Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys-10

QUOTE(maskatukas @ 2012 01 23, 15:35)

o gal kokia knyga jus parekomenduotumete man perskaityti?


http://www.mijalba.c...hp?knygosid=137
Kol nesusitvarkytos ligos šaknys praėjusiuose gyvenimuose, tol pasveikimas nuo rimtos ligos nėįmanomas...
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 01 23, 17:05)
visa gyvenima siekiau tobulybes

Is visos tos istorijos sitas sakinys ,man rodos, svarbus panagrinejimui.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 23, 16:55)
Is visos tos istorijos sitas sakinys ,man rodos, svarbus panagrinejimui.

labai gerai pastebėjai.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 01 23, 16:05)

prasiau atleidimo mintyse visu zmoniu, kuriuos buvau izeidusi, prasiau atleidimo artimuju, prasiau atleisti ir man paciai uz padarytas mano klaidas ir nuodemes,
vyra vaikus -pradejau stengtis suprasti, o ne kaltinti, isivaizduodavau save ju vietoje,
keista, kad nustojom pyktis su vyru, labai pagerejo santykiai su vaikais, nors jie ir nebuvo blogi niekada, inelnikovo knygoje po to radau parasyta, kad pasikeitus zmonai, keiciasi ir salia jos esantis vyras, bet ta as jau zinojau ir be knygos


Jei jums pavyko viena karta, bandykite dar. Ir nieko nebijokite, visas tas neaiskumas, miglotumas, visa ta ligos mistika pradings, jei noresiti zinoti kodel sergate.
Jums reiketu paleisti nora buti kazkuo. Noras atsiranda tuomet, kai neturi (neesi, negali). Ir paleisti baime "manes nemyli", nes visos ligos nuo neteisingo mastymo, nuo iskreipto supratimo apie save ir gyvenima.
Jusu liga reiskia, kad kazkada labai bijojote, gasdino ir enge jus, jums buvo iskiepyta, kad esate tuscia vieta, niekas, nulis. Kai priejote riba, tolaiu jau nebebuvo kur, viskas apsiverte ir jus pradejote gasdinti ir pulti kitus pirma, kol jie nepradejo. Irodinejote, kad esate kazkas neziurint i priemones, neziurint i zuvusiuis is abieju pusiu. Tik nepastebejote, kad tie kiti kartais ir yra jus pati. Nematete saves kituose.
Atsakyti
QUOTE(*Pavasare* @ 2012 01 23, 10:29)
Nerejau paklasti, del ko pas vaika gali buti laktozes ( pieno cukraus ) netoleravimas?

Pienas simbolizuoja poreiki, kad kazkas sutvarkytu mano gyvenima. Vaikams pienas reikalingas, nes jie ir negali patys tvarkyti savo gyvenima, kol mazi. Jei mazas vaikas nuo gimimo pieno netoleruoja, tai reiskia, kad tevai su savo geriu persistengia. Jis parodo, kad nori pats nugyventi savo gyvenima, mokytis is savo klaidu, nori daryti viska savo rankomis kai uzaugs. Reiskia, kad tokia problema buvo jau anksciau, su tevu tevais.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2012 01 24, 15:03)
Jei jums pavyko viena karta, bandykite dar. Ir nieko nebijokite, visas tas neaiskumas, miglotumas, visa ta ligos mistika pradings, jei noresiti zinoti kodel sergate.
Jums reiketu paleisti nora buti kazkuo. Noras atsiranda tuomet, kai neturi (neesi, negali). Ir paleisti baime "manes nemyli", nes visos ligos nuo neteisingo mastymo, nuo iskreipto supratimo apie save ir gyvenima.
Jusu liga reiskia, kad kazkada labai bijojote, gasdino ir enge jus, jums buvo iskiepyta, kad esate tuscia vieta, niekas, nulis. Kai priejote riba, tolaiu jau nebebuvo kur, viskas apsiverte ir jus pradejote gasdinti ir pulti kitus pirma, kol jie nepradejo. Irodinejote, kad esate kazkas neziurint i priemones, neziurint i zuvusiuis is abieju pusiu. Tik nepastebejote, kad tie kiti kartais ir yra jus pati. Nematete saves kituose.


sveiki, turejau puikia ir nuostabia vaikyste, augau mylima, netgi lepinama,
buvau ir pioniere ir komjaunuole, viena is pirmuju biggrin.gif , bureliuose dalyvavau, puikiai sportavau, atskirius turejau, rimta trauma sustabde ejima toliau i sporta, buvau piriimta i baleta, tik mociute atkalbejo, niekur ir niekada nebuvau tuscia vieta, netgi gal per daug visko buvo, per daug laimejimu,
baigiau mokslus, vedybos, vaikai, o po to tik darbas, per trumpa laika suspejau pavyti kolegas, kurie pradejo dirbti is karto po baigimo....
va todel ir nesuvokiu, kodel,
nejau mano proteviai padare tokiu klaidu uz kurias tenka moketi man?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2012 01 23, 16:48)
http://www.mijalba.c...hp?knygosid=137
Kol nesusitvarkytos ligos šaknys praėjusiuose gyvenimuose, tol pasveikimas nuo rimtos ligos nėįmanomas...

