Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo!

QUOTE(Juxt @ 2012 04 05, 11:37)
o ar turėjote maybelline mineral power concealer ir gal galite palyginti?

Man buvo parvežę dovanų Maybelline, deja atspalvis buvo tamsus, nenaudojau, bet ant rankos išbandžiau, tai galiu pasakyti, kad Maybelline toks sausokas atrodė, iškart pagalvojau, kad negražiai paakiai turbūt atrodys, o Collection 2000 toks šlapesnis, drėgnesnis g.gif

QUOTE(Candyfloss @ 2012 04 05, 11:43)
Gal galite tiksliai pavadinimą parašyti? Paprašyčiau, kad parvežtų - išbandymui  biggrin.gif

Collection 2000 Lasting Perfection Concealer ax.gif

Bet kiek žinau SM'e ne visoms patiko šis maskuoklis.
Atsakyti
user posted image
Patiko, tik atsibodo dezorodantai su kvapu, tai į šio vietą Neutral.

user posted image
Keliems kartams liko, tiko šaltam orui, tai skubu pabaigti iki pavasario.

user posted image
Liko viena servetėlė, nelabai patiko, nes nusivalius reikėdavo kremo, kitaip tempdavo odą. Grįšiu prie servetėlių, skirtų sausai odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 05 balandžio 2012 - 11:54
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 04 05, 11:22)
Collection 2000 Lasting Perfection Concealer ax.gif


Ačiū. Maybelline man nepatiko, nieko nemaskavo, todėl įdomu pas palyginti.
Atsakyti
user posted image
Pagaliau subaigtas dušo gelis. Kvapas kaip parugusio persiko.

user posted image
Kainuoja brangiai, efekto jokio. Nekartotinas.
Atsakyti
pabaigiau babuska agafija purskikli plaukams,skatinanti augima su pipirais (neradau nuotraukos).kartosiu,nes tikiuosi uzsiauginti ilgesnius plaukus smile.gif kol kas negaliu pasakyti,ar padeda, bet patiko,kad nesuriebina saknu ir nejautrina galvos odos.
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2012 04 05, 15:03)
pabaigiau babuska agafija purskikli plaukams,skatinanti augima su pipirais (neradau nuotraukos).kartosiu,nes tikiuosi uzsiauginti ilgesnius plaukus smile.gif kol kas negaliu pasakyti,ar padeda, bet patiko,kad nesuriebina saknu ir nejautrina galvos odos.

Aš irgi šiuo metu naudoju, o kiek laiko naudojosi? pridygo naujų "antenų"? biggrin.gif

foto:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 04 05, 12:22)
Man buvo parvežę dovanų Maybelline, deja atspalvis buvo tamsus, nenaudojau, bet ant rankos išbandžiau, tai galiu pasakyti, kad Maybelline toks sausokas atrodė, iškart pagalvojau, kad negražiai paakiai turbūt atrodys, o Collection 2000 toks šlapesnis, drėgnesnis g.gif
Collection 2000 Lasting Perfection Concealer ax.gif

Bet kiek žinau SM'e ne visoms patiko šis maskuoklis.


na SM'e l. gyrė ir maybelline - nusipirkau - nieko įspūdingo
įsimečiau į wishlistą, kadap rie progos užsisakysiu
dėkui už ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.mama @ 2012 04 05, 16:07)


naudojosi tai trumpai ganetinai, galvojau ilgiau uzteks, kokias 3 savaites smile.gif del 'antenu nezinau, nebuvau kirpykloj,o paciai pamatyt sunku biggrin.gif
Atsakyti
gaila, kad baigėsi. labai gražiai užbaigdvao makiažą, paskaistindavo veidą, suteikdavo subtilaus švytėjimo. kolkas nežinau, ką į jų vietą imsiu
user posted image
Atsakyti
user posted image

Neblogas kremas probleminei odai su inkštirais, spuogais. Toks riebus, bet poru nekemsa. Bet tikriausiai nekartosiu schmoll.gif bet gal rudenį kai prasidės šalčiai ir neblogai būtų g.gif

user posted image

Sunaudojau jau ketvirtą pakuotę per 2 metus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 06 balandžio 2012 - 08:26
BAIGĖSI:

MILK_SHAKE "Conditioning Whipped Cream" - Reikėjo laiko, kol plaukai priprato prie šių putų-nenuplaunamo kondicionieriaus, bet paskui labai patiko. Mano plaukai šviesinti ir garbanoti. Jautėsi drėkinimas, palukai krito lengvai, buvo purūs. Naudojau įpurkšdama į delną ir įpildama aliejuko. Kartotinos.
user posted image


"CENTIFOLIA" levandų hidrolatas - labai patiko. Šiek tiek sunkesnis, "riebesnis" už Kvapų namų hidrolatus. Pasakiškas ir ilgai ant odos išliekantis kvapas. Naudodavau vakare, nes rytui norisi kažko gaivesnio. Kartotinas.
user posted image


"URTEKRAM Deo Crystal" - bekvapis rutulinis dezodorantas - nepatiko. Su juo nesijaučiau saugi. Nuo kvapo kaip ir apsaugodavo, tačiau nuo drėgmės - ne. Nekartotinas. Į jo vietą - puikus ir patikimas NEUTRAL.
user posted image user posted image


DIOR "Miss Dior Cherie" EDP senesnioji versija - mylimas ir kartojamas kvapas. Į 50-tuko vietą - 100 ml. naujosios versijos. Skirtumas ne itin ryškus.
user posted image

ESSENCE "Stay With Me" lūpų blizgesys. Rožinė "pieninė" spalva. Kaip už tokią kainą, šaunus. Dengimas nėra itin skaidrus (man tai pliusas), išsilaikymas vidutinis, nesausina.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Johanesburgo kunigaikštytė: 06 balandžio 2012 - 11:53
QUOTE(style18 @ 2012 04 06, 08:21)


user posted image

Sunaudojau jau ketvirtą pakuotę per 2 metus biggrin.gif


Kuo taip patiko? bigsmile.gif
Atsakyti