, 11:32)
jei mmm prasidėjo vėlai vakare/naktį, šian yra 1CD?

aga.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal dar pamena kas mane.
Tai va pagal MAIDENANA rekomendacijas vyras jau atgere 3men su trupuciu visokiu papildu ir vitaminu. (tikrai daug ten buteliuku buvo: Tribulus Terrestris Turbo, L-karnitina, foline, cinkas ir dar kazko smile.gif )
Dabar galvoju gal reiketu vel pakartoti spermogramos tyrima. Smalsu juk ar nebergzdziai gere.
visad dareme Pilna spermogramos tyrima VK.

Dabar galvoju ar is ultra trumpo matytusi rezultatai normaliai? Ar vistik vel reiketu ta brangu pilna pasidaryt?

P.S.
Vyrui nuo cinko laaaabai bloga budavo. net tekdavo su tuoletu padraugauti. Matyt jo buvo ir kituose papilduose, tai padaugino. Kazin nuo to negaletu nukenteti grikiai?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 14, 11:32)
jei mmm prasidėjo vėlai vakare/naktį, šian yra 1CD?


sveika, gal pagelbėsiu atsakydama taip, kaip man gydytoja sakė. sakė, jei mmm prasideda iki 16val., tai dieną skaičiuoti 1cd, o jei vėliau, tai skaičiuoti nuo kitos dienos tik. mirksiukas.gif vat. čia taip skaičiuojama prieš IUI.
Atsakyti