tik samprotauju. todel nepulkit, jei esu neteisi 4u.gif as tik gilinuosi. ir iekau taip pat atsakymu.
bet gal nera taip svarbu listi i tuos praejusius gyvenimus. tikiu, kad tai nera lengva ir kiekvienam pasiekiama. gal reikia gyventi cia ir dabar ??ir sita gyvenima tvarkyti. juk daugybe pavyzdiu- zmogelis gyveno sau su veziu ir nugyveno visa gyvenima. nesukdamas galvos, ka negero padare ten , kazkur, prejusiouse gyvenimuose. gal esme ir yra sitam gyvenime susivokti. ir tuo paciu atsakyti uz viska.
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 01 24, 17:06)
tik samprotauju. todel nepulkit, jei esu neteisi  4u.gif as tik gilinuosi. ir iekau taip pat atsakymu.
bet gal nera taip svarbu listi i tuos praejusius gyvenimus. tikiu, kad tai nera lengva ir kiekvienam pasiekiama. gal reikia gyventi cia ir dabar ??ir sita gyvenima tvarkyti. juk daugybe pavyzdiu- zmogelis gyveno sau su veziu ir nugyveno visa gyvenima. nesukdamas galvos, ka negero padare ten , kazkur, prejusiouse gyvenimuose. gal esme ir yra sitam gyvenime susivokti. ir tuo paciu atsakyti uz viska.


turiu pavyzdi moters, kurios vezys visai nepakeite-kokia buvo pavydi, apkalbi, ir dar visokiu nelabai geru dalyku taip ir liko, bet stebetina, gyvena , sveikai gyvena jau 15 metu?
kodel, ji pagal desnius, visai nesirupina savo dvasiniu graziu ir svariu gyvenimu, o gal mes taip sakykime, perspaudziame save?
Atsakyti
QUOTE(Mastė @ 2012 01 24, 16:06)
tik samprotauju. todel nepulkit, jei esu neteisi  4u.gif as tik gilinuosi. ir iekau taip pat atsakymu.
bet gal nera taip svarbu listi i tuos praejusius gyvenimus. tikiu, kad tai nera lengva ir kiekvienam pasiekiama. gal reikia gyventi cia ir dabar ??ir sita gyvenima tvarkyti. juk daugybe pavyzdiu- zmogelis gyveno sau su veziu ir nugyveno visa gyvenima. nesukdamas galvos, ka negero padare ten , kazkur, prejusiouse gyvenimuose. gal esme ir yra sitam gyvenime susivokti. ir tuo paciu atsakyti uz viska.


Praėjusieji gyvenimai suprojektuoti į dabartinį. Ir charakteris duotas ne bet koks, o toks, kokį kažkada susikūrei. Nesusitvarkius praeities neįmanoma gyventi čia ir dabar... Tai tas pats, kaip žmogžudžiui pasakytų: na ir kas, kad nužudei, gyvenk čia ir dabar biggrin.gif
Vakar uždariau tris gyvenimus su vienu žmogum, , kuris šiame gyvenime mane gerai pasūdė. Paaiškėjo, kad jis buvo mano tėvas, sūnus, vyras, ir jam turėjau daug skolų. Jis turėjo pilną teisę mane "sūdyti" ax.gif Kai tai sužinai, nebelieka pykčio, nebelieka nuoskaudų...
Arba- uždarinėdama vieną gyvenimą sužinojau, kad pasiskolinau pinigų iš vieno žmogaus ir skolos jam neatidaviau. Šiaip sau neatidaviau. Šiame gyvenime iš manęs pinigų jau prieš kelis metus yra pasiskolinę du vyrai ir kažkodėl neatiduoda. Matyt, irgi šiaip sau biggrin.gif
Atsakyti
...ir ne siaip sau mes neatsimename tu praeitu gyvenimu (isskyrus , zinoma, kai patys lendam ten noredami suzinoti). Pykcio ir nuoskaudu gali nebelikti ir nezinant kas ten buvo tevas, sunus ar skolininkas. Daugelis is musu jau dabar prisidirbame pakankamai, tai yra ka taisyti ir dabartiniame gyvenime.
Velgi..nebent UAB-uams to reikia : seminarai, mokymai, aiskinimai kaip tuose praejusiuose gyvenimuose kapstytis. Siame jau nebeidomu, ner ispudzio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 24, 18:00)
Velgi..nebent UAB-uams to reikia : seminarai, mokymai, aiskinimai kaip tuose praejusiuose gyvenimuose kapstytis. Siame jau nebeidomu, ner ispudzio smile.gif

kai nesugebama tvarkytis siame gyvenime, paprasciau kapstytis praejusiuose cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2012 01 24, 17:00)
...ir ne siaip sau mes neatsimename tu praeitu gyvenimu (isskyrus , zinoma, kai patys lendam ten noredami suzinoti). Pykcio ir nuoskaudu gali nebelikti ir nezinant kas ten buvo tevas, sunus ar skolininkas. Daugelis is musu jau dabar prisidirbame pakankamai, tai yra ka taisyti ir dabartiniame gyvenime.
Velgi..nebent UAB-uams to reikia : seminarai, mokymai, aiskinimai kaip tuose praejusiuose gyvenimuose kapstytis. Siame jau nebeidomu, ner ispudzio smile.gif


Eilinį kartą neskaitai to, ką rašau, nes tau galvoje kažkokie uab-ai. Ar neatrodo, kad užsiciklinai?
Uždarinėju ir situacijas, buvusias dabartiniame gyvenime, ieškau jų sąsajų su praeitimi. Tai kompleksinis darbas.
Matau, kad tau labai trukdo, kad dalinuosi savo asmenine patirtimi, nes tu savąją saugai po devyniais užraktais, tik kitus kritikuoji. Kritikuoti visada labai lengva.
Papildyta:
QUOTE(Sardinukė @ 2012 01 24, 17:26)
kai nesugebama tvarkytis siame gyvenime, paprasciau kapstytis praejusiuose  cool.gif


Čia kažkam asmeniškai taikai? Ar sau pačiai?
Atsakyti